Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 20.11.2014 kõikidest kohtadest

  1. Põhimõttelised on praegu õige hetk käes, et igaüks loeb seda 2014 teema uuesti läbi - ja teeb väikselt oma järeldused. Minu arvamused ja ettepanekud on ikka veel jõus, miks ma pean neid ka eriti muutma? Lisaks tahan mainida, et EKBK ei ole veel plaanid teinud - võibolla leiame sealt kaaskorraldamist või ühist keel? Või pöördume Lätlaste poolt? Läti E30 kogudus on päris korralik välja arendatud, miks mitte nendega kuskil Põhja-Lätis või Lõuna-Eestis midagi koos korraldada?
    4 punkti
  2. Äkki on olnud, ei tea... Kvalifitseerub huvitavaks ehk küll: http://www.auto24.ee/used/1875725 Edit: kas see stangelisa on originaal aerodynamic paketi oma? Selle komplekti tagastange lisasid olen müügiautodel näinud ennegi aga esimest pole kohanud.
    1 punkt
  3. Püstine üks võimalus tõesti. Muidu minu näidistel ka pilti juurde tekitatud kas üles või alla, et numbrid autosse ei lõikaks. Ärge näidiste puhul kvaliteeti vaadake, kiirelt clone tooliga tehtud lihtsalt Suurte numbrite korral on võimalik ka päevamarkerit kasutada. Kuna vanakooli inimene, siis tahaks kalendri alati ka tähtsaid ringe ja tekste täis kirjutada.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus