Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 13.02.2016 kõikidest kohtadest

  1. Ma olen ikka mõtelnud, et mis jubedusega isa-ema on hakkama saanud ja lapsele sellise nime pannud, et ta ei julge seda isegi avalikus foorumis kasutada. Helistan kuulutuse peale ja: Tere, kas vrum vrum kuuleb? Foorumi nick olgu mis on aga kui kuulutad, siis Lugupidamisega vrum vrum või miski muu on nojah....
    3 punkti
  2. Tavaliselt komistavadki jobukesed selliste otsa nagu eestiski, vaja ikka alati mingi ulme ehituste või mootoritega autod ära n*ssida, ei osata väärtustada ega hinnata, tuli ju " odavalt" kätte ka.
    3 punkti
  3. Müüa pulkadeks valget värvi m10b18 75kw mootoriga ja atm kastiga sedaankerega isend. Müüdud on salong, differ, tagapaneel koos tuledega. Dokumendid olemas, keelde pole. Lisaks pakkuda korraliku nahaga orig rool, normaalsete amortidega peened püstakud ja õõtsad, punased vähekasutatud sportvedrud. Homme saab rohkem pilte. 58078906 Kohila-tallinn
    1 punkt
  4. Eelmise aasta kokkutulek. Väga eduliselt saab sela suhelda inglise keeles
    1 punkt
  5. Mul selline roadtrip ka väga meeldiks. Huvi olemas!
    1 punkt
  6. No aga väga paljudel rullidel on need ovaaliaugud duubeldatud ka aknalaua pleki sisse - nagu mul. Nii, et ostja kindlasti leidub. Mul on aga heleroheline rulooga aknalaud, millel orig. kõlari augud ja mitte ei raatsi ovaali auke sisse teha. Nii, et kui keegi tahaks orig. suuruses kõlareid panna siis ostku see ja tehku minuga vahetust
    1 punkt
  7. 2 kahekesi oleks suht mõnus jah, 3kesi peaks ju ka tegelikult kannatama (möönan, pole rullis vist kordagi üle 30 km tagaistmel sõitnud) Pakuks huvi küll selline reis, juhul kui augustiks mul 3. semestri kooli eelarve täidetud
    1 punkt
  8. ca 2300 km selle kohani kui mööda maad tulla kütetrahaks jämedalt 350 per auto + juba enda kulutused kohapeal ja sõidu ajal 3-4 inimest rullikas 2300km sõita on overkill minu meelest. max 2 inimest
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus