Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

touring

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  20
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Profiili info

 • Minu autod
  318i 83kw

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja touring saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

1

Reputatsioon

 1. touring

  Probleem soojalt käivitades

  Mis veel olla võiks ?
 2. 1.8i 83kw 1991 Külmalt läheb käima ilusti, soojaks läheb ilusti. Soojalt sõidab ilusti ja ei puterda. Probleem algab kui soe mootor seisma jätta ja siis uuesti käivitada. Käivitamine on kuidas kunagi. Vahel esimese käitusega ei lähe, teisega läheb poolest pöördest. Vahel läheb esimese korraga. Siis tühikäigul väga ei tööta kui gaasi peal ei hoia. Kerge gaas elimineerib puterdamise ja vahele jätmised. Kui sõita natuke aega, siis kaob probleem. Madalatel pööretel kohapealt ära minnes jätab samuti vahele. Kõrgetel pööretel pole midagi, pöördesse läheb ilusti. On kellelgil kogemusi ?
 3. touring

  1.8i ei tööta hästi

  Juhtme isolatsioon oli siiski ära näsitud rihmaratta poolt. Ei tea kuidas see kahe silma vahele jäi. Pärast anduri vahetust töötab ilusti
 4. touring

  M43 mootori paigaldus E30-le

  Mul polnud sädet ning pump samuti ei löönud.
 5. touring

  E30 pildid internetist.

  Ei saa üle neist
 6. touring

  1.8i ei tööta hästi

  Panin auto käima, samad probleemid, mis eile. Ühendasin vändaanduri pistiku lahti, seest puhas. Juhe terve. Takistus 556ohm. Imelik on see, et see arv on kõikunud. Ükskord kui seisma jäi ning sädet ega pumbale voolu polnud, oli väntvõlli anduri takistus 482ohm. Siis tagasi ühendamisel läks auto tööle. Siis ükskord on olnud takistus veel 582. Täna ühendasin pistiku tagasi ning läks kohe tööle. Pöörded läksid kuni 5500 ja välja ei surnud. Bentley manuaal annab lubatuks 540 +/- 54 ohmi. Seekord oli lubatu piires. Andur vigane siis ?
 7. touring

  1.8i ei tööta hästi

  Seekord ei ole keiss nii. See ei seleta miks ta paugust seisma jääb ja kohe peale seda miks küünlad täiesti kuivad on. Kui aega leian vaatan kas pärast seisma jäämist puudub ka säde.
 8. touring

  1.8i ei tööta hästi

  TIksub küll, aga enne läks ju ilusti 6000 välja. Ja ei paukunud. Ja tiks tühikäigul täna suurem ei olnud...
 9. 318i 83kw 1991 Läheb käima ilusti ja tühikäigul töötab hästi. Üle 4,5k pöörded ei lähe, hakkab paukuma. Ning kohe pärast pöörete tõstmist sureb välja (koheselt, nagu lülitaks süüte välja). Kui kohe uuesti proovida käima panna, ei lähe (küünal ka kuiv). Siis ootan circa 2 minutit, ning läheb uuesti pöördest käima. Sama asi, madalatel pööretel töötab hästi, kuid kui korra pöörded 4,5k peale tõsta sureb välja. Aga kui madalatel pööretel natuke sõita, töötab kauem, aga sureb ikka välja. Uus kütusepump ja filter. Eelneval päevl juhtus nii, et sõitsin mingist lombist läbi ning suri ära. Uuesti käima pannen pöörded üle 1500 ei läinud. Ootasin mingi 10 mintsa ja töötas uuesti. Seda on ka varem juhtunud. Kus alustada vaatamist ?
 10. touring

  318i

 11. touring

  M: 324TD Touring varuosadeks

  Kundepoolne uduka kate on terve ja korralik ? Või kas üldse alles ?
 12. Tapeet oli hea lisa. Sai smartposti ukse ees kõvasti naerda. Aga natuke häirib, et mõnel pildil on kvaliteet jube halb. Kaugelt pole muidugi aru saada
 13. touring

  318i 83kw tühikäik kõigub

  Probleem jätkub pärast pikemat seismist läbi läinud kütusepumba tõttu. Viga temperatuuri anduris ei ole. Õhulekkeid ei leidnud. Kui lambda pistik lahti ühendada peaks paremini käima hakkama, aga mul ei muutunud miski. Soojalt läheb pika käiamise peale käima. Külmalt läheb pöördest. Kas keegi kahtlustab ikka lambdat ?
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus