Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    137
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis group postitas

  1. group

    Lobamokkade rubriik

    Facebookis müüb üks leedukas põhjaplekke ja muid detaile, võibolla kedagi huvitab. Nimi Domas Valcaitis, E30 Only Classifieds grupis. Link: https://www.facebook.com/groups/1056842037663446?view=permalink&id=2377532158927754
  2. Ära alla küll anna . Pane raha kapi äärele ootama ja kui midagi tekib siis on kohe võtta. Teatud asjad ja olukorrad ongi kontrollimatud ja pigem avanevad võimalused siis kui sa neid oodata ei oska.
  3. Masendus tuleb peale, kui neid facebooki tekste lugeda.
  4. group

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oskab selgitada, mis vahe on toodetel 0054012 ja 0054014 (KLOKKERHOLM). Tegu siis astmeplekkidega, kuid ühel oleks justkui kahe ukse jagu plekki ja teisel ainult ühe jagu, samas kallim on hoopis see lühem variant.
  5. group

    O: E30 hobiautoks

    Põlle lip võiks tõesti küljes olla, täiesti veider, et sellist asja enne müüki korda ei tehta.😧
  6. group

    Lobamokkade rubriik

    Kas vastab tõele, et isegi tagatulesid ei saa enam rullikale järelturult osta? Hetkel paistab, et ainuke koht kust uusi saab on h2... Kui nii edasi siis peab hakkama veel saada olevaid asju lattu ostma ja auto riiulisse tõstma
  7. Soovin osta touringule tagumise aknapuhastaja süsteemi, mootorit ei vaja. Priit 5654157
  8. group

    O: M20B25 126kw

    Mul on ainult kolvid pakkuda kui huvi on.
  9. group

    O: m20b25 õlipumba

    Sooviksin osta korralikku õlipumpa. Piisab ka ainult kaanest, mis on kraapimata ja millel korralik silindri osa. Priit 5654157
  10. See asi oli niipidi jah, Kris-l õigus.
  11. See sama ventikas aeromotorsis 75.-. Ise ostsin sama toote umbes aasta tagasi ja seni pole midagi juhtunud. PS! See 4 kiiruse viga pigem ikka tingitud takistist või kuidas iganes seda nimetati. Eraldi jublaks, millele pääsed ligi armatuuri alt.
  12. group

    m20b27 eta rihmaratas

    Sauel olemas.
  13. group

    Stroker

    Ma just ise olen lõpetamas seda teekonda ja minumeelest ei ole hea mõte puurida silindreid 86 mõõtu, kuna seina paksus jääb liiga õhuke. Lisaks pead sa ostma mingi special 86 mõõdus tihendi, mis maksab mitte vähe, ma pakun, et kusagil 300.- ringi. Ja mis kõige tähtsam, pane kõik kulud excelisse kirja, see summa mis sa peas kulutad, ei ole ligilähedane sellele mis kulub :). PS! diisli väntvõllid on minu kogemuse põhjal alati nii kulunud, et pead laskma nad järgmisse mõõtu treida, see maksab ise 200-300 eur. Parem oleks siis juba 2.8 väntvõll otsida aga eestist sa seda ei leia, vaata kohe ebay poole. Kusagilt internetist leidsin kunagi sellise info: 1. kolvide ülevaade: link 2. kepsude ülevaade: link Siit pakuks, et parem puuri silindrid 85mm ja otsi M43B19 kolvid
  14. group

    Tagasillas kolksub

    OK, ma kunagi varsti jõuan ehk uue moto kokku pandud, siis värskendan nagunii ka siduri ära ja saab 1 asja listist maha.
  15. group

    Lobamokkade rubriik

    Tänud kõigile info eest, eks paistab kas leiab kusagilt mõne kasti kunagi või jääb see ainult ideeks
  16. group

    Lobamokkade rubriik

    Sõnastan siis nii, et mul on 89a 325i touring ja liigub mõte see automaadiks teha. Kuna kaste palju erinevaid siis otsingi infot, et milline sinna sobida võiks. Abiks oleks ka mõni viide, kus lisa infi leida võiks.
  17. group

    Lobamokkade rubriik

    Oskab keegi veel kommenteerida ka kastide sobivust, on seal mootori tüübiti erinevusi m20b20 vs m20b25 või preface vs facelift?
  18. group

    Tagasillas kolksub

    Vedrud on jah suht uued seega need ei kolksu ja siis oleks see hääl teine ka ma usun. Difripuks ka aasta paar tagasi vahetatud aga vaatan korra veel üle. Tegelikult on kogu tagumine sild ca 3a tagasi mahavõetud värvitud ja kõik uued detailid pandud. Mäletan, et kunagi ammu käis sarnane kolin ka siis kui ratast ringi sai lastud, enam pole proovinud, vist ei õnnestugi, sest mootor nii läbi juba :).
  19. group

    Tagasillas kolksub

    Tagasillas midagi kolksub käiguvatetusel ja kohalt liikuma hakates, ehk siis gaasiga mängides. See kõlab küll väga imelikult aga kolksumine sõltub justkui kuidagi ilmast, ehk rohkem on kuulda külma ja märja ilmaga, suvel jällegi polnud kuulda midagi. Lasin mingis suvalises teeninduses ka korraks üle vaadata aga seal suurt midagi ei tuvastatud. Oskab keegi midagi pakkuda, äkki on mingi tüüpviga, millega ma kursis pole.
  20. group

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi viitsib jagada oma arvamust e30 automaatkäigukasti kasutusmugavuse ja töökindluse kohta. Uuemate masinate puhul on väga mugav kasutada ja sujuv aga kuidas on nii vana masina puhul.
  21. Sama siin, viimasel ajal palju tellinud ja kõigega väga rahul.
  22. group

    M: E30 juppe (lisa)

    Sul paistab pildil, kus on numbrialused üks kojamehe vars, kas see on esimene või tagumine kojamees?
  23. group

    O:Kepsud 130mm

    Ikka otsin, peaks jääma Tallinna lähiümbrusse, et oleks võimalik enne ostu ise üle kontrollida.
  24. group

    O:Kepsud 130mm

    Ostan 130mm kepsud 6tk. Priit 5654157
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus