Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Leks

    Porimatid, veluurist

    küsi kas ainult juhipoolset mati cabriole saab ? mul hooajaga veits kulunud jalgade all kus kannad toetuvad.. teised kolm on uued
  2. sulle läheb laager oe koodiga 33416762317 SKF vaste sellele VKBA3682
  3. Leks

    Lobamokkade rubriik

    pole siis kellegil kõverikut vedelemas ?
  4. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Otsin vana esipüstakut, 51 v 45 - vahet pole. Võib olla kõver, roostes, peaasi et oleks rummu/laagri sõrm keermega terve. Tuleks võtaks sooja käepigustuse eest ära. Tallinnas. Kunagi oli endal kõver püstak olemas, viskasin vanametalli, nüüd hädasti vaja.
  5. Leks

    Klubi kleebised!

    mul see kotkas olemas, kui tahad ps
  6. Leks

    Klubi logo

    Mina näiteks olen täiesti zaddam'i pakutava pildi poolt. Olen seda pakkunud ka mõned aastad tagasi kui teema oli aktuaalne. Rullika kerekuju võiks täiustada veidi, aga kahjuks mina seda teha ei oska.
  7. Saime kraana ilusti kahekesti auto peale tõstetud ja pärast ka maha. Rentnik võib tulla üksi, mina või mu paps aitame peale.
  8. 75 kg vist kui saladus pole - miks küsid seda ?
  9. Pakkuda rendiks mootoikraana, max tõstejõud 1 tonn Hind: 1-3 päeva - 15eur /ööpäev 4-6 päeva - 10eur/ ööpäev 1 nädal - 50eur TAGATISRAHA 200.- (mida võtan rendi alguses ja tagastan koheselt tööriista tagastamisel, kui kõik on OK. Kõik OK = tööriist on puhas, terve) Asukoht Tallinn, Mähe. Rentnik tuleb ise järgi ja toob tagasi. Kraana on kergesti lahtivõetav, seega mahub ka näiteks Yarisesse Kraana selline: KOOPA RULLIJA RENT 15.- ööpäev Rentnik tuleb ise järgi ja toob tagasi TAGATISRAHA 100.- (mida võtan rendi alguses ja tagastan koheselt tööriista tagastamisel, kui kõik on OK. Kõik OK = tööriist on puhas, terve)
  10. Leks

    Kes, kus ja keda nägi

    Tvrp aka "martin" tâna lasnamâel narva mntl 17 paiku
  11. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Väga levinud probleem - kütuse voolikud omavahel segamini. Toitevolla ühendatud tagasivoolu külge ja vastupidi Kontrollida saab lihsalt - peale suuremat käiamist keera küünal maha - kui on kuiv siis kütet lihtsalt pole
  12. Leks

    Kes, kus ja keda nägi

    Nooo eesti ikka váike
  13. Leks

    Kes, kus ja keda nägi

    Reedel tln-tartu mnt tanel645 sõitis vastu miks katus peal oli ?
  14. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Jah, oleneb palju seal ruumi on, kontserdile tuleb päris palju rahvast kohale..
  15. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Keegi homme Scooteri kontsertile ka läheb ? Tartlased - kas lauluväljaku juures kuskil parkida ka saab või pole mõtet sinna torkima minnagi ?
  16. vahet pole, lae üless ja pista link siia
  17. Leks

    Lobamokkade rubriik

    http://arileht.delfi.ee/news/uudised/fotod-isegi-kohalikud-polnud-kuivastus-nii-pikki-praamijarjekordi-nainud-kui-tana?id=71898283
  18. kusjuures mul samamoodi üleeile tuli kütetoite volla torust lahti, terve põrand oli bensu täis
  19. pigem võtta kaasa lisa õllekastid
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus