Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Droppercrusher

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

33
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Droppercrusher

• Tiitel
    Mininokk
  1. Droppercrusher

M30B35 mootori paigaldus e30-le

m30b34 ongi õige tüübi nimi. m30b30 ja m30b34 käigukastid täpselt samasugused.
  2. Droppercrusher

320i Cabrio '89 - Jann

5x120 poldivalem ka täitsa olemas Aga milleks ? Veljevaliku pärast ?
  3. Droppercrusher

Silmatorkavamad E30-d Eestis

Pealkiri viitab pigem positiivselt silmatorkavad E30-d See on jah silmatorkav, aga pärast selle auto nägemist kaob silmanägemine
  4. Droppercrusher

324td touring '91 - Andro

Väidan vastu Leiab küll , mul oli kupee mis kohe kindlasti ei tahtnud kuskilt otsast keevitust. 89a ,2006 aastast Eestis ja siin sõitnud ühe talve. Kui siis mõned kohad olid õrna pindmise peale tõmmanud enda vigade tõttu. Kahju kohe ,et siit foorumist keegi tõsine fänn ära ei ostnud vaid auto läheb rajale lõhkumiseks
  5. Droppercrusher

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Sai käidud vaatamas. Piltide peal oluliselt parem väljanägemine ,kui laivis. Mõlemad esimesed lansekad läbi, tagaluuk läbi, ukse alumised servad läbi, salongipuhur läbi, mootoril 1 sil. ei tahtnud koostööd teha kogu aeg ( ju siis see jagaja ja rootor nagu väitis, vbolla vaja natuke kaanetööd,klapiregulli või klappide tegemist, ei tea) karpide alla ei näinud ,aga arvan ,et seal midagi head ei ole. Vasak tagakoobas tundus ka kuidagi "pahtline". Arvestades seda ,et auto on võetud Eestis arvele ca 1994 aasta, siis pole ime ,et kere läbi on. Auto sobiks rohkem varuosadeks ,kui taastamiseks. 1000 € ilmselgelt palju. 600€ vbolla isegi tasub varuosadeks osta
  6. Droppercrusher

BMW 320i '89 - Lauri

Piduriklotside tulest saad siis lahti ,kui ostad UMst originaal klotsid kulumisanduriga. Kallim väljaminek ,kui b osa ja b-varuosal seda anduri värki vist küljes ei tohiks olla. Ja salongiventika saad korda siis kui vahetad korralikuma vastu välja
  7. Droppercrusher

316iT '92 - Tiit

Loll olin ,et maha müüsin .... ülikahju ,et see juppideks läks Tagantjärgi tarkus on mõnikord paha, see tarkus võiks kohe tulla. Kuidas muidu kere üldiselt on, ei jõudnud seda eriti uurida. Tagaluuk oli vist mäda ja taga ukse nurk. Ülejäänu vist suht hea? Muidu niisama küsin ,et kust pildi said enda arust neid ei tohiks netis olla...
  8. Droppercrusher

BMW 318i (316i) '90 - christian

olen kuulnud ,et enne kokku jooskmist pidavat mootorid üllatavalt hästi liikuma
  9. Droppercrusher

320i (2,5-M50B25) Turbo '90 - KUKS

Kas tegu 323 sillaga? väidetavalt ainult 323 oma pidi "bolt on" külge sobima.
  10. Droppercrusher

BMW 320i(m20b25) '90 - Renx320

See kraav tuli päris ootamatult PS! Hoidke labidad ja köis autos alati kaasas!
  11. Droppercrusher

BMW 320i kupee '90 - bergo

Väga vale väide!!!! Mul on rullikas m30b34 mootoriga ja ei ole ta midagi nii suur rüüpaja. 3.25 diffriga ja mitte väga rahulikult sõites sain mina 12.5 L kuluks 100km-le.( ja seda linnas! ) Kui sa paned sinna alla 4.10 ja ülesse ja sõidad nagu hull ,siis muidugi ei ole öko. Nt minu vana 2.0 võttis 10-15 L 100km-le. Seda siis talvel, mootor oli väga heas korras ,lambda samuti. Kõik ikka selle taga kinni kuidas inimene sõidab. Saab rahulikult ja ökolt sõita, ka suure mootoriga Edit : Teemasse ka Väga kena ja sile pill on , edu!
  12. Droppercrusher

316i '88 - Henrik

Mul sama jama ,et tahhokas tõmbleb. Tekkis selline jama pärast seda ,kui pluss klemm läks keresse ja hakkasgi tõmblema :roll: Mul just vastupidi ,et kui pikalt sõita siis aju "harjub" vist ära ja lõpetab on hüplemise. Kui aga aku klemm maha võtta 5 minutiks ,siis jälle tõmbleb, mingi error.
  13. Droppercrusher

318i Coupe '90 - P2hkel

mõtlesin just sama küsida.. b4 isegi sellise kahtlase väärtusega ,kui madaldusega kasutada. alates b6 on tootja poolt antud vist -40mm vms. b8 juba peaks kannatama vähe rohkem madaldust. lihtsalt endale panin ette -40mm madalduse ja tavaamordiga ning amorti kauaks ei jätkunud. kui sul palju raha on ,siis osta 40k eest 740i manuaal ära bmw foorumist saad 4.0 ja manuaali+hooratta kõik korraga, lükkad 3.0 v8 tagasi vahele koos automaat kastiga ning müüki 30k bisnessplan :twisted:
  14. Droppercrusher

renxi rulla..
  15. Droppercrusher

sina, renx ja kesveel(??) ? minu teada neid isegi rohkem siin kandis aga nägin eile autot ja ütlemata KURI näeb välja , nüüd vaja 4.0 V8 :twisted:

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus