Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
lepa

O: is lisa

Soovitatud postitused

Ostan korraliku is stange lisa.

Võib ka uut pakkuda, keegi vist millalgi müüs neid siin?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kasutatuna suht aja raiskamine.

140 võin uue tellida ,ehk õnnestub eilsesse tellimusse lisada, saab see aasta kätte.

• Meeldib 2

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kevadel ei saa enam kindlasti sellise hinnaga, hinnad tõusevad pidevalt ja kohe uuel aastal esimene tõus.

Palju neid lisasi siin üldse on ,isegi enamus IS-e on ilma. Pool foorumit tahaks neid kohe, kui oleks võtta :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Lätakate omale pane saatmine ka juurde, kunagi tahtsid saada 20 € saatmise eest. Ma arvatavasti jaanuaris võtan endale ja sõbrale mõned, võin mõned lisaks tellida (replikad). Suvel müüsin 60-65 €. Aga originaal variant ikka parem. :BMW:

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Selle originaaliga pidavat ka vahe jääma. See replika istub originaalkinnitustesse. 

Mul istus pildil märgitult ette (põll paremalt ja vasakult kõver, udutulede kohtade juurest). Aga fakt see, et kui keretööd tehtud, siis originaali ettepanek pakuks suuremat rahulolu. Replikast kahju ei ole, kui pilbasteks peaks sõitma.

Seega, @lepa , kui otsid korraliku, siis osta pigem originaal. :memeHmmm:

20160721_173955.jpg

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Vahe ongi, et replika sòidad tùkkideks, aga originaalist olen korra ùlegi sòitnud, ei juhtunud midagi. Replika kinnitusklambrite osa ka natuke paksem, ei taha hàsti vahele mahtuda.

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui replikast üle sõita, siis raudselt jupid taga. Mul endal pidas replika vastu 2 suve ja 1 talve vastu (kandis lund ja kruusa künda küll). Nüüd sügisel sai korralikult äärekivi haugatud ja siis lõpetas koostöö. Aga eks see kvaliteet ka hinnale vastav. Sellise hinna eest rohkem tahta on ka palju palutud vast...

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma võtan ka replika, seda sellepärast et ei tea kauaks seda ette tahan jätta, vb ei meeldi enam ja panen org. tagasi :ipb-smile:

Nii-et kes saab,viitsib,tahab tellige mulle kaa :beer2:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus