Hüppa postitusse

Trax

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis Trax postitas

  1. Trax

    M: 320 2.5 stroker, 1200eur

    Ei soovi keegi 1150 eest autot,kaasa mim valud ja väga palju varuosi..?' mitu komplekti el. aknaid,el katuseluuke,salongi detaile,amorte,spidoblokke,klaase ja jne...
  2. Universaali luugi hind ca 150 eur pluss miinus palju huvilisi asjale oleks,vormi veel pole,kuid kui huvilisi piisavalt,tuleks ka vorm ja produkt. Asi tuleks oem stiilis,kes tahab luuki kergeks,saab vast ise veidi lōigutud ja timmitud.
  3. Milles seisneb see "tugevdatud"?
  4. Trax

    MÜÜDUD

    Mille vahel sa vōrdled?
  5. Luugi vorm tuleks mu oem luugist,mis on sirge ja roostevaba a osa
  6. Detaili hind tleb selline,et sa ei taha teadagi,collaraceriga sai arutatud kunagi touringu luugi tegemist,vorm pidi maksma mitukorda rohkem,kui valmis produkt.
  7. Ei tunne enam ära,aga kas see on kunagine eesti kuttide oma,millel oli saalekas vōi venelaste oma,millel isegi kapotialuselt pildilt oli näha,et lansekad viltu.
  8. Trax

    esimesed poritiivad

    Eix,mine vaata oma silmaga collaraceri plasttiivad üle,need istuvad paika,kinnituvad nagu originaalid ja ei roosteta.
  9. Trax

    m20b25(2,7i) stroker

    Mind huvitab kust leiab sellise rahaga b25 mootoreid?
  10. Kui sul madaldus siis 10 laia velge ei pane sa mingi valemiga nii,et rehv stretch poleks ja koopasse ei kaiks,usun et taha oleks 205/40 paras,et vastu ei kaiks.
  11. Trax

    Lobamokkade rubriik

    Pask,sorry.
  12. Trax

    Lobamokkade rubriik

    Igatahes,niipalju selgunud,et see m50b25 mootoriga tumesinine touring,mis myygis oli,kuulus isikule,kellelt dimon4ik asjad sai,sellel touringul minult varastaud filter ka kyljes.auto eelmise omaniku kirjeldust kuulates oli see sama,mis politsei mulle raakis kunagi,et neil kahtluse all ja istub eeluurimises kinni,aga kuna tookord asju ei saadud temalt,lasti ta vabaks,eks nyyd ole naha,mis saab.
  13. Ehk on pakkuda http://foorum.e30.ee/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=1215
  14. Trax

    Lobamokkade rubriik

    Autost varastati sees ära Edit: tal oli mingi teine wb lambda,mul oli innovate oma
  15. Trax

    Lobamokkade rubriik

    Ei tahtnud ta seda jagada.kui moodmoodi ei saa,siis rahumäelt ehk esmasp. Saab targemaks. Ehk hakkavad me vōimu organid ka lōpuks oma tööd tegema,menetlus lōpetati paar kuud tagasi,eile alustati uuesti.asjad varastati 2012 suvel.
  16. Trax

    Lobamokkade rubriik

    Tuled ja puksid käes,väidetavalt crazy e30 sai need oma sōbralt.sōbral oli olnud ka tumesinine e30 universaal,mis myydi maha,m50 mootoriga.kapotialt pilti vaadates vaatas sealt vastu mulle ka mu kaduma läinud koonus:D kui kellegil on infot,kust leida selle universaali kuulutus,oleks Tänulik.
  17. Trax

    Lobamokkade rubriik

    Kutid,tähelepanu,mida foorumist ostate. http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=10790 http://www.upload.ee/image/1830161/tuled.jpg Homme lähen asju vaatama.
  18. Trax

    M: 320 2.5 stroker, 1200eur

    Mootor ja kast kokku 400eur. Kui keegi huvi tunneb. Autol salong peaagu kokku pandud juba,sai soetatud ka mim 1900 veljed. Komplektse auto hind koos valuvelgedega 1150eur. Myya ka auto kyljest juppe. Konks 30 eur,ise tuled keerad maha. Esimesed el. Aknad ja el. Luuk 100eur,ise vōtad maha ja paned manuaalsed asjad asemele. Powerflexidel sillad 300,ise vōtad ära ja paned oma vanad tykid kylge tagasi. Must lagi 130eur(luugiga) ja check paneli auguga.
  19. Mul oli,kui kellegil facebook olemas,siis andres traks ja kaust 430ato Edit: mina olen colla tehtud kapoti ja tiibadega kyll rahul.
  20. selleks pole peale 2 ukse mõlkimise vaja e30el,et kindlustus ta hävinenud autoks nimetaks.
  21. Oleks ka huvi taga ōōtsale polü,diffrile al. Ja sillatalale roostevaba metall
  22. Sooviks ka kellegilt korralike mōōtudega joonist/jooniseid,prooviks metall puksi:)
  23. Ei,kōiki värve vōib ilma krundita kasutada,
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus