Jump to content
E30 COMMUNITY

Rjando

Foorumikasutaja
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About Rjando

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tere, mõned küsimused tekkinud ajapikku. Mida kasutatakse uksepolstri all uksekilena, või saab seda originaal kile veel uuena osta? Mis ainet mastiksina kasutada? Bituumeni baasil pidi ära kuivama, kes toodab kummi baasil head ainet? Terosoni olen leidnud mõne toote, kuid kellelgi kogemusi? "IS" lip spoileri kinnitusavade puurimiseks õpetust on kuskilt saada? Googlest vanasti leidis, kuid piltide lingid aegunud ning suuri pilte ei ole näha. Mida poltide ümbruse tihendina kasutada? Millega vahust spoilerit parandada ja värvida? Kuidas ukse alumiste valtsiäärtega peaks käituma? Teatavasti väljast puhtaks tegemisest ei piisa, sest ääre vahel rooste endiselt. Mis eesmärk on ees "roostenurkades" karpidel? Logari kinnitus ainult või veel midagi? Pulbervärvi kestvus sillaosadel? Kas värv pole rabe ja ei kooru maha löökide peale?
 2. Rool olemas, muid asju võib veel pakkuda. Samuti otsin lip spoilerit, IS või m-tech 1.
 3. https://www.autovaruosadonline.ee/hella-7159578.html Oskab keegi öelda, kas tegu on ka sellise osaga, mille saab bolt-on autole panna ja mis omab ka mingit kvaliteeti? Iseenesest peaks olema udutuli koos korpusega päris hea hinnaga.
 4. Otsiks siis erinevaid osi 1986 sedaanile: Roolivõimuga variandi kardaan Tagumised ketasõõtsad Pagassi polstrite komplekt(istmetagune võib puudu olla) Vasakpoolse kroom katuseliistu liiteklamber M-tech 1 rool, seisukord ja dia pole oluline Tagastanget võib pakkuda Elektriakende, kesklukkude komplekte 15 tolli orig bbs kapsleid 168 diffrit või ainult sisu Udutulede kinnitusi, udutulesi
 5. Ka praeguste ilmadega on ta tugevalt põrandas kinni ja murdub vaid see, mis peitli otsakesele jääb, plekki välja saada on väga raske. Aga mis seal ikka, tuleb siis tasapisi kakkuda.
 6. Kellelgi nippe, kuidas originaal müramatte eemaldada? Samuti põhjaalt originaal mastiks?
 7. Otsin prefl sedaani pagassi viite polstritükki. 2 külge, põhi, tagumine sein ja väike jupp aku koha kõrval. Peaksid olema hea väljanägemisega puhtad ja terved.
 8. Milliseid eeliseid annavad 51mm püstakud ning miks oleks mõtekas 45mm välja vahetada 51mm vastu?
 9. Ostan originaalvelgedele kapsleid, 4tk vaja.
 10. Pealkiri ütleb kõik. Peaks kindlasti olema töökorras.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy