Hüppa postitusse

eix22

Moderaator
  • Postitusi

    6 156
  • Registreerus

  • Võidetud päevi

    237

Kõik, mis eix22 postitas

  1. http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?p=1231654 http://www.angelfire.com/ca/TORONTO/VIN/bmw.html
  2. Ongi, loe mu varasemaid postitusi
  3. Margo, pean ka sulle ütlema, loe mu eelmisi postitusi ka ikka. Ei jõua ennast korrata, aga kuna kindel siht on olemas, siis kordan ikkagi. Kuidas siis ark programm saab pakkuda igasugu muid idiootsusi, mida ammugi pole kusagil kajastumas??? (vaata näiteid ja olen ise ka näinud seda ark valikuvõimalusi) A täht kajastub selgelt mitmes kohas ja masina enda peal ikka, mitte ainult kirjanduses. Tegelikksues on ix`idega vähe teine lugu, see jäi enne mainimata, ix tuli tehasest algselt ilmselt tõesti 4wd 325I`na välja, vana kätte sattunud raamat isegi tõestab seda, ilmselt hilisemad masinad said omale taha selle 325ix tähise, aga kapotiall ikka jäi 325i. Ei väsi kordamast, et ark lähtub eelkõige kapotialusest sildist. Panin ju pildi ka, kus on selgelt a täht näha, võin veel suuremalt teha. Ma ei saa aru, mis teil õigete mudelitunnuste vastu on, ma ei võta seda lambist ega õhust. Selleks ongi see teema tehtud, et ark`i kontoripersetajad oma jalad persealt välja võtaks, hetkeks suitsud ja kohvi kõrvale jätaks ja asuks tööle, ühesõnaga teeks oma töö korralikult ära ja lõpuni. Hea lihtne on jah panna igasugu suva sinna passi ja raha muudkui tuleb, üldsus on rahul ja keegi kisa ei tee. Praegu näen ma täielikult tegemata tööd, inimeste töö ei ole raske ,füüsiliselt koormav, ega keeruline, paraku ei saada ikka hakkama asjaga!
  4. LKF`ist, aga sealsed andmed ei pruugi kattuda arki omadega, ei tea mis see L pidi tähendama? Limousine saksa päraselt
  5. Sorry, kas oled loll või teed end lolliks? Mootoriruumi silt on tehases tehtud, seal peal on 325iA, mida ma valet tahan?? Reaalselt on automaatkast olemas ka. Kohe kui ARK`is seda mainisin, lõi vana omale jope selga ja tuli seda mootoriruumi silti vaatama ja ütles ka seejärel et on jah...Probleem oli selles, et tema arvutis polnud sellist valmidust olemas. A tähe sisse saamiseks on palju suurem alus, kui touringule T tähe toppimine. iA kajastub mootoriruumi sildil, rehvirõhu siltidel, betriebsanleitungis jne.MIs minu väljamõtlemisest sa räägid, panin sulle pildi ka ju. See C on kupeedel, näiteks e46 puhul, kabriodel pole kuulnud ja kui ongi, siis ons ee ark omalooming.
  6. Kui mõtled bmwfansi, siis nagu ennist panid mudelid kirja, näitab 325i Aga ma ei viitsi enam ennast korrata, vaata eelmisi poste , või esimest teema algatust. Point ongi selles, et kord hõõrutakse seal sildil olevaid kirjasi ninaalla, et kõik mis seal on, läheb kirja, kuna ixil pole ixi seal, siis ixi ei saa... vaevalt, et nendel masinatel on seal siltidel, vin koodi või üldse kusagil selline jura kirjas.. 525TDA T A 316 A COMPACT 530D T A 316IT, 318IT AUDI A6 ALLROAD QUATTRO? Kas Markush ei saa ikka pointile pihta? Olen juba 10x õelnud, et palju nimetusi on täiesti "õhust" võetud, Minu "A" teema pole ju mingi omaleiutatud asi nagu iT näiteks.
  7. Väga hea, muidu mul on 325ia touring, ix ikka manuaal (see pilt siin) EDIT: P2hkel, valetasid Su vennal ikka 325IX passis.
  8. Kas sa ka ei loe minu eelmisis postitusi? Ixil pandi taha see ix, aga ette sildile ei pandud, mulle õeldi tol korral et passi läheb see mis ees sildil on. A tähte ei pandud pagassile mineva sildi peale, aga ette vin koodi sildile pannakse, ark võtab oma andmed sealt sildilt ikka , mitte see mis pagassile keegi on kleepinud. Samuti rehvirõhukleepsul on kirjas 325iA.
  9. Esiteks see pole mingi väike asi, korrektsed mudelitunnused passis ei ole palju nõutud ju,kasvõi kindlustuse paugu jms pärast. Haagise masside teema on ju loogiliselt võetav vajalik. Kui enamus on mingid lambukesed ja lasevad pähe pasandada siis las olla jah teil seal passis mis iganes. Eelmisi kirju ja näiteid ka loete??? Kirjutasin selgelt ja kirjutan veelkord, kui passi pannakse igasugu paska ja utoopiat, miks siis õiglasi mudelitunnuseid ei peaks saama?? To: Markush, kohati vaatan su õigustusi ja sa nagu ei loegi eelmisi kirju läbi, ikka sama jura otsast pihta.Jutt käis ikka 325IX e30 bemmidest, milledele edaspidi lubati probleemideda "X" sisse panna. Mudelitunnus 325IX saab olla ainult e30`l! Mida iganes see A näitab, on see selgelt kirjas mudelitunnuses. M-technic ja sellised asjad on varustustase, seda jah kirja ei panna, kuigi tundub et uuematel masinatel läheb kõik kirja. Esimeses postis ju kirjas ka näiteid, kus on see A olemas utoopilises mudelitunnuses. Keda õiglased andmed ei huvita, siis pole mõtet siin sõna võtta, ütlesin seda selgelt esimeses postituses.
  10. Ometigi sai paar aastat tagasi asi korda aetud, ja lubati edaspidi kõik nelikveolised tähistada 325IX, mine Maanteametisse (ark`i ) ja peavad tasuta vea ära parandama!
  11. Alustame vastamisel lihtsamatest asjadest, omal seda 01.01 probleemi pole, hetkel omatavatel autodel seda jama pole, aga on olnud küll ja ajas marru ka. Põhjus, auto toodetud august 1989a, aga esmane registreerimine 01.01.1989. (minu punasel touringul oli nii, nüüd on lihtsalt 1989) Mis puudutab automaatkasti, siis on selgelt mootoriruumis sildil nii kirjas, tol korral hauguti mulle ette, et seal mootoriruumi sildil pole "X" tähist ja siis ei saa ka. Põhjus, miks üldse soovin õigeid andmeid, kasvõi seda "A" tähte sisse, on selles, et ARK suudab leiutada igasuguseid utoopilisi ja olematuid mudelitunnuseid, aga reaalselt eksisteerivaid ei tunnista??? Kas sulle selle mootoriruumi sildi fotost piisab tõestuseks? (ütlesid, et tõesta) Selleks see teema ongi siia tehtud, et uurida rahva arvamust ja ikka mitmekesi minna õigust nõudma. Paistab, et siiski suurem huvi puudub, kõik on rahul.
  12. Tere e30 fännid ja muidu tarbijad. Seoses ebakorrektsete andmetega registreerimistunnistusel, sooviks väheke ka teiste arvamust ja infot. Ei ole kaua aega möödas, kui peale pikka jamamist said kõik nelikveolise e30 omanikud passi sisse korrektselt 325IX. Kuid siiski on ARK`is (Maanteeametis) passidesse sisse kantud väga palju laus jura ja utoopilisi mudelitunnuseid. Samuti on haagise lubatud massid üsna erinevad ja ka samas naljakad. Mul on 325iA touring, ka ees sildipeal on nii kirjas. A tähte paraku passi sisse ei saa, samas kui üsna õhust pannakse T täht touringu mudelitele järgi, mida muidugi tehasest pole. Paar aastat tagasi kui see X`i sissesaamine passi (325 IX puhul) oli aktiivne, õeldi mulle, et ees mootori sildipeal seda pole, seega ei saa. Nüüd kui on selgelt kirjas iA, siis ka ei saa???? See teema ei huvita ilmselt paljusi, sest nagu ARK`iski imestati ja õeldi, kas see muudab sõiduomadusi (mõni lisatäht või puuduv täht mudelitunnuses), aga kindlasti on ka paljud minuga nõus. MIks ma pean seal erinevate vormistamiste eest maksma suuri summasi, kui inimesed ei tee oma tööd korralikult? Naljakad mudelinimetused, mida võib kohata: 525TDA T A 316 A COMPACT 530D T A Vanast ajast on enamus väikeste mootoritega e30 touringutel passis 316IT, 318IT ja tüübi lahtris E36/4/3C (vist oli nii), aga peaks olema ikka E30 ja mudelitunnuses on samuti T üleliigne. Kas audid väljuvad kohe tehasest selliste nimetustega? AUDI A6 ALLROAD QUATTRO? Teine probleem on haagise massid, mis on igas e30 passis ka väga erinevalt kirja pandud. Tavaline on 500 ilma pidurita ja 1200 piduriga. Mul ühes 325IX passis on piduritega 1500 ja ühe tuttava 324tdA passis ilma pidurita 600. Eraldi on leitud infot, et 325iX puhul peaks olema piduritega haagise mass 1500. 325ix kaalub mitusada kilo rohkem, kui tava e30. Samas on vanamehe palju kergema ford sierra passis ka suuremad numbrid?? Ühe foorumikaaslase zigulil on isegi suuremad andmed Mõttetuid kommentaare siia ei soovi, ainult asjalikku infi või arvamust, kuidas saaks passides andmed korda!
  13. Vabandust et teemat solgin, kas mersu jäi alt sama ilus ja värviga kaetud nagu pealt? Või on mõne aastaga alt puhtaks roostetanud?
  14. Mõned aastad tagasi olidki kõik e30 sellised, ei tea mis nüüd rahval viga on, et ei meeldi
  15. eix22

    M: Läti tuningut

    Täpselt e30 aluääre pikkus, mõõte ei oska õelda hetkel.
  16. See ei ole mingi auto või müügiteema, kus teised sõna ei või võtta kui teema algataja pirtsutama hakkab. Arvasid, et tahtsin temat solkida, kui siia selle ixide tootmise ja hinnakirja panin? Ei ole tõesti vastavalt teema pealkirjale eraldi touringud välja toodud, kõik nad kuuluvad sinna sisse.
  17. Mida sa ise teed? Samuti tugineb sinu inf neti põhjal ja nüüd materdad minut copy paste maha. Sinu Jutt võib samuti BS olla, kui vaatad seda posti, siis igalpool on ixi tootmisarv 34862, ju see teine nr on mingi trükiviga vms.
  18. Seda saab panna nii nagu ise tahad. Mootori küljes asuva hoova tõstad teise asendisse.Kunagi kui ka sellist jama korraldasin, siis jätsin surnud seisu juhipoole, et vesi tagasi ei voolaks. A üldiselt pühib vähem ja kehvemalt.
  19. ...põll lihtsalt vahetatud. Lisade nimekiri on küll pisut üle pingutatud...
  20. Sorry OT, ma teeks isegi üles, neid algusaasta 323 koupi pole enam palju alles.
  21. ma oleks käpp, igaks aastaajaks miskit liikumiseks.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus