Hüppa postitusse

2013 kalendri HÄÄLETUS+ Tellimine


Riho

Soovitatud postitused

Nii-nii Hääletuse tulemused saime siis loetud ja kalendrisse pääsevad suure rebimisega :

bergo 2# (12 häält)

Aigar (12 häält)

Lauriest 1# (12 häält)

Hendri (11 häält)

Face 1# (11 häält)

Pähkel 1# (11 häält)

karlerik 1# 11 häält)

Riho 1# (11 häält)

Matu665 1# (8 häält)

rreims 1# (8 häält)

süütusakslane 3# (7 häält)

Lamelink 2# (6 häält) (pääsesid 7-me hulgast kalendrisse tänu minu häälele :D )

 

Tulemused sisaldavad minu hääletust :lol:

Muudetud , muutis Metalheart
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Niiiniii kalendrid käes. Kes soovib KEILAST kätte saada siis helistada 58021236 (asjaajaja) Kes soovib täna TALLINNAST 23.00 paiku see saatku SMS numbrile 56902772

 

Kätte saab keilast ka täna õhtul!!!

 

SmartPost'ga tegelen homme-ülehomme!!

Muudetud , muutis Metalheart
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kalendrid valmis jah.

Kõik kes lubasid ise pihku võtta ja vastu ka anda palun võtke ühendust.

Trükikojas andsin ka pihku ja väga kaua oma raha sinna alla ei tahaks jätta :P

Kõik kes ütlevad, et ah teeme mõni teine homme või tuleval kuul see ei ole väga boss lahendus:P

Teine variant kui te ei saa järgi tulla kandke kalendritasu üle ja siis saame kokku kunas saame - siis mul enam ei põle :)

Need kes postitse tahtsid saada neil on pakid teel :)

Homme õhtul olen Peetri koolis treenimas lihaseid 19:30-21:00, enne/peale seda saan läbi sõita linnast Keila poole ja bensukates rahuldada kalendrisoovijaid.

Kui on homme jahihuvilisi siis ennem seda trenni aega kokku leppida kus ja mis kell.

Trenni ajal kõlbab ainult sms kahjuks:)

 

tööaeg: 56902772

vaba aeg: 58021236 (vastab tütarlaps kes on ka kursis selle tabeliga: kes ja kui palju)

 

Kiiret soovides:) 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tõesti minu vabandused osade kasutajate ees, madal reso jne...

Panin ja lõikasin kuidas sain, vastavalt pildi kvaliteedile.

Seinal ehk ei ole nii jube :P

Pildid on seekord servast serva ja natukenegi erinev kalender, lubasin üllatuspommi kaanele aga läks nagu tavaliselt:S

Lihtsalt aeg sai otsa kell 3 öösel lõpetasin kunudamise ja veel kell 8 lõikasin Pähkli suure pildi sisse, siis oli tuli all ja trükikotta :BMW:

 

Sai nagu sai, tuhat neli on koguaeg vabast ajast raske näpistada kui teda vähe on :huh:

 

A

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Mul paar ettepanekut järgmise aasta kalendri osas.

Võiks pilte koguma hakata juba aasta algusest nii nagu BMW-klubi teeb, siis saaks kuupõhised pildid, talvel talve pildid ja suvel suve pildid.

Piltide kogumiseks peaks tegema uue teema, nii ehk ei hakka pildid aastast aastasse korduma. Kas hääletust teha igakuiselt või ei, ei oskagi öelda. Kaldun arvama, et piltide hulk ei saa olema suur ja igakuine hääletus ei õnnestu.

 

Metalheart- iga ennem selle aasta kalendri väljaandmist rääkisime kalendri kujunduse muutmisest aga jäime hiljaks sellega. Olen nõus välja pakkuma paar versiooni kujundusest, millede vahel valida.

Minu isiklik arvamus on, et kujundust peaks muutma.

 

Karl-Erik

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minugi poolest.

Kõik ettepanekud on teretulnud, eelmine kord läks ka kiireks selle tegemisega nagu ka seegi kord:)

Siis sai ka räägitud piltide kogumisest juba aasta alguses aga läks nagu tavaliselt.

Ei viitsita tegeleda ja pimbitakse oma autosid või ollakse saidveis koguaeg.

Kujunduse muutmine oli sinuga jutuks ja näha oli näidistest, et pliiats millega joonistada püsib sul ilusti peos.

Mul ei ole mitte vähimatki selle vastu kui keegi teine ka vahepeal teeb oma nägemuse teoks, see kord läks tõesti kiireks- pikad jõulud ja muud jamad päädisid sellega, et tegin kella kolmeni öösel seda kujundust - imestan et suuri vigu pole leitud ja isegi väikseid... va. siis need ruudus pildid...

Ma nagunii ajanud seda kraami oma riisikol ja ka seekord lajatasin trükikotta sisse ja maksin oma taskust ära, feil, lol.

Ja siis hakkasid satsid saatma ps. et tulevad uuel aastal mingi esimene või teine oma metsavennaonnidest raekojaplatsi alles  :D 

Kivi puhtalt mu oma kapsaaeda, ei süüdista kedagi, oma viga, et ei hoidnud kinni ette antud tärminitest ja ei lasknud kohe kontole kanda kalendrite raha.

Järgmine aasta targem, hind on ka selline kui võrrelda BMW-klaabi kalendriga suht suur aga seal tehakse a'la miski sada ja edasi neid siis ongi hind selline.

Meil on pisike ühikas ja a'la 25 matsil jääb õlle servast koos pudelirahaga kalendri jaoks midagi.

Kõik uued ideed on teretulnud nagu juba ennem mainisin, või siis soovib keegi üleültse oma kaela edaspidi kogu selle ajamise võtta.

 

Hääletamine, piltide kogumine, kujundamine, trükikoda,saatmine, side kulud, järgi käimise ja laiali jaotamise kulud jne.

Kogu see asjaajamise kulu olen jätnud oma kanda, kuna linnavahet ikka käin  :BMW:

Aga kui on keegi kes teab kedagi kelle on keegi kes tahab ja teab paremini asja orgunnida siis andke aga vinti.

Seekord tegin kalendri kusjuures väheste sinu mõjutustega nagu sa isegi näed on kalender servast serva piltidega :P

Midagi juba natukene ju muutus.

Kuigi ega ka landscape on alati variant ja numbrid teinemoodi.

Keegi töötab trükkalina või stantse teeb siis võib ju ka panna alati info millega saaks tema voolida valmis kalendri, stants oleks eriti sekikas saaks läbivalt igast logosid teha jms. värki

Kõvad müügimehed võivad sponsoritele ka rääkida, äkki mõni ihalembib oma logo kalendri  nurka tühja kuupäeva ruutu vms. saaks jälle kalendri omahinna soodsamaks...

Idee on anna tulla, mina ei tea mis keegi mõtleb oma E30-nes :P

 

Are Laur

advendikalender

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Selle tellimisega on ka nii, et peab olema näha, mis saada on. Siis ehk tellitakse kindlameelsemalt ja ollakse nõus ettemaksuga. Selline Eesti mehe sõna peale ette valmis tegemine on jah riski bisnes. Isegi kui kahele kalendrile järgi ei tulda on sulle 24 euri miinust. Päris palju asju saaks selle eest.

 

Isiklikult, mina olen selline tegelane, kes hindab alul silmaga ja alles siis otsustab kas mul on seda vaja. Selle tänase kalendriga oli mul raske kalendrit tellida kuna ma ei näinud, mida ma saan. Järeldada võib, et mulle vist üllatused väga ei istu. :D

 

Eks ma hoia seda asja meeles ja järgmise aasta kalendri kujnduse ja orgunnimise võtaks osaliselt ka oma peale. Are abiga muidugi! Pole ma klubiliige ega midagi aga ehk liikmed ei ole selle vastu.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eks selle kujunduse asjaga on ka nii, et pakud välja variandi ennem siis tuleb üks ja ütleb - nina pole see ja ma tahaks kaanele mingit alasti tsikki akuga jne.

Läheb väga leelotamiseks ja bmw-klubiks ära...

Aga kui aega on ja saab mitu varianti välja pakkuda siis on minupoolt küll thumbs up:)

Mina olen selle poolt küll 100%, et keegi teine võiks ka disainil käed tindiseks teha- pole ma ei Jürr Arrak ega Ilvese Apo, et joonistada ja kunstilise haridusega saaksin uhkustada, tegin nii nagu oskasin aga eks ta kiirelt üle käe tehtud pealevise oli.

Aga suur teelaua läbu jäi ära teemal nina pähe ja pilt suuremaks vms :P

 

A

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus