Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 12.04.2021 kõikidest kohtadest

  1. Ära pehmet tekki unusta istme ja turvatooli vahele panna E30 ikkagi.
    2 punkti
  2. Istumisaluseid peab valima mitte raha/tooli raskuse järgi vaid ikka kaalu grupi järgi. Selline istumisalus nagu lingil, on grupp III ehk alates 22kg, aga samuti peab jälgima nagu Tiit mainis turvarihma asukohta lapse kehal. Mõte on see, et kõigile 22kg kaaluvatele lastele ei sobi see pepualus. Samas grupp II istmed on kuni 25kg lastele. Vanasti sai üldse sellisega liigeldud
    1 punkt
  3. Mul sõidab kolmeaastane näiteks umbes sellisega (padi pannakse auto rihmaga kinni ja hiljem saab ainult auto rihma kasutada): http://www.beebile.ee/et/a/joie-i-traver-turvatool-flint-15-36kg Kerge kasutada ja kvaliteet tundub okei. Mahub rullika istmele ära kah. Kõrgenduspatja ei soovita mingil juhul, see ei kaitse mitte muhvigi.
    1 punkt
  4. Minu meelest see antud lingil olev istumise alus on mõeldud vist ikka vanematele kui 3 ja 5. Mul on poiss 6 ja ma kasutan ikka tooli, mis regullib, et see rihm ülevalt õigesti jookseb. Ma usun, et väikestel on suht lihtne nende rihmade vahelt välja lennata, kui korralikult ümber pole. "Pikematel lastel on jätkuvalt lubatud kasutada ka müügil olevaid istumisalused, kuid kuna need ei ole laste jaoks piisavalt turvalised, siis juurde neid enam ei toodeta. Istumisaluse asemel soovitame lapse sõidutamiseks kasutada turvaistet." MNT link
    1 punkt
  5. Sellejärgi pead valima, et ülemine rihm kaela pealt ei jookseks.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus