Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

valgma

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    497
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    6

Kõik, mis valgma postitas

  1. Olen ka tellinud,sai ka telefoni teel tellida😃 Pood neil järveselveri kõrval,stati poolses otsas.
  2. valgma

    O: M20 kaant.

    Tallinnas 2l oma seisab nurgas.
  3. valgma

    Coiloverid

    36 Compacti jomid,maks kokkukeeratud vedrudega,-ehk siis maks kõrgus,see siis koos 36 sildadega.
  4. valgma

    Madaldusvedrud

    Mõlemad on head
  5. valgma

    M20 jätab vahele

    s***a viskab sisse aegajalt kõigil,nii ngkl kui boschil ja ka teistel tootjatel. Enamustele pannud ngk,mannergu m20 le said ka odavad ngkd ja töötavad. Samas talveka m50l iidamast championi s**t peal ja töötavad ka normaalselt.
  6. Tulemüüri nurgas plekiliitekohad,seal võib isuga tulla,armatuuri alt peaks näha olema,seal vist müramatt,see on vaja ülesse kangutada. Veidi kõrgemal kus põrandavaip lõppeb. Või klaasivahelt.
  7. valgma

    Vigane kütusetoru?

    Mul paak minema visatud ja tulemüüri all osas ventileerin läbi toru paagi tuuled atmosfääri.
  8. valgma

    E30 üks ratas koopas

    Kõver õõts v vedrukinnitus.
  9. 😂 Isegi piltidelt näha "kvaliteetne"kere- ja värvitöö
  10. valgma

    Coiloverid

    Oleneb,mis komplekt on ja mille all.Mu rull maks kõrgusel hetkel(käsi koopa ja ratta vahele ei mahu eriti)Samas see compacti komplekt ka😃
  11. valgma

    Coiloverid

    Ühed odavaotsa reguleeritavad amordid nad mõlemad.
  12. valgma

    M: e30 varuosad,

    Rooli vahetükk alles ja mis hind?
  13. Standardi järgi võib panna järelikult nii punast kui ka rohelist. Kuigi mingiaeg vist UM ei tunnistanud punast,st et garantii ei kehtinud veesärgi detailidele. Punane jahutusvedelik peaks olema nö longlife,vähemalt 5a vahetusvälbaga. Nagu eixi väljatoodud lehel kirjas on ka veel oranž ja kollane jahutusvedelik.
  14. valgma

    Katuseluuk kupeel

    Mis tööst jutt? Praegusesse katusesse originaal luuk installida?
  15. valgma

    O:Kupee juhiukse

    Peab olema korralik ja roosteta,äärmisel juhul minimaalse roostega. Tallinn 58152794
  16. valgma

    Kerevenitus

    Rull pehme,pole suurt kiirust vaja.
  17. valgma

    Kerevenitus

    Ei saa pildilt hästi aru aga poolraam sillatala juurest voltis?Sellisel juhul kui korralikult teha oleks vaja mootor maha võtta ja vahetada lanseka ots v hädapärast lahti punktidest ja sirgeks taguda.Lanseka ja poolraami vaheline kolmnurk vahetada.Paneeli vahetaks ka ära.Ühesõnaga üsna kulukas üritus,olen selliseid rulle teinud, umbkaudu 40h töö.
  18. Väike turbo,log kolle,ja õhulugeja mis eeldab et puudub proge aju.
  19. valgma

    O: Kardaan, differ jm

    Esimesest poolest ei piisa?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus