Hüppa postitusse

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. Keraamiline spreimääre vms
  2. Otsin vasakut ketassilla pidurisadulat, kolb ja õhutusnippel peab liikuma. Tallinn
  3. Igapäeva sõiduk näeb ikka suht hullu vatti, talvel läga ja sool, parkla mõlgid ja võimalikud avariid.viimase osas pole ka 80 disainitud sõiduk kuigi sõitjaid säästev.Ma arvan, et igapäeva sõiduk peaka siiski olema turvaline ja majanduslikul mõistlik pidada.Lisaks võiks olla piisavalt ükskõik autost ja võtma seda kui tarbeeset.e30 on oma mõõtmetelt nagu tikutoos ja tagaiste on mõeldud jalutuile.Igapäeva autona on e30 siiski väsitav, hobiautona doseerides aga pakub palju emotsiooni ja rõõmu.
  4. Ix täiesti teine põhi, mis moodi see nelikuks on tehtud?
  5. sass

    Lobamokkade rubriik

    Võtan plaani 😎
  6. sass

    Lobamokkade rubriik

    Pean puhkuse plaane, kas see aasta on meil lootust kokkusaada?
  7. sass

    Lobamokkade rubriik

    Mul on Webastoga e30 😛 Imselt toodetud mingi tükk katuseluugile.
  8. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Kas e36 328i katalüsaatori ja kesmise osa paigaldusel e30le on palju ümber lõikamist? Mõtlen ,et kas on mõistlikum lihtsalt ainult katid vahele keevitada, või kasutada e36 328i keskmist osa? Praegu e30 kaheraudne ja keskel e46 330 reso, ning kapis 528i katalüsaarorid. Keegi ehk kasutanud e36 328 keskmist osa oma ehitusel?
  9. Ülekandearvu järgi võiks arvata ,et diffril on compacti flantsid küljes?
  10. sass

    Lobamokkade rubriik

    Ma käin e30nes ainult ninanokkimas tahavaate peegli abil ja suuri mõtteid mõtlemas.Poes ja tööl käin ikka Renoo või jalgrattaga. @harcore proovi ikka oma audi igiliikuriga sinapeale saada. Visadust e30 igapäev tarbida jagub vaid tõsirokkar eixil
  11. Üsna hapu algmaterjal, enamus piirkondades vaja ketas sisse ajada. Enne tegemist tundus, et pole väga hullu?
  12. sass

    Lobamokkade rubriik

    Minu recaro juhiistet saab regullida ala ja ülaselja tuge,istme soendus ja ventilatsiooni nupust, külgtuge ja turjapatja peab ise rapsima.Seljatugi käib nupust, eks neid varjane ole erinevaid. Tiidu istmel mäletan jah mingit käsipumpa rippumas
  13. sass

    Lobamokkade rubriik

    Ideaalis oleks mul vaja kõrvalistuja poolset aga paistab, et selle saab ka kõrvalistujale parajaks teha või kasutada kõrvalistuja e30 siine.Selg käib el nupust või kettaga, kuidas kellegil ja esipadi padja alt kangist. Istme kallutus funktsioon jah puudub.
  14. sass

    Lobamokkade rubriik

    Jap, eks teen pildi kui ligi satun.
  15. sass

    Lobamokkade rubriik

    Pidasin silmas järelturu kaupa,mul on ühed kipperi kirjaga e30 sobivad siinid, kuhu peale saab kinnitada recaro istme. Tuleb see recaro iste siis Opelist, invakärust vms
  16. sass

    Lobamokkade rubriik

    Nendel recarodel istmepoolsed kinnitused kõik ühesugused,vaja leia vaid margikohased siinid alla.
  17. https://www.autoleht.ee/uudised/uudised.php?uid=52227 olen autolehe ajakirjas seda e30 kohanud.
  18. sass

    Lobamokkade rubriik

    Googel mind esmapilgul ei aidanud, kas on mõni tasuta töötav bmw vin decoder kus lisavarustust saaks näha?
  19. sass

    LSD kestvus

    mul on typ168 diffreid läinud mitu tükki,järgi on enamasti andnud sateliidi korpus. LSD puhul on see lüli puudub ja peaks olema tükimaad tugevam.
  20. sass

    Lobamokkade rubriik

    kurja, mõtlesin miks peaks "Falck" küljepeal tagurpidi olema Kohta teavad ilmselt kõik tallinnlased hästi.
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    https://ajapaik.ee/?album=20767&photo=151588&order1=time&order2=added&page=2
  22. Endiselt, minul sujus Margusega väga hästi. Sain pidevalt pilte tehtud tööst mis on tänapäev väga lihtsaks tehtud. Tegu igati asjaliku, mõistliku ja vastutuleliku tegijaga, mina pole talle sugulane, naaber ega väimees vms,lähtun puhtalt oma kogemusest. Kes tausta ei tea ,siis see sinine pole ju Marguse tellimustöö . Parimat!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus