Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. Terv.Ma võttaks need tagaumise tule tagused ära .
  2. hiis

    4x100 -> 5x120

    Miks sa endale uued teed siis?
  3. hiis

    Müüa 2 e30 Kere ja palju träni

    M-2 rooli läbimõõt on mis ?Aga mis muud manti puududab siis on see küll omadega otasas.
  4. Mattid siis 5o eur. Oleks mul helesisu siis oleks need minu autos juba ammu. Tagumised kattavad palju paremini tagumist heledat matti osa kui need org.väiksed hallid mis mul olid ja need mustad mis nüüd on. Neil on selles osas mis katab seda kõrgemat osa metal võrk sees mattil siis mille saab moonutada põhja kuju järgi ,ehk siis teha selle jõnksu siise neile.Kuupedele oleks eriti hea varjant sest tavaliselt astutakse vähe ikka selle katmata osa peale need aga kaitseks seda.
  5. Kui saaks nagu Hartgel 2 tooru koos.
  6. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Põrnitsesin siis Peetri keskuse juures jääle 007 vena autot seal ja kiiletamata klaaside pärast nägin et pagan taga aknal ilutsevad samad kõlarid nagu minu rullis. :rolleyes: Millega ma muidugi seal ka käisin.
  7. hiis

    M: M teh 1 antitiib Must met.

    Mis el antenn maksab?
  8. hiis

    O: Tuled+vidinad

    Soovid ühte esituld või mõlemat.Kui ühte siis kumba kaugtuld või lähituld.Pean vaatama mul on 1 paar aga kumb seda ei mäleta saan homme vaadata.
  9. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ma v6in sulle neid lausa 2 anda tagasi poole ka vaja tuua,aga Harjumaal.
  10. Ette soobib jah need m'rgid isegi mis siin igal pool myyakse aga tagumine on kyll v'ahe eriline ,ylemine osa on paksem kui allumine osa .Idealselt istub ainult org.j'arelduru oma l'aheb ka aga j'aab serv lahti ylevalt osast..M66tusi kyll peast ei m'aleta.
  11. Mul ka üks pakkuda.
  12. hiis

    E30 väärtus

    No selle kuulutuse p6hjal oleks cabriodel potensiali kyll veel hinna suhtes olenb ainult kas keegi ostab .
  13. hiis

    E30 väärtus

    Hooldamise ja raha olemas olu teevad omad korrektuurid neil pole v6imalik j'arelikult neid silledaks teha v6imalik nii odavalt kui teil. V6i siis selle m6ttekus nende jaoks .
  14. hiis

    M: 320 95kw touring lsd

    M6ni s6idaks sellega veel pikkalt enne kui kuusakoski viid ,rommula pidajad viiksid ka pea terve auto sina,mida nad ka ennamuse ajast teevad. 'Ara pahanda Lauri.
  15. No postkast t'ais sul v6ttaks 'ara need sul.
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Chulo Edit: Ahjaa eelsüüteküünlaid olen ka vahetanud. Ja kütuse etteande pumpa. Selle pumbaga on veel oma teema - põhimõtteliselt selle pärast ei lähe mina enam kunagi Carmastersisse ja ei soovita seda ka ühelegi tuttavale, aga sellest mõni teine kord. Kus juures sama eelarvamus on ka 2,5 diisli ja 3,0 vahel olen s6itnud m6lemiga ja vahet kyll eriti ei näe.Kui juust tegu ei ole uuema 170 kw . Ma lasin ka neil vendadel oma pumpa vahetada ja samuti jäi see minu viimaseks korraks sina oma auto viia ,mul oli julgust neile õelda et see auto ei käi nii nagu ta enne käis .Patriku seadistus oli ikka täiesti metsas .Kui korda tegin tuttava juures siis käisin neile siiski näitamas et nii peaks see toimima mitte sellisena nagu nemad mulle auto ylle andsid.
  17. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Seda puutukat pidasin siis silmas mis seal teemas Siimu postituses on pildid see punakaspruun .
  18. Kui taastada viitsid siis oleks yhed pakkuda.
  19. hiis

    M: e30 325 126kw uus hind 1400

    Sisust pilte ple we?
  20. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    No ma pean ka ikka oma nähtud kirja panema . Esmaspäevl nägin lausa 3 rulli kõiki lausa käekatsumis kauguselt,Leksi,007 venna oma ja õhtul veel pcdj cabrio. No ma pean ka ikka oma nähtud kirja panema . Esmaspäevl nägin lausa 3 rulli kõiki lausa käekatsumis kauguselt,Leksi,007 venna oma ja õhtul veel pcdj cabrio.
  21. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Oleks pidanud kõlari kõrval rohkem seisma .Neid ikka jagus seal nii driffimas kui aegu v6ttmas ja niisama seismas igalpool.
  22. hiis

    M: Preface e30-d varuosadeks

    Ma sooviks kroom stanget valgelt kui kroom osa on korralik (pole m6lkis kusilt ja roostes )seestpoolt v6ib roostet olla see oleks juba imelik kui seda seal poleks .V6i siis sellel pruunil on sul juba nagunii pekkis stange keskmine osa siis sooviks sealt osa nr.4 v6i kui see nr 2 on ka väljaspoolt roosteta siis v6iks selle ka v6tta.Hind?
  23. hiis

    E30 väärtus

    Ma ei ostaks isegi 3000 eest .Kui siis M3.ostaks aga minu jaoks on see ka pointles pole aega kuskil radadel sellega tiirelda ja mnt s6iduks suht mõttetu osta.
  24. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Keegi vuuras täna tartu mnt mulle vastu oma musta cabrioga ja ilusate läikivate velgedega. Ning kasutaja Antc väga siile kuupe M-technik 1 sai ka ära nähtud mis siis sillastendis oli parajasti .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus