Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. oo7

    M20 mootoririhma vahetus

    Jah 5 seeria pillil läks ka väga raskesti peale, keberniitisin kruvikaga peale lõpuks ettevaatlikult
  2. oo7

    O: M20B25 #173 ECU

    Tahaks osta 173 lõpuga manuaalkastiga pilli aju. Soovitavalt Harjumaalt
  3. oo7

    2015 Kalendrile pildild

    Viimast näen pm igapäev, pesitseb maja ligidal. Päris kena asi
  4. Enne kohe ära võtmist ma natuke mõtleks ikka, mida ma oma järgneva 2 aasta vaba ajaga teen
  5. oo7

    Põhjalik e30 projekt.

    Olen ise ühe elektrihärraga koos kunagi ühest E34-jst juhtmestiku teise tõstnud. Siinkohal ütlen ära et ma olin rohkem abiks. Laotasime selle algul õue peale maha n-ö auto kujuliselt s.t tagant numbrituledest hakkas pihta ja ette välja. Siis sai juba päris hästi aru kuhu miskit käis. Elektriskeemid on ka olemas netis. Kevadeni aega, siis laotagi see maha ja uuri mis teha nende otsadega, mida ei tea kuskile panna skeemi pealt
  6. oo7

    Põhjalik e30 projekt.

    Alusta sildade ja roolisüsteemi paigaldamisest et asja liigutada saaks. Põhja alt pilte leiab ma arvan netist piisavalt. Lisaks siis tehase joonised mida siin juba lingiti. Seejärel piduritorustik, kütusetorud jms mis põhja all on. Need tehtud siis vaataks juba edasi.. Ega keegi ei panegi siia mingit step-by-step juhendit, kuidas e30 kokku panna Tee auto kohta teema ja siis kirjuta/pildista sinna, kui ei oska mingit detaili kuhugi paigaldada, ma arvan, et nõu andjaid leiab küll. Ma ise pole küll totaalselt lahti kiskunud pilli, kuid 3x e30 täieliku ülevärvi jaoks kinni-lahti olen monteerinud kellegiga kahepeale küll.
  7. oo7

    Müüa bmw 316i 88a

    Luuavarrest võib ka pauk tulla, niiet never know. Siin on inimesi küll kes on pühendanud oma elust pool aastat mingi 316 lihvimisele, why not siis näiteks võtta projektiks see tiib ja kapott sirgeks saada
  8. oo7

    M10 turbo tänavale?

    Kütusekulu lahtrit tasub ka vaadata
  9. oo7

    M10 turbo tänavale?

    Vabalthingav M10: Asi köhib siis 125kw välja ja viib E12-ne 8,5s sajani
  10. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Pillil on toore klapp ka
  11. oo7

    M10 turbo tänavale?

    Osta paks metalltihend plokikaanele, sellega saab surveastet All juba esiteks, müüakse erineva,paksusega
  12. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Vaz 1.5 dvigatel on see
  13. Seda viimast olen Arenal korra näinud. Seest oli küll kulumatta ja väga heas korras, LS vb olla isegi õige. Paistis korralik masin. Mõned väikesed mõlgid ja värvikahjustused jne nagu ikka.
  14. oo7

    M10 turbo tänavale?

    Ehita M50 stroker, sealt tuleb 200kw ligidale. Peaks suutma piimal käia küll ja saab arvele. Lisaks asi tõmbab iga pöörde pealt. M52b28 annab ka päris võimsaks ehitada, ilma sisu näppimatta. Gayla mees naq sa oled, tead ehk Jargot. Tal käristas see dünos 178kw välja http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=123870&start=570 A24 oli alles müüa M10 turbo, millel mingi 500hp. Selle düno graafikut vaadates oli sellel ~3000 pealt mingi 80 hobujõudu ainult ja ~4000 juba mingi kradi 400 vms Ehk piima järgi käimine ei õnnestu üleliia sujuvalt. Palju sa võimsust arvad, et peaks autol olema üldse ?
  15. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Mu isa alati ütles et noor elu ei maksa ju midagi
  16. oo7

    O: klaasiliistud

    Osta UM-ist, pole mingi müstiliselt kallid ja saab ilusad. Need praeguseks kõik nagunii pekkis
  17. Eix küll M50 mootorit sinna ei paneks
  18. Keda huvitab, siis E30 käigukasti otsa istub väga hästi 2,3 TD Opel Omega mootor. Sellise riistapuuga olen sõitnud päris palju Muide mootor pole viltu nagu BMW oma aga mahub üli napilt ikkagi kapott kinni. Õli filter oli ka täiega madalal, see sai mitu korda minema sõidetud
  19. 162kw on Evo II M3. Neid tehti 500tk. USA oma on see 143kw variant.
  20. Kas USA M3 mitte lahjem ei ole ? See on märgitud 162kw ? Usa pillil ei ole Dog-leg kasti ka
  21. Tuli tuli. Ilm oli väga hea ja autosid ka mõned. Viska pildid ka kuhugi kui viitsid Ära minnes jätsime Matuga korralikud signatuurid asfaldile.:-P Vähemalt niipalju trummelpiduritest sul tolku :-D Kui ilm lubab võiks sel aastal ehk mõne korra veel ;-)
  22. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Otsustasin jh proovida tööle sõiduks teist trajektoori
  23. oo7

    O: välimisi ukselinke 4tk

    Need maksid mingi 10 eurot ainult. Mul kulus muidugi ainult 2tk ka
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus