Jump to content
E30 COMMUNITY

touring

Foorumikasutaja
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 meeldimist

About touring

 • Rank
  Algaja

Profile Info

 • Minu autod
  318i 83kw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1.8i 83kw 1991 Külmalt läheb käima ilusti, soojaks läheb ilusti. Soojalt sõidab ilusti ja ei puterda. Probleem algab kui soe mootor seisma jätta ja siis uuesti käivitada. Käivitamine on kuidas kunagi. Vahel esimese käitusega ei lähe, teisega läheb poolest pöördest. Vahel läheb esimese korraga. Siis tühikäigul väga ei tööta kui gaasi peal ei hoia. Kerge gaas elimineerib puterdamise ja vahele jätmised. Kui sõita natuke aega, siis kaob probleem. Madalatel pööretel kohapealt ära minnes jätab samuti vahele. Kõrgetel pööretel pole midagi, pöördesse läheb ilusti. On kellelgil kogemusi ?
 2. Juhtme isolatsioon oli siiski ära näsitud rihmaratta poolt. Ei tea kuidas see kahe silma vahele jäi. Pärast anduri vahetust töötab ilusti
 3. Mul polnud sädet ning pump samuti ei löönud.
 4. Panin auto käima, samad probleemid, mis eile. Ühendasin vändaanduri pistiku lahti, seest puhas. Juhe terve. Takistus 556ohm. Imelik on see, et see arv on kõikunud. Ükskord kui seisma jäi ning sädet ega pumbale voolu polnud, oli väntvõlli anduri takistus 482ohm. Siis tagasi ühendamisel läks auto tööle. Siis ükskord on olnud takistus veel 582. Täna ühendasin pistiku tagasi ning läks kohe tööle. Pöörded läksid kuni 5500 ja välja ei surnud. Bentley manuaal annab lubatuks 540 +/- 54 ohmi. Seekord oli lubatu piires. Andur vigane siis ?
 5. Seekord ei ole keiss nii. See ei seleta miks ta paugust seisma jääb ja kohe peale seda miks küünlad täiesti kuivad on. Kui aega leian vaatan kas pärast seisma jäämist puudub ka säde.
 6. TIksub küll, aga enne läks ju ilusti 6000 välja. Ja ei paukunud. Ja tiks tühikäigul täna suurem ei olnud...
 7. 318i 83kw 1991 Läheb käima ilusti ja tühikäigul töötab hästi. Üle 4,5k pöörded ei lähe, hakkab paukuma. Ning kohe pärast pöörete tõstmist sureb välja (koheselt, nagu lülitaks süüte välja). Kui kohe uuesti proovida käima panna, ei lähe (küünal ka kuiv). Siis ootan circa 2 minutit, ning läheb uuesti pöördest käima. Sama asi, madalatel pööretel töötab hästi, kuid kui korra pöörded 4,5k peale tõsta sureb välja. Aga kui madalatel pööretel natuke sõita, töötab kauem, aga sureb ikka välja. Uus kütusepump ja filter. Eelneval päevl juhtus nii, et sõitsin mingist lombist läbi ning suri ära. Uuesti käima pannen pöörded üle 1500 ei läinud. Ootasin mingi 10 mintsa ja töötas uuesti. Seda on ka varem juhtunud. Kus alustada vaatamist ?
 8. touring

  318i

 9. Kundepoolne uduka kate on terve ja korralik ? Või kas üldse alles ?
 10. Tapeet oli hea lisa. Sai smartposti ukse ees kõvasti naerda. Aga natuke häirib, et mõnel pildil on kvaliteet jube halb. Kaugelt pole muidugi aru saada
 11. Probleem jätkub pärast pikemat seismist läbi läinud kütusepumba tõttu. Viga temperatuuri anduris ei ole. Õhulekkeid ei leidnud. Kui lambda pistik lahti ühendada peaks paremini käima hakkama, aga mul ei muutunud miski. Soojalt läheb pika käiamise peale käima. Külmalt läheb pöördest. Kas keegi kahtlustab ikka lambdat ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy