Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    Viimased Kleebised saadaval!

    Tänud minu omad on käes.
  2. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Hea tahm tuli korstnast .
  3. hiis

    Bmw 318 e30 86a. 400eur

    Juppideks müüd siis ma oleks tagastangest huvitatud.
  4. Mis sa selle töö all mõtled?Uuesti väärvimist ,või midagi muud?
  5. Pagan kus on kõlli kastid ehitanud
  6. hiis

    Viimased Kleebised saadaval!

    Ma võtaksin järgmine nädala reedel või nädalavahetusel kuskil kus sul soobib.
  7. BMW foorumis oli rohkem pilte vähemalt sellest isendist.
  8. hiis

    O: m-tech2/m-tech1 stanged

    Soovid siis M-technik 2 , sest ega ma 1 koopiajd pole näinud vist üldse.
  9. Karta on et sellise hinnaga seda maha veel ei müüda.
  10. Ma arvan et küll neid talve pilte ka leidub .Ega see auto ei peagi nii läikima ja lakutud olema kui see pilt on tehtud.Peasi et on korras midagi ei riipu ega tolkne kuskilt. Kõik ei ole talvel peidus.Hääletus peaks lihtsalt olema vastavalt aasta ajale.Mitte siis järjestus häälte järgi. Mul meeldis see valge auto pilt mis oli kruusatee priitsmetest määrdunud ja seisis tee ääres.Aga see et väiksed pildid äärtes sisust jne.võiks olla ka jah.
  11. Mule kunagi õeldi et need ei käigi lahti.Tulebki ainult see 1-1,5 cm vahe siise.Mul läks küll sünkronisatoor E-34 käigukastil ja pidin ka uue ostma.Kuna lahti see ei tulnud.
  12. hiis

    Viimased Kleebised saadaval!

    2tk.5x5 valge ja 1tk 15x15 reflektor valge.
  13. hiis

    m/v:e30 320it(2,7) poolik projekt

    Kas see läikiv asjandus riiulis on alles? http://static2.album.ee/files/1020/56/large_25514093_L26x.jpg
  14. hiis

    2012 KALENDER

    Tänud siis Methalheart-ile kalendri tegemise eest .Minul on see ka juba käes. :rolleyes:
  15. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Nende videote põhjal ma ei otsustaks midagi need on ennamus ju konkurendi maha tegemiseks ainult .Ning teatud tootja või esindaja poolt ülles seatud.
  16. Lüliti,pirn spidoplokki , kaitse ning vajadusel relee aga kas neil on eraldi relee tagumisega ei oska öelda,eriti ei usu.Juhtme valmidus oli olemas nagu aru sain.Minu arust on tagumisel ja esimesel sama relee aga eraldi kaitsmed.
  17. See on sul jah ainult tagumise uduka oma ja siis on sul ka spidoka plokkis kollane udutuule märk kindlasti põlema hakanud ja esimese uduka omas pirn kindlasti puudub mis peaks olema värvuselt roheline kui põleb.
  18. Lüliti udukatel on sul ikka nr 4 kahe nuppuga esimesed ja tagumised udukad, mitte 5 millel üks nupp.
  19. hiis

    Kustutada

    Komplektne või?
  20. No siin autot küll 2000 euri eest,või on sel miskit viga.http://suchen.mobile...r=1&tabNumber=2
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus