Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
m20b20

325iA Cabrio '90 - rreims

Soovitatud postitused

m20b20

Nonii tundub et jääb vist omale ja võib teema teha(a24 niipikalt kui kuulutus aegub ja seni võimalik soetada)

Autoks Siis 89 aasta nov toodetud ja 90 arvele võetud E30 Bmw 325iA Cabrio.

Võimu on tal 125 kw ja käigukast on automaat.

Lisadest:

S219A SPORT LEATHER STEERING WHEEL Leather-covered sport st. wheel 380 mm ( 3 kodaraga nahaga kaetud sportrool)

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Deleted, model lettering (ilma kirjadeta tagaluuk)

S339A SATIN CHROME Shadow-Line (tumedad liistud)

S350A WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM Therm.insulat.glass green (Mingid rohelised klaasid?)

S354A GREEN STRIPE WINDSCREEN Windscreen, green-tinted upper strip (Rohelise randiga esiklaas)

S370A STOFFVERDECK SCHWARZ Softtop, black (Must pehme katus)

S380A HARDTOP PREPARATION Hardtop-preparation (Hardtopi valmidus??(Edit: ehk on tagaklaasi soojendus ribide juhtmestik))

S428A WARNING TRIANGLE Warning triangle and first aid kit (ohukolmnurk ja esmaabi pakk)

S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Headlight vertical aim control (tulede kõrguse regulaator?)

S540A CRUISE CONTROL (Püsikiirushoidja)

S704A M SPORT SUSPENSION (M sport vedrustus)

L801A GERMANY VERSION (Sakslamaa versioon)

Ja veel on külge poogitud autotelefon ning esimesed udutuled.

Ostsin auto Soomest, kuhu ta oli toodud Saksamaalt Mai 2007. Auto olevat toodud Soome Tehnika Maailma nn. projektiautoks. Taheti vahetada ära kõik kuluosad ja katus jne. Olevat tehtud temast ka paar artiklit toomisest jne, aga ise pole veel kahjuks neid leidnud(lähipäevil käin raamatukogus uurimas neid).

Seisis auto presendi all ühes hoovis ja mingiaeg läksin nõudma omaniku, seismispõhjust ja müügihinda :D

Nüüd on auto mul Eesti toodud ja esmane üv ARK on tehtud, vaja vaid arvele võtta.

Katus tuleb uus peale lähinädalatel ja üks tiivaäär vaja seestpoolt ülevärvida kuna on natuke kahjustada saanud.

Üle vajaks vaatamist Esisild kuna tean et üks välimine ¹arniir on elu lõpetanud. Taga istme ülemine õmblus lasta kinni traageldada.

Täiesti lambist juhtusid mu kätte Startec tuled mis lendasid kohe külge, aga pilti autoküljes veel ei ole.

Kui hästi läheb siis ehks saan uued stanged mis mulle meeldivad :D (ei ole m teh ega facelift ega kroom). Täiesti sellele aastaarvule külgekäivad ja tehase stanged :)

kaaabrio.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

:lol:

[size=7]Lähen ülejärgmine nädal vaatama neid+ palju muud huvitavat e30 nänni[/size]

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
hiis

Mul esimene selline stange.tagumisel oli väike rooste uss ikka sees.Soomlane ei vitsinud siis sõita sellega või?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Ooda sellised nagu mul küljes , või sellised mida tahan? See Soomlane on igatepidi nii hõivatud ja tal lennukeid ja autosid terve hunnik. Ei olnud väga kurb et ära viisin :lol: Tal see auto seisis ja ei olnud arvel.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Tänud :lol: Katus manuaalne :) ei tunne sellekohapealt elektrist puudust :D

E30 Cabrioga ikka edev auto ma vaatan. Linnapeal rahvas keerutas päid kõvasti :D või üritasid aru saada mis nr mul autol küljes on.

Siinkohal mainiks ära et tegelikult ei kehti need nr Soomest väljaspool, nii et kui Soomest autot toote siis sealsed Transiidikad on ainult Soomes ja Rootsis liikumiseks nagu mulle öeldi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
hiis

Mõttlesin et need mis saad mul esimene stange täiesti rooste vaba seestpoolt ja oleksid nagu alluminjumist millele nagu rooste külge kuidagi jääda ei taha tagumine sai uueks tehtud 3 stangest.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Kust te neid saate :lol:(ühel foorumivennal ka lakapeal). Millele külge krutid, või mis plaan on nendega?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Kalmer

Ära siis nende numbrimärkidega liialt ringi lehvita, nendega meil EV sõita ei tohi! Muidu kena sõiduk! Edu!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20
Ära siis nende numbrimärkidega liialt ringi lehvita, nendega meil EV sõita ei tohi! Muidu kena sõiduk! Edu!

Kui korralikult lugeda sisi mul see mainitud ka. Teadsin seda ammu, aga lootsin, et As Eesti Politsei meeldiv kollektiiv ei ole sellega nii kursis.

See teip katusel on suht suva, kuna uus katus ootab järgi minemist :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
A.K.

Kus kohast sa uue katuse tellisid/ostsid, ebay-st? Vahetad ise või lased kellegil vahetada? Endal sama plaan lähitulevikus 8) .

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Pole ükski rull mul veel niikaua puutumata seisnud :lol:

Kolmapäeval sai Berliinis ühes parklas Facelift kaksikut nähtud :D

Tundub et kaubaks ei läinud :D hakkame siis ise vaikselt näppima. Ehk saab esmaspäeval arvele võetud :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Täna sai kisutud lahti kõik pidurid ja mis vastu vaatas oli ülimalt positiivne. Kettad-klotsid ja tagumised kaitseplekkid väga head. Kettad ja klotsid üldse vähe sõitnud.

Vead mis tulid: Nn tagumise akukasti nurgas mastiks vähe viga saanud ja rebane kergelt, roolilatis väike lõtk ja vasak esimene ¹arniir täiesti otsas.

Üldse erinev õõts oli. Parempoolsel õõtsal olid augud ühest otsast teiseni, aga sellel oli ainult sisemisel osad augud puuritud ja ¹arniiril all mingi imelik stopper või midagi sellist. Oskab keegi kommenteerida?

Käigukasti õlitoru ka veidi niiske.

Kehvaks üllatuseks oli veel et differ pole LSD :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Minu cabrio on siis Preface millel vaid luuptuled.. Cabrio muutus väliselt preface`iks 90a. november.

Face`i luupe pandi alates facelfiti tulemisest.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
e30fan
Minu cabrio on siis Preface millel vaid luuptuled.. Cabrio muutus väliselt preface`iks 90a. november.

Face`i luupe pandi alates facelfiti tulemisest.

:wink: aga jah ilus cabrio :) edu sellega ;)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Lõpuks vahetatud ¹arniir, täna õlid, hammasrihm rullikuga ja mis kõige tähtsam et Eesti registris tänasest :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Auto siis käis täna ülevaatusel ja läbis selle probleemideta :D

Ülevaatuse sainsiis 2013/03 :lol:

DSCN7765.JPG

Väike fänn sirgumas :lol:

DSCN7762.JPG

DSCN7761.JPG

DSCN7757.JPG

Sai siisvahepeal paigaldatud Hammasrihm-rullik, mootoriõli-filter, geneka rihm, roolivõimu rihm, ¹arniir ja rootor kuna vana lahtivõttes kukkus 3 jupiks :shock:

Ametlikult teedel paar nädalat ja siis värvimehe juurde:D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
-elav-

See tagumine tiib ikka päris kole :D Muus osas väga kena isend, telefon riivab ka tiba silma :roll: Esiveljele päris palju tasakaalu läinud?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Veidi seda kaalu sinna on pandud kunagi jah :D

Tagatiib peaks Zenderi oma olema, aga kui saan korraliku luugi korraliku lip spoileriga siis vahetan selle meelsasti ära :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
hondamtx

nonii, ei muidu on ilus aparaat, cabrio ju siiski:D jah, see katuse teema tuleb nüüd läbi teha meil vist ilmselt lähi ajal?:D sellest 1st proovitiirust jäi nüüd ka ikka väheks:D kast toimetas ka nagu su eelmine e30, väga mõnusalt ja sujuvalt, cabrio puhul kohe lust :lol: need USA stanged ei näe prefeissil eriti ülimad väja minu arvates, aga no eks see ole omaniku enda asi :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .