Hüppa postitusse

ork

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    146
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis ork postitas

  1. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Ma ise arvan, et hüdrotõukurid olid täiesti tühjaks vajunud ja ei avanud klappe korralikult.
  2. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Nii, kui ühendasin bensurõhu kella külge ja tahtsin mõõta rõhku, otsustas mootor käima minna. Ilmselt oli viga selles, et antud mootor on üle kahe aasta seisnud.
  3. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Täna siis jõudis minuni see hetk, et oli aeg teha oma projektile esimene käivitus, aga võta näpust ei läinud kõik nii nagu lootsin Probleem siis selline: Starter veab mootorit ilusti ringi, mootor lubab aga täitsa käima ei lähe, on kellegil sarnast viga esinenud? Üks huvitav tähelepanek on see, et bensupump läheb tööle alles siis, kui starter tööle hakkab, on see normaalne?
  4. ork

    M50 temp andur/näidik

    Ütleme siis nii, et eest vaadates tagumine andur tuleb vahetada. Minu mootoril on esimene andur sinine ja tagumine must.
  5. ork

    M50 temp andur/näidik

    Jah, leidsin nüüd ise ka selle koha üles, tuleb vahetada must andur pruuni vastu.
  6. ork

    M50 temp andur/näidik

    Tere Oskab keegi mulle öelda kumma anduri ma plokikaanes peaksin asendama pruuni ühe klemmiga anduriga. Kas sinise või musta ?
  7. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Tundus kuidagi loogiline
  8. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Saan aru, aga skeemi järgi oleksin pealevoolu ühendanud radika ülemise toru külge, õnneks panin tähele noolt, kui armatuuri all toimetasin.
  9. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    On kellegil probleeme olnud salongiradika torudega, minul nimelt jookseb ülemine nn. valge toru täpselt sisselaske kolle vastu, vahe on vast 5mm. Suht keeruline on voolikut otsa saada. Lahendasin probleemi selliselt, et keerasin toru salongiradika küljest lahti ja pöörasin ta ringi nüüd on vahe igati mõistlik. Tahtsin veel mainida et E30-l läheb jahutusvedelik salongiradikasse alumisest turust ja väljub ülemisest, mitte nagu ülal toodud skeemil.
  10. ork

    Lobamokkade rubriik

    Jõudu Kes teab kedagi kelle käest saaks 2,5mm paksust mustametalli lehte või ribasid, tahaks plekkvelgi laiendada.Suurt plekitahvlit osta ei tahaks. Tänud
  11. Esitiivad mis seisukorras, mis hind?
  12. ork

    Tagurpidi käik

    Mina pakuks, et sidur ei lahuta korralikult, viga võib olla lekkivas siduri töösilindris. Kindlasti kontrolli ka käiguhoovastiku puksid üle.
  13. ork

    O: 15" plekkveljed 4x100

    Olemas! Võib teema lukku panna.
  14. Tere Kas juhi turvavööd on?
  15. ork

    m:kupee jupinaid 316

    Juhi turvavööd ei ole pakkuda?
  16. Ostan korraliku jooksu 15" plekkvelgi 4x100, keskauk peaks olema E30-le solbiv. Ootan piltidega pakkumisi Pakkumised siia või privasse.
  17. Tere Müüa M10B18 77KW mootor. Komplekti kuuluvad komplektne mootor koos juhtmestiku ja ajuga, käigukast ja sidur ning sportlikum summuti süsteem. Mootor ja käigukast vajavad tihendite ja simmerlingide vahetust, mootori karteri plekist osa võiks ka vahetada, kuna seda on siit sealt keevitatud. Asub Keilas Hind 170€ 55601450
  18. On ilusti kinni, nahk on kulunud ainult alt vasakult auku sees ei ole.
  19. No nati saab tingida ka!
  20. Tere On pakkuda üks suhteliselt viisakas M-Tech2 rool, 385mm. Nahk kergelt kulunud, aga auku sees ei ole kuskil. Rool asub Keilas Hind 70€ kontakt 55 601 450
  21. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Tänud vastamast, vaatasin et mul see kummilutt on täitsa puruks mis varda küljes on, pean uue silindri ikkagi ostma, siis ostan juba paraja pikkusega.
  22. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Kas keegi on pidanud siduri töösilindri varda pikkust muutma? Mõtlesin jätta M10 mootori silindri, aga kui sidurikoja august mõõta sidurikäpa kaugust, siis nad on erinevad, M10 36mm ja M50 41mm.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus