Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ajuhiiglane

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

16
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast ajuhiiglane

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. ajuhiiglane

Meie kunagised E30-d

Veel üks minu endine. 320i -83 Lolli peaga sai vanametalli viidud
  2. ajuhiiglane

Meie kunagised E30-d

Kas ka reaalselt need autod on sinu nimel olnud? St arkis ümber regatud? Meibii, meibii not, ma ju ei tea :roll:
  3. ajuhiiglane

Meie kunagised E30-d

Minu esimene e30, aasta siis oli 2005.
  4. ajuhiiglane

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Valge 325 touring M-tech müügis jälle :roll: http://www.motors24.ee/vehicles/302221-BMW-325-1992.aspx?pg=8&sort=price.ASC Mulle igatahes meeldib, oleks raha võtaks ligi omale.
  5. Lauri, viitsid 325 touringu kere (koos kapoti, esitiibade, uste ja tagaluugiga) kriitilise pilguga üle vaadata, ja teada anda mis seisus on? E: Avastasin sul albumist pildid, ja ega kere vist miskit head pole.
  6. ajuhiiglane

Vedrude/amortide vahetus

sai ise kah amorte vahetatud, ja need rooliotsa mutrid tulid ikka ilusti lahti, aint koonusest ei taht eriti välja tulla. vedrusid vahetasin niimoodi et keerasin mutri ära ja vedru hüppas välja, tagasipannes, surusin vedru hüdraulilise tungiga kokku poole ja mässisin traadiga keerud omavahel kinni, ajas asja ära...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus