Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Minu rullikas jõudis eile tagasi reisilt Kuusalu-Tapa-Valgevene. Kuu aega seal tiirutamist ja siis tagasi Valgevene-Tapa-Kuusalu. Vastupidiselt enamuse tuttavate arvamusele, et see risu roostetab enne kohalejõudmist lõpuni ära, ei juhtunud masinaga suurt huvitavat midagi. Ainult spidomeeter ei näita enam. Alguses oli naise sõnul olnud nii, et gaasi andes näitas kiirust aga pedaali järgi andes kukkus 0-i või hakkas tõmblema. Nüüd ei näita enam üldse midagi. Mida kontrollida?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mhh, preface shadovline. Krt ära tassi neid kabriosi, need muutuvad juba mõttetuks, igal teisel on kabrio :)

Täna ilmselt suutsin veel ühe huvilise kokkutulekule meelitada, probleem selles ainult, et valikus 4 pre face masinat millega tulla võiks, aga ei tea millisega tulla vist :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pole need "Moorid" nii stiiliteadlikud midagi.

Pole mul kapuutsiga bemmi aga enamjolt tahavad ikka mingit viimast CLMKDV Mersut ju...

Kooliprogrammis peakski olema autonduse tund, seal saaks isegi heledama karvkattega isendid omale arusaamad kätte, et mis auto mis hinna maksab ja kuidas karvad kodustatud saavad ning mis kvaliteedi juures...

 

Geylakas

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas Tallinnas on kedagi meistrikätt kes keevitaks tagaisuja jalge alused korgi kohad kinni ja laseb ilusti värvi ka peale ? siis ma saaks põhjamati ära vahetada. Ja kui erilist viitsimust on siis naguikka esinurgad soovivad ka üle tegemist ülejäänud kohad on ok !

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Giorgi Tevzadze, kes sai youtube'is kurikuulsaks oma e34 M5-ga linnavahel kihutamisega, sai surma mõned päevad tagasi. Ta sõber oli selle sama m5 roolis ja sõitis parema küljega vastu puud, nii et kõrvalistmel istuv Tevzadze hukkus... RIP

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus