Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 06.07.2017 kõikidest kohtadest

  1. Mina soovitaks poest asjad käruga autosse panna ja pärast saab grillida Tasuta:
    4 punkti
  2. Few Latvian e30 community members will attend meetup at Valga on Saturday Is now clear exact meet location at Valga? ( from notice: 13:30 - 14:00 – meet-up in Valga (exact location to be announced); ) Tnks.
    3 punkti
  3. Nii. Minu osalus tänasega paigas 😅 ülevaatus läbitud ja pill ootel kuni peremees lombi tagant tulemas
    2 punkti
  4. We will meet in Valga Militaarteemapark 12:30-14:00 (Military park ) (address Pikk 16A) 😉
    2 punkti
  5. @cobra Seal 2 tulease olemas + see tavaline RMK rest. Mina soovitaksin sul kaasa võtta vähemalt sellise grillimisresti (maksab poes u 5 €): Sellega hea mugav toimetada.
    2 punkti
  6. Täitsa olin mina jah Edit: Märkasin ka sinu rulli Stancesti-l
    1 punkt
  7. Sellise poekäru peab e30 sappa pookima peale ju ei mahu.
    1 punkt
  8. Paljud ülevalpool räägivad arvelevõtmisest pigem. See on hoopis teine teema. Kui auto juba Eesti registris ja TÜV kehtib, siis on asjad hoopis lihtsamad.
    1 punkt
  9. see replicatega on suht okei pill jah, sisu on ilus ja olen omajagu seda tuuninud ja tuunin kindlasti veel, see ühe noore kuti oma, 2,7 stroker.
    1 punkt
  10. Müüa siis kabriolet mida olen omanud alates 2013a Aastate jooksul olen autoga palju teinud: Keretööd ja täielik ülevärv M50B25NV mootor mis ka arkis vormistatud Bilstein B8 + H&R madaldusvedrud Uus katuse riie Japan Racing 16x8 valuveljed koos tutikate rehvidega LSD differ Kõik puksid Uued pidurid ja kogu piduritorustik ja armeeritud voolikud Olemas ka tuulevõrk Hetkel peal ka M-Tech 2 rool Hind 6999.- Asub Tallinnas 53 41 37 79 Kõigi piltide autor on siit foorumist kasutaja KARLK
    1 punkt
  11. Märgatud eile Saue jaanitulel tumepunast kupeed, vist oli kasutaja Anto
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus