Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

einarxxx

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

34
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast einarxxx

• Tiitel
    Mininokk

Profiili info

• Minu autod
    E30 FL kupee

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. einarxxx

M: E30 mootorid ja osad

Punasest kapotist ja tagaluugist pilte? Seisukord?
  2. einarxxx

M: Pre face kupee klaasiring

up
  3. einarxxx

M: 325E radikas

up
  4. einarxxx

O:E30 FL kupee

Pakkuda võib kõike eelistatud 325 aga vaatan kõik pakkumised üle.Võib vajada mootori või kere remonti. Muid keretüüpe mitte pakkuda.
  5. midagi on alles veel, kohe tuleb pähe:neerud,päiksesirmid süütelukk+võti,tulede ümbrised,roolivõimu paak,paisupaak(andurit pole), klaasipesupaak
  6. Kellegile sai siin lubatud 5.-+saatmine niiet sama hind siis.
  7. einarxxx

Järgi jäänud aind soojendusega tagaklaas
  8. Homme liigun Tartu kui kellegil miskit vaja võin ära tuua.
  9. Esiklaas, t.tuled ja käsipiuri ümbrus müüdud. Alles jäänud veel:käigukangi ümbrus,süütelukk+võti, klaasipesupaak,paisupaak,roolivõimuõlipaak,e.tulede ümbert võred+needud keskelt, suunatule kangid koos jutmestikuga, kojameeste varred +võred, mustad päiksesirmid.+radikas veel ,tagumine klaas ja tagumised küljeklaasid
  10. einarxxx

M: 325E radikas

Olen neljap. tallinnas kui kellegil huvi võin kaasa võtta.
  11. Tulen neljapäeval(29.jaan) tallinna kui keegi miskit tahab saan kaasa võtta
  12. einarxxx

Krt ma nüüd enam ei jaga palju neid klaasiostjaid on:D Tulen neljapäev Tln ja mahub peale.
  13. einarxxx

Teen pildid.satun tln. 29.jaan.kui mahub peale võtan kaasa.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus