Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

madka007

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

397
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

3 meeldimist

Kasutajast madka007

• Tiitel
    Elukutseline rullija

Hiljutised profiili külastajad

758 profiili vaatamist
  1. madka007

M:E30/FL(92a)Touringu. plastikuid jm mudru/Kuuritühjendus: soodsalt

Arvan et paar liitrit Alexandrit või siis vastavas koguses euroraha ei tohiks palju olla??? Mõõtsin asjanduse üle ja kui pakiautomaadiga saat, siis vist omnivaga, kuna on 63cm pikk ja Smardile vaja võtta suur kast, et põiki sisse mahuks. Aga Omnivaga saab saata kun 64cm asja ning lisanduks saatekulu 3€
  2. madka007

O:E30 juppe

Üks konsooli esiosa mul Viljandis vedeleb. Minu arust suht "söödav" veel Puhastamist tahab ning tuhatoosi sisu roostrs väheke.
  3. madka007

Ühte koma teist veel alles.........
  4. madka007

O: tume aknalaud, konsool, küljepeeglid, stangeplastik

Konsooli esiosa oleks pakkuda, kuid kahjuks asub Viljandis. Muidugi oleks võimalik ka saata nt Cargoga........
  5. madka007

Terv! Kahjuks ei saa aidata
  6. madka007

Ostan e30 keskkonsooli

Mul Viljandis korjab tolmu miskisugune:
  7. madka007

Kahjuks pole pakkuda Eriti muud, kui piltidel/nimekirjas, enam ei ole...........
  8. madka007

Kütusenäidiku tuli

Minu 92a Touringul, kui õigesti mäletan, oli manuaalis kirjas, et süttib, kui paagis 4 liitrit. Millal tegelikult süttis, ei julge öelda: Igatahes põleva tulega üle 15...20 km sõita ei riskinud Aga muidugi võib lamp kah läbi olla või miski seal anduris/andurites segast peksta Samas see lamp ju nii sageli ei tööta, et läbi põleks
  9. madka007

M: 14" plastikust ilukilbid(poolmuidu)

Alles veel ikka
  10. madka007

Lobamokkade rubriik

Smartpostis jah 7 päeva. Kuid soovi korral saab pikendada veel kuni 7 päeva. Tel.53495775. Tean täpselt, kuna alles eile pikendasin ühe paki hoiuaega 12 aprillini kusjuures see number tööpäevadel toimib isegi kl 21-ni. Ja ka nädalavahetusel mingi aja
  11. madka007

O:Soojenduse korpus

Mul jälle selline pakkuda 6-paki eest, kus puudu soendusmootori pealne mootoriruumi poolne plastik. Radikat ja mootorit kah poleAga neid vist vaja polnudki ju..........
  12. madka007

Ei ole kahjuks pakkuda.....
  13. madka007

O: paagi paisupaagi LUKKU

No on ikka jama! Paar kuud tagasi sai üks sell minu käest tankimistoru, kus küljes oli ka nimetat paak. Temal tegelikult oli vaja ainult toru ning paagi sai pealekauba Kogu kupatus oli vist 4..5 Alexandrit. Aga kahjuks ei suutnud enam tuvastada kusagilt tema kontakte: muidu oleksite ehk kaubale saanud......

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus