Hüppa postitusse

erxx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    554
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis erxx postitas

  1. See 323 on vana teema juba. Õigesti meeles siis mitu aega tagasi oli hind 33 000.-
  2. erxx

    Tartu kokkutulek??

    Ilm on päris jama, jätan tulemata, autos mõttetu passida ja väljas märg
  3. erxx

    M:318T 89a.

    410.-
  4. erxx

    Tartu kokkutulek??

    Ma nii hilja käpp ei oleks Tahaks magada ka 19 on okei.
  5. erxx

    M:318T 89a.

    Loe uuesti kõige esimest rida. Teen otsa lahti siis, 250.-
  6. Mis ajast e36 IS mootor N42 on? Kasutaja Hautz IS juhtmestikku küllalt igalepoole aretanud, võta ühendust, vb viitsib ära teha.
  7. Leks, nagist saab ka originaal suuruse kätte.
  8. erxx

    Tartu kokkutulek??

    Hämmastavalt palju rulle tuli kokku, ise kahjuks sõitsin kolmap õhtu minema, järgmine kogunemiseni seega.
  9. Kert sul lugemisega miskit sassis. Sedaane tean ma vähemalt 4 erinevat, kes kohal käisid. Tartu hall, Helenurme hall roheliste velgedega, Elva sinine ja see Hummulist vms see sinu ex valge.
  10. Mingi jama on, siiani veits kahtlane olla Vessarit enam joogisena ei puudu, siiani tunnen kuidas ninast vessari vingu välja tuleb
  11. Elvast hakkab 2 autot liikuma ~12.30 ja Puka kandist liitub kolmas. Juhuks kui Tartu pillid liituvad 56618830
  12. Sinine pill ka peaaegu valmis Nipet näpet veel ja ülevaatusele
  13. 2 aastat tagasi sõitis Nüüd ei taha käia enam, jätab nagu vahele ja vanose raip kõriseb, siemensi saasta pealt jookseb ka, sinna teisi tükke prooviks külge leida omaette teema. Halvimal juhul tuleb mootor ka veel ära vahetada, ilma aanuseta ja boschiga peale ja olemas
  14. Selle pilliga vaja ka kokkutulekule jõuda veel
  15. Kohe mitte ei istu see tühjaks visatud salong. Aga eks maitse asi ka
  16. Tallinnas nüüd diffrit ei ole? Võta E34 oma ja pane vana diffri tagakaas külge ja olemas. Mina loomalikult kohal.
  17. erxx

    M: BMW 318 83kw

    Põhja alusest olukorrast pilte? Ja üldse paremaid pilte karbiservadest ja muidu problemaatilistest kohtadest.
  18. Vaba raha nii palju hetkel oleks võtaks kohe selle kuudi ära
  19. erxx

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Mul läks mootor komplektis koos käigukastiga otsa ja midagi ei juhtunud, eks voolikuid oli vilets kinnitada aga muud midagi.
  20. erxx

    K:kardaani kohta

    E28 kardaan sobib ka.
  21. erxx

    Lobamokkade rubriik

    See väga siksi moodi.
  22. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Ma ka sponsoreerisin
  23. Piduri vaakumvõimendi ei pea idee poolest kasutama BMW oma, lisaks sobib E21 vaakumvõim, ise kasutasin näiteks Opel Astra oma, aastakäigu jään võlgu. Kardaani osas samuti info puudulik, sobib ka E28 kardaan, kardaan tuleb siis kasti järgi valida, kas suur või väike. Juhtmestik tuleb ka ringi teha, 4 juhet tuli vist panna erinevate värvidega kokku, ülejäänud läksid värvide järgi. E34 mootoril tuleb panna E36 käpad ja tõsta üks kinnituskoht edasi.
  24. erxx

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Info puudulik siin. BMW vaakumvõimude osas saab kasutada ka E21 vaakumvõimenti. Samuti võib iga kell panna mõne muu vaakumvõimu millel auguvahe sama. Kardaanid sobivad ka E28 omad, jälgida tuleb samuti flantsi suurust vastavalt käigukastile. Käigukasti võib kasutada ka M20 ja M21 oma.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus