Jump to content
E30 COMMUNITY

tseehaa

Foorumikasutaja
  • Content Count

86
  • Last visited

Community Reputation

1 meeldimist

About tseehaa

• Rank
    Bemarivend

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Müügis (vist) delphin metallic värvi kapott. Pealt vajab värvimist aga seest on kena ja polster on terve. Rooste on ainult kerge pindmine. Hind 20€ ja asub Tallinnas. Telefon 569977O5.
  2. PSi pakutud 15€ reedeks, nii et teema kinni.
  3. Kõiki tüübleid pole nii palju kui pakendil kirjas, osad läksid kasutusse. Ja müün ainult komplektina!
  4. 20€, kui keegi ndalalõpuks ära ei osta, läheb prügisse.
  5. Keermepikkus 35mm, läbimõõt 12mm. 16tk, kokku 15€. Asuvad Tallinnas, telefon 569977O5
  6. Rehvid pastlad talvekad aga õhku pidasid. Velgedel on mõlke. Sobivad seisvale autole ajutiseks kasutamiseks näiteks. Asuvad Tallinnas, Nõmmel ja ühendust saab PSga. ÄRA ANDA TASUTA!
  7. Vaata BMWfansi kataloogist koodi järgi, ma ausalt ei mäleta enam mille jaoks need kõik ostetud on. Ja müüa sooviks ma kõik korraga.
  8. Pildil on kõik näha mis olemas. Hind 20€ pluss saatmine kõik kokku. Pakkumised PS-i.
  9. Vaja siis korras juhiukse piirajat. Pakkumised PS-i.
  10. Ma olen ostnud sellisest kohast nagu eparts.ee Tundub hea suur valik olema
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy