Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ajuhiiglane

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

16
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast ajuhiiglane

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. ajuhiiglane

324td touring '91 - Andro

Alates eelmise aasta algusest lihtsalt seisnud. Kere on ikka nii pe...ses. Pole mõtet sinna hiigelsummasid alla tampida. Vb läheb juppideks. Eks näis.
  2. ajuhiiglane

BMW 320/3.5l-155kw 1985

Põletasid täna raadil rehve!? Linna peal oled ka silma jäänud, sumps teeb suht hullu lärmi, m52b28 on sportsumpsiga palju mõnusam ja jõulisem "sound"
  3. ajuhiiglane

324td touring - Madis

Peaks olema samat värvi diiselrull mis minulgi Muidu igati kena aparaat!
  4. ajuhiiglane

Meie kunagised E30-d

Veel üks minu endine. 320i -83 Lolli peaga sai vanametalli viidud
  5. ajuhiiglane

BMW 316i Touring '92 - ///Mario

Kena sile touring jah!
  6. ajuhiiglane

See mõte oli ka vahepeal peas, aga arvatavasti loobun, kuna liialt kukukaks läheks see (eriti beez nahksisu koos heledate polstritega ja nivooamordid taga). Siit muidu küsimus, kuhu need nivooamortide torud kapotiall suunduma peaks? Kapotiall mul aint 2 läbilõigatud toruotsa mis tagant tulevad.
  7. ajuhiiglane

Mingi 95% kindel et auto jääb alles ja saab kereremondi! Siis küsiks teadjamatelt et millised küljekarbid peaks tellima, või pole vahet? Edit: Ja kui auto saab remondi, siis jääb aint suveautoks! Säilitamaks seda ilusat isendit (e30)
  8. ajuhiiglane

Meie kunagised E30-d

Kas ka reaalselt need autod on sinu nimel olnud? St arkis ümber regatud? Meibii, meibii not, ma ju ei tea :roll:
  9. ajuhiiglane

Meie kunagised E30-d

Minu esimene e30, aasta siis oli 2005.
  10. ajuhiiglane

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Valge 325 touring M-tech müügis jälle :roll: http://www.motors24.ee/vehicles/302221-BMW-325-1992.aspx?pg=8&sort=price.ASC Mulle igatahes meeldib, oleks raha võtaks ligi omale.
  11. Lauri, viitsid 325 touringu kere (koos kapoti, esitiibade, uste ja tagaluugiga) kriitilise pilguga üle vaadata, ja teada anda mis seisus on? E: Avastasin sul albumist pildid, ja ega kere vist miskit head pole.
  12. ajuhiiglane

Tänud igasuguste nõuannete eest. Eks kui kunagi põhjamati välja saab siis näha ole mis otsuse vastu võtan. Aga küsiks küljekarpide kohta: alvadi.ee pakub kahte tüüpi karpe neljaukselisele, kumbasid mul vaja läheks? http://alvadi.ee/kataloog/bmw/3-e30-1982/kuljekarp/ Tagatiiva ääred saaks ka siit http://alvadi.ee/kataloog/bmw/3-e30-1982/tagatiiva-aar/ Acaris ka muidu keredetaile, aga seda lehte pole ju enam, vähemalt mul ei toimi. aa, esitiibasid ka vaja. Kas neid tasuks tellida: http://alvadi.ee/kataloog/bmw/3-e30-1982/esitiib/ Kuna olen nende b-osa tiibade kohta palju halba kuulnud, et ei istu paika ja kerejooned ei ühti jne. Aga pm seni kui kerepakkumisi ei ole tulnud, võiks keegi korralikke uksi ja tagaluuki pakkuda, ja vb on kellelgi ka siis enamvähem roostevabasid orig. esitiibasid pakkuda.
  13. ajuhiiglane

Mõned pildid sellest, miks uut keret otsin. Parempoolne küljekarp: Vasakpoolne: Lihtsam ja odavam ikka korralik kere soetada ja kõik ringi lapata, eriti kui endal pole seadmeid ja oskusi et olemasolevat kere remontida.
  14. ajuhiiglane

Ostetud 2010 jaanuaris. Tegemist 1991 aasta e30 touringuga. Esmane registreerimine aprillis, kuu varem valminud. Värv tumesinine ehk lazurblau mettallic. Tehasepoolsete lisade nimekiri, millest pole pm midagi järel 295-bee¾ nahksisu; (järel vaid bee¾ põhjamatt) 169-oxi-katalüsaator; (tundub olevat tühjaks lõigatud) 219-kolme kodaraga nahksportrool; (olemas nüüdseks taas) 227-sportvedrustus+tagatelje nivooreguleering; (mida pole seda pole) 296-mingid valuveljed Classic Style; (varuratas on korralik "pudelikork) 314-klaasipesu-,juhiukse luku-,tahavaatepeeglite soojendus; (pole) 400-meh.katuseluuk; (toimib) 413-pakiruumi võrk-ruloo; (pole) 423-veluurjalamatid; (pole) 428-ohukolmnurk,esmaabi karp; (eip) 510-pooltulede kõrguse reg.; (ei toimi) 529-salongiõhu mikrofilter; (olemas, aga väga vana) 562-kaardilugemistuled peeglis; (noup) 652-makkraadio BMW Bavaria C II; (noup) 681-katuseantenn; (mhm) 690-kassetihoidja konsoolis; (tavaline konsool) 801-Saksa variant Niiet kärbitud on sellelt isendilt ikka palju! Mõned pildid ka
  15. ajuhiiglane

320i Facelift Kupee '90 - rauno72

Oli palju jebimist et e36 istmete paigaldamisega? Vaevalt et 1:1 istuvad :roll:

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus