Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

http://www.auto24.ee/used/976692 Sellised autod maksavad 1200eur

http://www.auto24.ee/used/978992 ja sellised 1600

Mõlemad kahtlase väärtusega autod

Täiesti õigus sul- see esimene lätituuning oli müügis siin eelmise aasta lõpu poole raplas vms ja hinnaks oli siis 500 või 600 kui ma õigesti mäletan.Keegi on nüüd teenimisvõimalust vist näinud.

Ja teine kahetooniline rullikas on võru päritolu.Isepaigaldatud ziguli stiilis katuseluuk talle kindlasti väärtust ei lisa.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Esimene hall seisis mu kodukandis mingi üle aasta, kuna differ oli laiali, maha ka ei tahtnud müüa kui küsimas käisin, siis lõpuks üks sõber ostis ära ja tegi korda ja müüs mingi ajapärast maha, siis sõitis mingi aja pärnus ja nüüd äkki kallilt müügis :D Suht peeneks lastud

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See kahevärviline 318 oli tõesti Võru auto. Sai seda vaatamas käidud kui keretööd parajasti käisid. Küljekarbid olid maha lõigatud ja kandev konstruktsioon oli läbi roostetanud. Taastamine oli suht mõtetu. Eks see omanik panigi uued küljekarbid, värvis üle ja läks müüki. Minu mäletamist mööda sai hea hinna ka veel auto eest.

Muudetud , muutis asser
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See auto on siit 10x juba läbi jooksnud ja juttu olnud. Auto on üle katuse käinud või midagi rasket sinna peale kukkunud. Esimene juhipoolne lansekas paigast. Roostet siin seal. Kui seda katuse jama poleks, siis oleks see üle keskmise masin, sest sisu on tõesti hästi säilinud, samuti on auto täiesti komplektne, kõik tuled viled ja plastikud on omal kohal.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Miks nii? EH kastiga toodeti neid rohkem, kui tava automaatkastiga.Piltide järgi tundub juba päris palju vigu olevat, aga selle raha eest see kaua ei seisa seal müügis vast.

Piltidelt tundub mulle sealt juba osa juppe puudu olevat mis seal küljes oli kui masin eestisse just jõudis. Viimati rippus ka laepolster.

Tehnilist poolt enam täpselt ei mäleta kuid omal jõul liikus ja km oli ka samapalju. Auto olukord tervikuna tundus toona (kui veel lund maas ei olnud)

üsna räsitud ja mingi erilise kasumi tootjaga (omanikule) tegu ei ole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus