Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

erxx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    554
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis erxx postitas

  1. erxx

    M/V 324d 63kw hind 500euri.

    Mis siis auto juures paremaks läinud on et uus omanik 100€ kallimalt müüb? See auto oli ikka pikka aega motorsis müügis, viimane hind mida nägin oli 400.- Nüüd üv läbi ja hind tõusnud ka veel. Põhjus miks üv puudub on ilmselgelt see, et see räim ülevaatuselt läbi ei lähe. Pole eriti mõtet sellise rappega oma majanduslikku olukorda parandada üritada, siinne rahvas hoiab nagunii igalpool kuulutustel silma peal ja kui midagi vähemaks jäänud või halvemaks läinud ei maksa elus rohkem mõne rondi eest, kui ta eelmise omaniku poolt müüdud sai. Edu müügiga.
  2. erxx

    mb40b16 kuumeneb üle

    Kui kohe kork maas laba põhja vajutad siis ei ole radikas purskkaev? See miks to jublakas sul katki oli võis ka vabalt olla sellest, et kaas või tihend ise peetis juba ja survega lõhkuski ära. Õhk vahel on ei tohiks ikka lõdvikud punni minna, nii suures koguses ka seda õhku seal ei saa olla, kui ääretasa täis valatud on. Ma olen korras süsteemiga nii teinud, et valad ääreni täis õhutusnippel lahti, seni kuni enam vedelik ära ei kao, käima natukeseks, õhutusnippel lahti, õhk välja ja vedelikku juurde, seni kuni enam ära ei kao.
  3. erxx

    M: 320i 1988 sedaan (M20B25) 1000.-

    Greger sinu silmis on see auto vähem väärt, kui see ära mädanenud põllega e30 mida sa siin kuulutad? Naljatilk. Ma ei liigutaks seda hinda kuhugile poole, aasta pärast saaks hoopis tõsta hinda.
  4. Üsna korralikult vägistatud teist. http://www.auto24.ee/used/1067061
  5. erxx

    Jahutus

    Mooni 30 Tallinn, Reti tee 12-8/9 Rae vald Harjumaa, Aardla 23c Tartu. Forss pole ka muidugi ainus koht kust seda saab.
  6. erxx

    M: Bmw E30 Kupee `83

    Auto arvelt maas? ARK päring ei näita midagi 738ALT kohta.
  7. erxx

    K: starter

    Kas mitte 1.8 starter lahjem pole? M40 starter näiteks on 1,1kW ja M50 1,4kw kui mu mälu mind ei peta. Lisaks M40 1.8 starteri pendiksi hambad ei istu M20 ühemassilise hooratta hammasvööga.
  8. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Ühüü rohelise kuudi keskmine tuli 6.8, kõik kiirendamised 5k pöördeni välja
  9. Mul kuu lõpuks puhkus, tavai uus kokkutulek
  10. Mis grilli? Ma kasutasin RMK grilli ja oma restiga Leksile laenasin vardaid ka veel Seltskond oli hea, autod olid ilusad ja koht oli ka hea. Aga kuna uuesti?
  11. Krt, see bauhofi jäätis oli kahtlane.. hommikul oli s**t olla Kes need lollid kätt suruma nõustusid Ma mõtlesin ja mõtlesin kus kohas mul küünarnuki nahk maha hõõrutud sai, mingi käbi vist küünarnuki all
  12. Krt unise peaga panin vale kella pool 13 Agas kell 2 juba valgas kogunemine ju? Ma kavatsen ilusti tublisti 95'ga lasta @ ~3000 rpm
  13. Einar mis kell liikuma hakkad? Ma mõtlesin mingi poole 12 ajal Elvast, kui huvi koos minekust võiks Elvas kokku kuskil saada või nii. Aga peaks vist magama minema
  14. Krt.. praegu juba nii palav, et kui ma läbimärjana Valka jõuan pole mingi ime Must auto ja nahkistmed.. saab lõbus olema.
  15. Poe variant oleks Valgas etem!!!!! Ei usu, et grill värgile 4-5 tundi 30 kraadises soojas vedeleda meeldib!
  16. Tartu kandist ka tulijaid on? Kui on, siis võiks kuskil kokku saada Elvas.
  17. erxx

    M: 316i FL Kupee 90a

    Ma ei leia küll sellist summat ümber regamisel eestisse. http://www.mnt.ee/index.php?id=10776
  18. Kui tuuringus magada kavatsed, siis ära tagumise istme tagumiku aluseid külge pane Muidu jääb ruumi väheks, ma 180 pikk ja väga eabamugav oli Noid külge ei pane siis tuleb ca 40 cm juurde pikkust
  19. erxx

    mure bmw e30 sise soojendusega

    Kaitse, reostad, mõni juhe lahti, mootor nässus / kinni roostetanud.
  20. Ma ei teagi Auto võeti nahhaalselt käest ära Netis on igatahes Mark: BMW Mudel: 324TD T Esmane registreerimine: 05.02.1993 E: Passis ka ikka 324TDT S169A KATALYSATOR FUER DIESEL DIESEL CATALYST S209A SPERRDIFFERENTIAL 25% Differential lock 25% S227A SPORTL.FAHRW. MIT NIVEAUREGULIERUNG Sport suspension+lowered+ride-height S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Towing hitch, detachable S240A LEDERLENKRAD Leather steering wheel S314A FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT Door mirror / driver's lock, heated S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Green windscreen, green shade band S413A GEPAECKRAUMTRENNETZ Trunk room net S428A WARNDREIECK Warning triangle and first aid kit S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Headlight aim control S520A NEBELSCHEINWERFER Fog lights S556A AUSSENTEMPERATURANZEIGE Outdoor temperature indicator S654A BMW BAVARIA C III Radio Bavaria C III S681A DACHANTENNE Roof antenna L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG National version Germany/Austria
  21. Sai küll jälle midagi ostetud, aga kõikide eelduste kohaselt olen kohal Kas siis 325i kupeega või 324TDT'ga.
  22. Ma võin ka rentida oma 324TDT välja
  23. erxx

    M : e30 325e

    Aasta kohta müügikuulutuses valetatakse. Autol üldse võõrandamise keeld peal, kahekordne veel. Mis projektiauto see veel on kui oma nimele võtta ei saa. Mõnele maha parseldad, veab saarelt mandrile oma rahadega ja ARK'is oma nimele regristreerida ei saa, saab mõni väga kurjaks. 996MAV Mark: BMW Mudel: 323I Esmane registreerimine: 1984 Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 08.2006). Sõidukil puudub kehtiv korraline ülevaatus. Piirangu liik Piirangu seadja Piirangu seadmise kuupäev Käsutamis keeld ELIN VILIPPUS, TALLINNA KOHTUTÄITUR 26.05.2010 Käsutamis keeld ELIN VILIPPUS, TALLINNA KOHTUTÄITUR 07.02.2012 Muidugi võib ka kahelda kas üldse õiged numbrid küljes, kahtlane värk.
  24. Lisaks veel suht mäda, ja kui midagi muutunud pole siis eelmine aasta oli: sitasti ja ebaühtlaselt värvitud, eest lansekasse paugu saanud, niiet to kerest rebenenud seal natuke ja mäda, vahekast all, aga esivedu pole, taga 318 trummel sild, tagumised koopad mäda võitu ja ohtralt rehvipuru ja ribasid täis, stanged väga rääbakalt küljes ja katki olid ka mitmed laiendid. Ja noh.. vigu oli s***a kanti. Kunagi vaatamas käisin siis kirjutasin ka siia foorumisse, aga vaevalt seda teemat, et enam on.
  25. erxx

    Probleem 324Dvooluga tuled jne !

    Süüteluku põhi näiteks kulunud ja paneb villast?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus