Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
callaway

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Soovitatud postitused

se on minu ehitatud golf 1 se on mu sõbra oma seal on e30 tagasild koos taga põhjaga käigukasti koda ja 1,8 77kw väga hea mootor kuna see mu enda vana mootor see auto on ikka vägev asi :twisted: esi silla tala on tehtud karp rauast e30 elekter on peal e30 sisu :D prägu on ta minu gaarasis sest rooli süsteem on pooleli

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
se on minu ehitatud golf 1 se on mu sõbra oma seal on e30 tagasild koos taga põhjaga käigukasti koda ja 1,8 77kw väga hea mootor kuna see mu enda vana mootor see auto on ikka vägev asi :twisted: esi silla tala on tehtud karp rauast e30 elekter on peal e30 sisu :D prägu on ta minu gaarasis sest rooli süsteem on pooleli

Kas autot ehitasid emakeele tunni ajal? Enne järgmist postitust tutvu natuke õigekirjaga.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Bmw318 miks sa kohe kisama pistad? Kasutaja RaulA räägib nagu vähe tõtt ka

Katsu lugeda ise Müüabmw318uuskuidkasutatudjapäriskõbusveelsillasasjadvahetatud.

päris raske on ju? :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Uurisin pisut, sellele masinale lennakse juba igast ilmakaarest peale, omanik imestas, et nii vanale autole nii suur nõudlus on :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Midagi huvitavat seal ei tundund olevat :D

no tagumisel kõrvalistuja tiivakaarel mingid kahjustused -kuhugi otsa ajand ja siis juhipoolne esitiib oli kh kuidagi paigast-küljelaiendid kokku ehitatud kerega :Seks homme infot-kuna vist läheb varuosadeks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus