Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 06.03.2014 kõikidest kohtadest

  1. Selle ziguli jutu peale tuli meelde, kui sõber kunagi ammu vast 18 saanuna isa käest 06 nurus, et linna peale laiama minna. Lõpuks isa nõustus. Parklas kõrvalistuja istmel istus üks kambajõmmidest, jalad hooletult armatuuril. Kuna taskust oli vaja suitsupakki õngitseda või muidu niheleda, siis ebamugavas asendis oli vaja istet tahapoole nihutada. Surus siis jalad vastu akent ja lükkas. Imelihtsalt voolas klaas eest ja kukkus kapotile. Kõigil peale autojuhi muidugi nalja kõvasti.
    2 punkti
  2. Kui kiilu tihendis pole, siis milleks üldse nööri vaja kasutada, eriliselt targad klaasivahetajad... Piinlik peaks hakkama omal, klaasivahetusel pole vaja tihendit ära võttagi, kiil välja, klaas seestpoolt välja suruda, uus klaas vana asemele (läheb paika 2-3 minutiga) ja siis seejärel kiilu paigaldama, mis on veidi aeganõudvam tegevus kui ei ole enne teinud. Aga vee/fairy seguga ja kruvikeerajaga või millegiga õrnalt kaasa aidates ongi kiil ka juba paigas. Ise esimest korda vahetades läks aega umbes tund aega, millest enamus läksi kiilu paika meelitamiseks....
    2 punkti
  3. Selline võhiklik tegevus on täiseti andeksandmatu, kuna tegu pole lihtsalt veidi "erineva" töövõttega, vaid täiesti vale lähenemine sellise tihendiga klaasi paigaldusele. Ohutus ja turvalisus pole siis üldse oluline? Ega enne ilmselt aru saagi, kui pidurdamisel klaas eest lendab Ma ise ei kujuta ettegi, kuidas üldse on võimalik seda nööriga paigaldada, paar kuud tagasi viimasel autol klaasi tagasi pannes oli seda tihendit niisama ilma klaasitagi suht vaevaline tagasi panna, läks väga tihedalt. Nööriga venitatakse see täielikult ära, salongist jääb ümberringi väga ebaühtlaselt ja igatepidi irvakile, väljast saab käega vabalt tihendit liigutada edasi tagasi. Lisaks kõigil ,kel on nii paigaldatud, sajab vesi läbi.Klaas on põhimõtteliselt vabalt ja ebatihedalt ees. Sedaanil/kupeel ,millel lae riie tihendivahele jääb, see kisutakse sealt kõik välja või lihtsalt kortsu. Nii ,et ära mitte mingil juhul tule siia ütlema, et kõik on ok. Ei hakanud teise mehe teemat risustama, siin üsna õige koht selleks.
    1 punkt
  4. Isad või pojad, iga asja pärast tiitleid ka pole mõtet jagada Läks veel meelest mainida üks oluline fakt, nimelt on tihendis vee äravooluaugud ja keres ka sama kohapeal. Need augud saab kohakuti ainult tihendit käsitsi pannes ja siiski annab täpselt sättida, et aukudega kohakuti saada. Seda siis,kui tihendi väljavõtmise vajadus, muidugi soovitatav need alati üle kontrollida, sest eelnevas paigalduses ei saa kuidagi kindel olla
    1 punkt
  5. Tundub, et mu klaasivahetus sai teemajätku Ma ei tea aga mul on uus klaas küll väga ilusti nüüd ees, ja ei oleks kujutanud ette mingite nööride või asjadega seda teha. Nii nagu ma seda protsessi oma teemas kirjeldasin tundub mulle kõige loogilisem
    1 punkt
  6. Ja kui lugeda inglisekeelseid õpetusi, siis ka kiilu panekuks on ka spetsiaalne tööriist, millega töö läheb väga ruttu: https://www.google.com/search?q=lockstrip+tool&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=KpwYU6ffA8uc4wTh4oDgDQ&ved=0CAgQ_AUoAg&biw=1600&bih=785
    1 punkt
  7. Ma olen zaddami jutuga nõus.pole mingit nööri vaja.klaas läeb niisama ilusti ette ja lõpuks kiil vahele. Kuid eks meetodeid ole erinevaid.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus