Hüppa postitusse

Ummy325

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    164
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Ummy325 postitas

  1. Mida vähem roostet seda parem.
  2. Originaal mõõdus rehvid kindlasti jah, nagu ennemalt öeldud. Hiljuti toodi eestisse naaberriigist e46 m3 ja rehvid olid nii eest, kui tagant 1cm laiemad, kuid veljed originaalid. Ja seetõttu läbi ei saanud.
  3. Sai tellitud sealt esivedrude alumised padjad. Esialgu ütlesid, et ühe saan reedel ja teise esmaspäeval. Reedel helistati mulle, et asi kohal. Kohale minnes selgus, et nad said teise kuskilt veel kohale toodud. Väga hea mulje jäi ja sealt tellin kindlasti veel.
  4. Vaja oleks neid kokku neli patja. Kiire.
  5. Tere, mis coilidega tegu ja palju madaldavad
  6. -60 oleks hea, kuid sobib ka madalam. Amordid võiks midagi kangemat olla.
  7. Ummy325

    M: varuosi

    sooviks pilte kapottidest
  8. mis hinnaga radikas ja mis seisukorras
  9. Kas keegi saaks mulle valmistada e36-e võlle e30-ne jaoks? Vajadusel võin saata oma e36 käänmikud, kus need on küljes, vaja maha lõigata, või vajadusel saan ehk ise ka lõigata.
  10. Ummy325

    4x100 -> 5x120

    Kas kuskilt on võimalik saada e36 supporti vahetüki mõõtusid, e30-ne püstakule? Ketas on e36-e 325-e oma. Saan ise ka seda mõõta, kuid mitte nii pea jne, kuid ehk teadjamad mehed aitavad
  11. m50 Korralik väntvõll 50.- Kolvid koos kepsudega 25.- Kliimapump, koos kronsteiniga+poldid 30.- starter 20.- malmist väljalaskekollektorid 15.- m20 e30 2,5 kardaan 76mm 30.- m52tu Disa klapp - 20eur õhulugeja - 30eur gaasisiiber - 35eur õhufiltriga korpus - 10eur starter - 40eur aju - 50eur roolivõimupump - 30eur
  12. Ummy325

    M: m20b25 summuti esimene osa

    ma arvan et see oleks ok hind, ebayst kui kuu-kaks tagasi sai vaadata, siis oli 120
  13. Ummy325

    M: m20b25 summuti esimene osa

    hind võiks jääda kattide kokkuostust paremaks kuna huvi oleks see terves tükis maha müüa.
  14. Jäi üle esimene osa summutist koos katalüsaatori ning lambdaga. Mõlemad on töökorras.
  15. 1tk, meeste helesinine t-särk, M suurus
  16. räigelt lahe aparaat on, poleks mul projektikat siis äriks selle golfi ära tige putukas
  17. seda teist varianti ma ei poolda , ikka arenda edasi 8)
  18. ma juba õhinal ootan uusi pilte :twisted:
  19. oi kurja, ma juba ootan kui sa selle kone valmis saad ja siis pead sama hea video tegema :twisted:
  20. ma tellisin gup-tuningust...esispoileri tegid kohapeal ja tagaspoileri vist tellisid nad kusagilt ja tarneaeg oli kaks-kolm nädalat
  21. Võimalik et tellivad, võimalik et teevad ise kui vormid olemas
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus