Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. Eks ta kestab ainult siis kui see rooste peale pole tehtud ja õige värv ikka alla jääb. Mu naabruses elab siis tegelane kelle Audi A6 siis ka spreitunninguga on ja nende roosade velgedega kui ma ei eksi siis see on selle spreimaalingu all pea 10 a. vist juba .Roostet pole kuskil isegi täpi mitte.Audi plekkid on muidugi tsingitud ka aga siiski.
  2. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ok lisad saad küll aga stange peal olevaid plastikuid on ka vaja teisugusi ja tagumise stange plastik ka erineb tava omast .Huvitav kuidas naď selle prob lahendavad.
  3. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Need siis koopjad ,huvitav kui kvalitetsed need ka on .Ise pole ka M- tech 1 koopjaid veel kohanud.
  4. hiis

    Lobamokkade rubriik

    No saarema mehed siis olid igatahes juba b osa ostnud ,millisest kaubandus võrgust nad need said ma ei mäleta ennam. Vaata siin teema lõppus on ka pildid ,küsi kus kohast ostsid aga b osad on igatahes muidu oleksid need musta värvusega plekkid kui a osa.
  5. Minul pole türukute vastu midagi mis pildil on? Tea kas saabki uusi autosi 12 kokku?
  6. Mis kogu veerev kere siis maksab ja mis kyljes veel on?
  7. hiis

    O: 4x ukselinke

    Ma uuriks ka millised need sinule soobivad lingid on tagantpoolt seal peaksid olema kas lingil endal kummist väiksed padjakesed . Kas need on lingi küljes või on ukse küljes ,fl peaks need lingi küljes olema prel on ukse küljes .
  8. hiis

    O: 4x ukselinke

    Kohe sellise kirjaga soovid we?
  9. hiis

    Lobamokkade rubriik

    No Soomes kui auto seisab puude all kuskil ma ei tea aga seda lehtede ning puuvaigu ning kevadel veel mäni õitsemis tomust tekkib ikka mega kiirelt sammal autole. Mul töö juures seisab transiti buss sellises kohas ja no poole aastaga juba kisub teine roheliseks seal puude all. Huvitav kas see Shipping protection package tähendab mingit extra siise konserverimist ?Et ikka mereveet kestaks või? Soome lisadeks siis ongi nagu aru saan lisa 500 ja 850 või see 827 et põhjamaadese .
  10. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mõnus samal peal .See mingi 3a seal kindlasti seisnud miks ta seda üldse käima ajas ,kui nii kaua seisnud on?
  11. Fl on ainult tulede vaheline plastik prel seda ei käigi.
  12. No esmaspäeval veel olen linnas .
  13. Juhtmekatte oleks olemas Tallinnas !Hel kui vaja läheb .
  14. hiis

    M: müüdud, lukku

    Kuidas lekkimisega lood on?
  15. Teisest istmest pole pilti we?Peatugi on ka vale mustriga.
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Hästi seadistatud siis!
  17. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ma nyyd ei oska kyll kometeerida seda aga ,mootorist m20b25 on j'aargi seal vist ainult v'alimus ning lisaks on kindlasti ka turbo.Mida tava autol ju pole.
  18. Mis põhjusel need rattapoldi avad sellised oovalsed on?
  19. hiis

    M:jäänud varuosad

    Mis päiksesiirmi hind on?
  20. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    No loodan et nüüd oled rahul,kunagi oli ka Alpine vaatamisvääriline asi kui sina veel,lasteajas ringi jooksid.
  21. Stange värv pole oluline või ? Oleks pakkuda tagumine stange.
  22. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Mina siis nägi Kerdi Alpina lõppuks ära sõõrikuid mull teha ei lubatud ,aga tänks et viitsis nati loobisedà enne oma kodu reisi.
  23. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Tere. Kas keegi tuleb tänasest kuni esmaspäevani Tartu poolt Tallinna .Oleks üks velg linna vaja saada.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus