Jump to content
  • 0

Otsin inimest, kes M42 juhtmestiku ühendaks


siimp

Question

Oleks tarvis Tartus või selle lähistel asuva isiku abi, kes aitaks M42 (e36 pealt päris 318is mootor) juhtmesiku e30 (algselt 316i, m40b16) peal ära ühendada. Mootor ise peal ja kõik muu koos, juhtmestik laiali. Töö saab tasustatud.

Edited by siimp
Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

kui ews -iga aju siis ühenda palju tahad kui immoplokki ja võtit pole, käima ei saa. või siis saadad aju jyrisoo juurde ja lased ews eemaldada.

kui ilma ewsita aju siis võta mõlema auto juhtmestiku skeemid ette ja ühenda ära keerulist midagi ei ole, ise jamasin talvel ühe lätlaste e34-ga millele läks m57d30 kahe turboga peale too oli küll piisavalt ajamahukas et kodus mitte ette võtta

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vanematüübi mootor on, ilma EWS-ita. Ja M42 (mul e46 on N42, sellepärast kirjutasin vanast harjumusest selle, tänud tähelepanu juhtimast). Hetkel probleem selles, et kui enne olid n.ö. emane ja isane pistik (mootoripoolt tulev otsik isane), siis nüüd on mõlemad emased (mootori poolt tulev x20 otsik ka emane). Eks täna lähen uurin paari IS-i tartus ja äkki saan targemaks aga seniks otsin endiselt inimest.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

X20-l ongi pistik tagurpidi, st mootori pool on emane. Põhimõtteliselt sama skeemi järgi läheb kokku nagu m50 mootori juhtmestik. Ülevalpool antud pinnide konfiguratsioon on täitsa adekvaatne ja selle järgi ühendades peaks asja tööle saama. Lõika oma m40 otsast pistik maha ja kaardista ära mis pinni alla mis värvi juhe läheb, seejärel tee sama x20-ga ja tinuta vastavat värvi juhtmed omavahel kokku.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Soovitaks pigem otsida C101 mootoripoolse pistiku ja selle E36 mootorijuhtmestikku X20 asemele panna. Pinnid nopid välja ja paned C101 sisse, jääb nagu originaal. Äkki tuleb kunagi veel soov mootorit millegi muu vastu vahetada.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nagu juba mainiti siis pinnide väljanoppimisest pole kasu, c101 on mootori pool isane, aga x20 emane. Sellepärast tulebki lihtsalt maha lõigata mõlemad mootori pistikud. Selle mootoripoolse c101 pistiku saabki oma m40 küljest ja tinutab kokku m42 juhtmestikuga. Ei mõelnudki seda, et kere juhtmetega otse kokku tuleks tinutada :D ma ei tulnud selle pealegi, et keegi sellest niipidi võiks aru saada... Minu viga, kehv sõnastus järelikult.

Edited by Chulo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy