Hüppa postitusse

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis TrvP postitas

  1. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Fakt on see, et kütusetrass kuni pumbani peab olema õhuvaba. Otsest erilist probleemi nagu ma aru sain, siis antud autol ei ole. Kaootiliselt lonkab ja vahepeal toimetab kenasti. Samuti on võimalik vaatlusel tuvastada mullide liikumist (kas pumba poolt või tingitult käsipumbast ja pealmise membraani liigutamisest). Eks konkreetse põhjuse leidmiseks peab süvenema antud autosse. Seepärast sai ka viide sinule tehtud, kuna sa oled TD-ga kokku puutunud.
  2. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @vunts88 Nagu vestlesime ja asjaoludest selgus, arvatavasti käsipumba membraan väsinud. Vaheta see e34 2.4td kütusefiltrijala vastu. Ühtlasi vaheta ka õhu- ja kütusefilter ära. Tallinna kandis toimetab @Toivoku ja ehk saab selle vahetusel sind abistada. Nagu olen aru saanud, siis tal endal ka 2.4TD olemas/ olnud.
  3. @oo7 Ma nõustun sinuga, et selliseid asju (nagu nr auto kõrgus, haruldaseim lisa jm mõõdetavad specid) tuleks lasta žüriil hinnata. Nagu ma selgitasin, siis madalaimat autot ei saa mõõta objektiivselt kusagil kallaku peal. Üks variant on nt järgmine kord teha mõõtmine päevase kogunemise ajal Valga linnas asfaltplatsil (kes soovib osaleda, sõidab hinnanguks vajaliku platsi peale ja mõõtetulemus fikseeritakse ning õhtul avaldatakse tulemused). Teised osalejad ka uurisid, et mis kohast tuleks auto madalust hinnata. See jäigi isiku enda teha, kuna põhjenduseks oligi asjaolu, et Oorel plats puudub ja neid kõikide rullide edasi- tagasi manööverdamine oleks tülikas ning aeganõudev. Eks järgmine kord paremini!
  4. See oleks üks mõõtmisvariant, kuid eeldaks ikkagi rulli tasapinnale ajamist. Samuti oleks üks variant mõõta ka esisillatalast (seda ei mõjutaks nt rullitud( lõigatud poritiibade servad jne). Selle õllemahu näitega paned natukene üle.
  5. @oo7 Järgmine aasta tuleb kvalifitseeritud žürii, kes viib läbi auditeeritud hääletused ning hääletustulemused kinnitab klassikaliste BMW'de katuseorganisatsioon, mis omakorda on BMW Grupi poolt saanud rahvusvaheliselt tunnustatud volitused. Ilmselgelt leveldasin hetkel. Nõustun sinuga, kuid nagu sa tead, siis sai madalaim kategooria lahti jäetud ja hääletaja enda poolt hindamiseks jäetud (toimis ka selliselt eelmine aasta), kuna eraldi tasasele pinnasele auto ajamine ja selle fikseeritud mõõtmine oleks olnud päris aeganõudev protsess (arvestades, et pea 50 autot). Haruldasema lisa osas nõustun sinuga. Seda järgmine kord saab kompenseerida ka nt rullidele spec list'ide väljapanek nt rulli aknalaual iga auto omaniku poolt (blankett tuleb standartne). Minu auto puhul oligi see, et ega väljast ei saanudki seda hinnata, aga nagu aru sain, siis jutt läks liikvele. Aga jah, seda kategooriat võib täielikult jätta eraldi hindamiskomisjoni täita eesotsas tulevase komisjoni esimehe @eix22'ga. DB hindamine eeldab ka vastavat mõõturit, mis võiks omakorda olla taadeldud. Eks järgmine kord võib õnnestuda ka see saada. Kindlasti muudaks see hindamist objektiivsemaks.
  6. Respekt korraldajatele ja osavõtjatele! Igati vinge üritus. Sai paari päevaga 700 km sõidetud. @-Kaido- Alati saab ka ringiga tulla.
  7. Kas Oorel kohapeal söögi ostmiseks on mõistlik varuda sularaha või saab kaarti ka tõmmata?
  8. @cobra Seal 2 tulease olemas + see tavaline RMK rest. Mina soovitaksin sul kaasa võtta vähemalt sellise grillimisresti (maksab poes u 5 €): Sellega hea mugav toimetada.
  9. Tere Suutsin ära kaotada "324TD" tähise Touringu tagaluugilt. Kas kellelgi on antud tähist müüa? Või oskab öelda, kust saaks kiirelt antud tähise soetada (mitte H2)? Ehk kellelgi Tallinnas pakkuda? Info PS. Tänan. T.
  10. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellelgi Tallinnas e30 "TD" luugi märki üle? Enda oma pani täna minekut.
  11. TrvP

    Kes, kus ja keda nägi

    Selline vinge rull minu kanti sattunud. Ix?
  12. TrvP

    M20 nega abi(remont)

    Oleneb, kus asud ja kaugele see mootor jõuab vedada. Tallinnas saab sulle abiks olla näiteks @Toivoku ja Tartu kandis @MZ Auto. Foorumis jagub veel asjalike remontijaid. Need nimetatud tulid esimesena pähe.
  13. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Kunagi oli üks sinine touring müügis, millel legaalselt 3.5l vahel. Kas sellega nö pretsetent ei loodud?
  14. Plaanis ka tulla. Kuhu raha kanda?
  15. Kui 100Ah akul mingi törts oli sees, siis venitas isegi 50% peale ära. Aga hetkel oli aku totaalselt tühi ja see hiinakas ei viitsi üldse sinna voolu köhida.
  16. Tere Annan ära akulaadija, mis K- Rautast kunagi ostetud. Töötab. Karbiga. Hiinakas, maksis u 27 €. Asi selles, et see junn ei suuda 100Ah akut täis laadida (teise laadijaga sai aku kenasti täis). Arvan, et väiksematest akudest saab jagu küll. 6 ja 12V laadimine. Saata ei viitsi. Järgitulemisega. Sümboolseks valuutaks võib olla üks Westonsi Vintage õunasiider. Aga ei ole määrav. Asukoht: Tln, kesklinn. Info: PS! T.
  17. Idee poolest lubab päikselist ilma õhtuks. Ma ise ei tea, kas jõuan, töökohustused õhtul. Aga arvan, et huvili jagub.
  18. Kokku saime 5 rulli. Kui ilma on järgmine kolmap, siis miks mitte.
  19. Tühjus, v.a 2 miilustavat alaealist parklas. Matu ka siin.
  20. Euroopa erinevatest ladudest võetakse, ma selliselt aru saanud.
  21. Ise olen ka sealt tellinud erinevaid juppe ja alati asjad õigeaegselt kätte saanud. Ma arvan, et sul mõistlik nende poole päringuga pöörduda ja uurida, et mis seis sinu tellimusega on. Kodukal neil livechat ka täitsa toimetab + esindus Järve Selveri juures.
  22. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    M21b24 turbo, moto vaakumpumbast jookseb 90 kraadise nurgaga voolik, millel vahearu, millel omakorda 3 vaakumvoolikut (üks elektroonilisse vaakumregulaatorisse, üks mingisse imelikku jullasse ja siis jookseb peenike toru salongi). Küsimus, kuhu see salongi voolik peaks olema ühendatud? Pikkuse järgi võiks jääda kusagile pedaalide lähedale.
  23. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Jumala hea paaru anda, ketsi ja värki.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus