Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Aa ok kasutasid siis m43 moto kogu juhtmestiku. Kõik oluneb mis aasta moto on mingi aeg hakkas jh see immo võlud peale. Aga mix M40 juhtmestik ei sobinud ?
  2. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    kumba aju kasutad? räägitakse, et m40 aju peaks ka sobima jne. mis aasta moto said ?
  3. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Ja väljalaske süsteem läks ka m40 ?
  4. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Tauno kas sul moto juba peal ja mida kasutasid, et sobiks peale? Midagi kiiva ei jäänud?
  5. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Margo peaks oskama aidata
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    M40 juhtmed peaks minema M43 külge.
  7. Kuhu täpsemalt ? kas parkla chill või mängu tuurid ?
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ma juba tean kus üks ix touring seisab ja ootab paremaid aegu kui võimalik.
  9. No kus mina teatsin, et sedasi saba teha polnud neid tuleraame vaadanud süvenenult
  10. võib öelda, et sain tehtud. Lammutasin ühtedelt vanadelt tuledelt need poldikesed ära ja krudisin vajaminevatele külge. tuled paigas ja nüüd saab vist rahul olla.
  11. Oh pläh nüüd kui võtsin tule raami näppude vahele sain aru küll kuidas ja kuhu Olen ikka totu Hmm nüüd siis peab sebima selle pulga kuskilt. seda peaks vist uuena poest ka saama jh ?
  12. milline see jubin välja näeb mida välja pean vahetama ? Pilti sooviks. ma ei oska ette kujutada mida vaja on.
  13. Mul on see süsteem peal. http://bmwfans.info/parts/catalog/E30/Touring/Europe/316i-M40/LHD/M/1992/april/browse/lighting/headlight_vertical_aim_control/ aga vaadates seda pilti siis on näha käsitsi reguleerimist. http://bmwfans.info/parts/catalog/E30/Touring/Europe/316i-M40/LHD/M/1992/april/browse/lighting/headlight/
  14. Kuidas ma asendan selle oraginaal regulaatori mis töötas kunagi vedeliku pealt ? mis ma sinna siis asemele pean panema ja kuidas. On kellegil kuskilt mingi õpetus ?
  15. Kus kohast neid saab? Ja mis hinnaga. Ma pole tavalist regulli näinud.
  16. Heips. Selline mure, et kodus punasel bosch toote tuled ja lähikad vahivad vastu maad. niiöelda tulederegulaator ei tööta ei tea mis aastast. Tahaks teada lahendusi kuidas saaks käisitsi paika kõik. Olen juba selle regulaatori sees viimase vindini välja keeranud pulka aga ei saa ikka tulesid paika
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas on keegi kes oskab bass kõalri jaoks asju välja arvutada ? Endal on 12" Gas kõlar rms 300max 600 mitme liitrist kasti vaja teha on ja kumb teeb juba vaiksemas olekus paremat bassi kas lahtine või kinnine kast. Sooviks sellise kujuga kasti teha üldse. http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?t=212603 Pildil huivtab ka mis liitrite maht olla võib.
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Häh ma olen seda seismas näinud kui neiut vahepeal solaariumi viinud olen. Seis selle solli vastas parklas. Pidevalt oli kiri kojamehe vahel, et kas on müüa ja korra ka, et teeka parklasse ruumi kui masin niisama seisab.
  19. Näh tahaks nippe teada kuid ühte väga head nippi tean.
  20. Kas on kellegil häid ideid kuidas seda tööd teha lihtsalt ja kiirelt ja valutult
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kõik oluneb kaarema firmast ja kvaliteedist. Kui ikka suvalise hiina kaamera ja salvesti üles paned siis ei saagi loota head pilti.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus