Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. eks need plekud pole jah tava rullile.
  2. Vedelevad UUTEST plekidest valmistatud plekid. Lahti lõigatud treipingis ja vahetük vahele keevitatud, seega rehvipingil probleeme ei tohiks tulla. Veljed ei ole lõpuni keevitatud, nagu pildil näha on. Seisukord sama nagu piltidel. Näevad mehiselt välja ) 4x100 ET37 Keskauk 57.0 Asukoht Tallinn ja hind võiks olla 180 Euri.
  3. Ma nüüd ka koju jõudnud ) Minu kruiis oli siis 620km pikk, Tln-Valga-Võru-Tartu-Tln. Üritus igati positiivne, ainuke kurb asi on see et käed ja pea põlesid päikse käes ära, nüüd mul korralik särk seljas ja prillid ees Pilte tahaks näha juba p.s erxx, ära palun enma nii tee, nagu sa tegid hommikul.
  4. Leks

    Viimased Kleebised saadaval!

    võta homme kaasa see aadressiga kleeps, ma võtan ära, ok ?
  5. kas kellegile on vaja tulede riste, kapoti katet või spidirõngaid, saan kaasa võta
  6. mis kuradi jutukas otsustame ?! kõik ammu otsustatud juba.
  7. Leks

    juhtmed

    noh aga need on emane ja isane.. lähevad kokku ilusti.
  8. Leks

    juhtmed

    Mis juhe see on ? Kate all olidki lahti ühendatud.
  9. ma ei võta, minul väikest pole. äkki kohalikud saaksid orgunnida, neil hea vedada siis.
  10. http://www.plastidipest.ee/epood
  11. ma võtan usa armee välivoodi kaasa ))
  12. Leks

    M: 316i FL Kupee 90a

    huvitab kere tagaots
  13. Leks

    Lobamokkade rubriik

    ok, helistan kindlasti! pane palun üks valge kõrvale.
  14. Leks

    Lobamokkade rubriik

    võtaks ühe valge kleepsu, oled tallinnast ?
  15. Leks

    M: 316i FL Kupee 90a

    uue auto arvele võtmine maksab Eestis 178 Euri
  16. ei kannata, õlivann on asfaldist 6-7 sm kõrgel.pikirööbastes ei saa sõita, muidu käib vastu kõrgemat kohta ära (juba korra vahetasin karteri) ) aga kui rusikasuurusied kive pole, siis peaks ok olema.
  17. Kas madala õlivanniga kannatab sõita seda kruusateed ?
  18. minu kohte nii et niikaua kui auto liigub, olen tulija )
  19. siin lugesun sellest ka, äkki on abiks http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=3&t=149874&hilit=dip+spray
  20. uus hind, 230. ostke hea mobla.
  21. Kui nüüd ei tule midagi ootamatud vahele, näiteks auto läheb katki, või ise jään haigeks, siis hea meelega tulen üritusele.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus