Hüppa postitusse

jkirves

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    17
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

jkirves päevavõit oli viimati 9. aprill 2016

jkirves sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja jkirves saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis
  • Esimene postitus

Hiljutised märgid

12

Reputatsioon

  1. Kush - 1tk -Kaido- - 3tk ktasuja - 2tk patsaan - 3tk olive30r - 2tk loobus Taksaator - 2tk maasoo - 3tk Koik - 2tk Lehiste - 2tk loobus Kassu321 - 2tk pakkumine saadetud Selliste kasutajate tellitud kleepsud siis veel minu käes. Kõigile eraldi sõnumid saadetud ning kui neilt 48h jooksul mitte mingit tagasisidet ei tule, siis on uutel soovijatel võimalik eelmiste tellijate kleepsud endale saada. Kokku kleepse 18tk ning kõik on broneeritud. Uusi kleepsu soovijaid hetke seisuga 5'le kleepsule. Nii et esialgsetele tellijatele soe soovitus kiiresti tegutseda! Kui te vähemalt vastate mulle, et te kindlasti soovite enda kleeps(u/e), aga kohe järgi ei jõua, siis ma neid ära ei anna. Ingvar
  2. Mul on hetkel 23 kleepsu alles ja kõik on broneeritud. Ma kirjutan täna kõigile huvilistele ja kui mõni peaks juhuslikult alt hüppama, siis saan siin märku anda, kui tekib vabu kleepse. Samas kui tekib huvilisi juurde, siis saab uue portsu kleepse tellida. Mitut sa sooviksid muidu?
  3. Helistage mulle. Lepime aja ja koha kokku ning saate kleepsud kätte. 5161673 Ei ole ma kuhugi ära kadunud. Lihtsalt töö on selline, et mõni päev ei jõua füüsiliselt arvutit lahtigi teha, aga telefonile vastan alati.
  4. Päris palju kleepse on ikka veel laiali jagamata. Postiga saatmise võimalus ka põhimõtteliselt olemas. Lisandub kleepsu hinnale 0,79€ Maksta võimalik ülekandega.
  5. Nädalavahetusel laupäeval on Haapsalus avalaks. Ma pole veel 100% kindel, et ma lähen. Kuid annan siin märku, kui olen sinna minemas, siis võtan kõik kleepsud kaasa ning saan kasvõi seal kleepse jagada. Kurgid sulle, raha mulle. Tallinnas õhtusel ajal on võimalik ka kleepse kätte saada. Asun kesklinnas. Helistage julgelt 51616-seitse-kolm
  6. Kerdi käes on 25 kleepsu. Peaks katma kõikide Lõuna-Eesti soovijate omad ja mõni tagavaraks, kui keegi veel juurde tahab. Kes soovib ülekandega maksta, siis rekvisiidid on järgnevad: EE912200221002153365 (Swedbank) Ingvar Salmistu selgitusse palun märkida foorumi kasutajanimi Kui keegi soovib smartpostiga enda kleepse kätte saada, siis kirjutage mulle privasse ja kleepsu hinnale lisandub saatmiskulu €2,59
  7. Kleepsud olemas. Lõuna-Eesti kogus läheb õhtul m20b20'e kätte ja ta jagab need seal piirkonnas laiali. Tallinna omad saab minu käest kätte. Mul täna ja homme vaba. Andke julgelt märku endast. Minu number 51616seitsekolm Ingvar
  8. Kleepsud töösse pandud. Hetkel juba 44tk bronnitud, kuid tellisin kokku 60tk. Kui keegi veel avastab, et sooviks ka saada, siis põhimõtteliselt 16 kleepsu vaba. Kui need peaksid ka otsa saama, siis saab veel juurde tellida. Annan teada, kui kleepsud käes. Siis läheb nende laiali jagamiseks.
  9. Rahu, ainult rahu! Postitus ju kõigest 4 päeva vana. Suhtlesin trükikojaga, kuid pole veel vastust saanud. Pommitan neid homme uuesti ja loodetavasti uueks nädalaks on esimene kogus kleepse valmis ning saab juba laiali jagada.
  10. Hei kõigile! Suvine kokkutulek paari kuu kaugusel ning AiriL avaldas soovi ühe konkreetse kleepsu järgi. Leidsime ebayst enam-vähem sobiliku kleepsu, aga hind oli üle 12€/tk. Niisiis tegin ise vajaliku faili valmis ning nüüd uuriks, kas on veel teisi soovijaid antud kleepsule. Kleepsu mõõt esimesest tähest kuni punktini oleks 300mm. Näiteks cabrio väikse kolmnurk akna alumise ääre mõõt on ca 400mm. Tähe kõrgust ei oska hetkel täpselt öelda, aga jääks ilmselt 20mm kanti. Tähed tulevad valget värvi ning kleeps on mõeldud auto välisküljele kleepimiseks, aga võib ka mujale kleepida. Korra oli ka mõte, et teeks sellised kleepsud, mille saaks kleepida näiteks akna siseküljele, aga selle mõtte matsime kiirelt maha. Nimelt mõnel on võibolla toonitud klaasid ja siis ei jääks see kleeps üldse välja paistmagi. Kleepsud tuleks siis sellised nagu allpool oleval pildil, aga valgete tähtedega. Siin ka kolm näidist, mis ebays olid. Ebay kleepsud oleks läbipaistva kile peale trükitud ning aknale jääks suur lärakas. Meie kleepsud oleks välja lõigatud ning ainult tähed ja sümbolid jääksid eraldi kleepsuna. Kes eelistab lahendusena sellist asetust, siis on võimalik kleeps kolmeks lõigata ning eraldi osadena aknale kleepida. Natukene rohkem sättimist, aga mitte midagi üle mõistuse keerulist. Siin näha siis see läbipaistev kile, millest eespool kirjutasin. Ühe kleepsu maksumus on 3€. Palun andke siin teemas märku, kes veel kleepsu soovivad. Hakkan siin siis jooksvalt ka nimekirja pidama, et saada ülevaade, mitu kleepsu tellida oleks vaja. Hetkel soovijad: AiriL - 2tk m20b20 - 2tk Kush - 1tk -Kaido- - 3tk Leks - 2tk Silver Horn - 2tk grimes - 2tk TrvP - 1tk ktasuja - 2tk mmadis - 2tk Hannes325 - 2tk tim1 - 1tk patsaan - 3tk eliise22 - 2tk olive30r - 2tk loobus eix22 - 4tk P2hkel - 3tk zero - 3tk Midaasja - 3tk Taksaator - 2tk maasoo - 3tk udumon - 6tk Koik - 2tk janek1 - 2tk krislinB - 1tk ranzzz - 2tk Hilisemad huvilised: Lehiste - 2tk loobus Kassu321 - 2tk pakkumine saadetud
  11. Hallo Andree und alle andere! Im Moment gibt es noch keine konkrete Pläne für 2014, aber wir hatten schon etwas darüber gesprochen. Ein Idee war in Nord-Estland das 2014 Treffen zu machen oder vielleicht in Mittel-Estland. Wenn keiner nichts plänt, dann bin ich ganz sicher, dass wir in 2014 auch nach Oore fahren werden. Ich habe ganz viele Bilder gemacht, aber es wird ein Paar Tage Zeit nehmen, bis ich sie alle zeigen kann. Gruss Ingvar Eesti keeles sama jutt ja allpool natukene lisaks Tere Andree ja kõik teised! Hetkel pole konkreetseid plaane 2014 aasta kokkutulekuks, aga rääkisime juba sel teemal veidi. Üks idee oli 2014 aastal korraldada kokkutulek Põhja-Eestis või siis Kesk-Eestis. Kui keegi midagi ei planeeri ega korralda, siis olen enam kui kindel, et 2014 kohtume samamoodi Oorel. Tegin väga palju pilte, aga võtab paar päeva aega enne kui neid näidata saan. Tervitades, Ingvar. Ühesõnaga üritus oli jällegi vägev ning seltskond igati tasemel ka seekord. Üritus väga hästi korda läinud! Pilte klõpsisin ca 350+ ja nende töötlemine võtab veidi aega, nii et palun kannatust. Loodetavasti paari päevaga olen suutnud nad kriitilise pilguga üle vaadata ning üles laadida kuhugi. Seniks mõni lõbus seik veel tagasiteelt. Valge facelift kupee ja punane pre-facelift kupee lahkusid enne meid kokkutuleku platsilt ja ca tunni pärast korjasime nad uuesti Valgast endiga kaasa sööma. Siis soovisime neile uuesti head teed ning suundusime BMW E30 haruldaste varuosade salajasse pealattu aka Eix'i juurde (parandage mind, kui nime valesti kirjutasin). Chillisime, uudistasime, aitasime autot tassida ja lalisesime nagu väikesed lapsed kogu seda BMW'de kogust nähes. Lõpuks pidi ka meie pidu lõppema ning suundusime ranzzz'i ja Leks'iga Tallinna poole. Kert ja kamraadid tõmbasid seljad sirgu, võtsid viimase julguse kokku ning suundusid koju naistele selgitusi andma. Sellest hetkest, kui me viimati valge ja punase kupee tandemit nägime oli möödunud vahepeal julgelt paar tundi, kuid sõitsime neist veel koduteelgi mööda. Kogu nende seltskond oli peadpidi valge kupee kapoti all. Loodetavasti said nad auto sõidukorda ning jõudsid ka lõpuks koju ja kirjutavad enda seiklusest ise lähemalt. Maantee peal tundis üks punase universaal Volvo omanik kaugelt ranzzz'i ära vist. Volvo vend tõmbas lausa maantee äärde seisma ning ma arvan, et tahtis veits lobiseda. Andsin isegi eespool sõites ranzzz'ile märku, et näe sõber tal seal, aga tundub, et Ranno pelgas või siis häbenes ilmselt. PS! Tartu ja Elva seltskondadele. Nägin teie kruiisiga ühinemise soovi kahjuks alles nüüd peale üritust, muidu oleks olnud kindlasti seltsis segasem sõita! Meie teekond kulges üldse läbi Rapla, Türi ja Viljandi.
  12. Magamiskoht oli hea nii majas kui ka cabrio tagaistmel. Üldse ei nurise. Ilm oli sigahea (terve päeva sai t-särgita olla). Mina olen ka kahe käe, kümne varba ning alkoholivaruga Lõuna-Eesti ning Oore poolt!
  13. jkirves

    M: igast vidinaid

    UP! Amordid ikka saadaval ning hinnasula nüüdseks 20€ /komplekt. Kui sul on hinnast oma nägemus, siis võta ühendust, tule vaata üle ning jõuame kokkuleppele.
  14. jkirves

    M: igast vidinaid

    Lisan kasutaja Airi L nõusolekul siia juurde veel mõned asjad. Tema E30 cabrio alt tagumised Sachsi amordid. 20€ /komplekt E30 kulmud, 5€ komplekt (kõrvalistujapoolne vajab veidi pahtlit): (MÜÜDUD) Ingvar - 5161673
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus