Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Vaatasin juba n'adal tagasi et meie kadunud clubi cab myygis soomes .Soomes vast sellise rahaga peaks ka 'ara minema ilusti.
  2. hiis

    M: e30 esiosa detail

    TEL.nr asukoht võiks ka olla müügi kuulutuses.
  3. hiis

    preface kroomstanged

    Ma lasin yhe liivapritsist l'abi seestpoolt siis ainult aga noh n'apistas ka servast nati yhelt poolt . Kas vana kroom peab siis eemaldatud olema we?Pole siin t'oojuures digikaalu muidu v6iks 'ara kaaluda vedeleb mul siin juba aastakese teine.
  4. Gta juba postitas selle auto siia siis oli see ainult mobiles myygis nyyd siis juba rootsis v6i on see norra kroon. kiiresti l'aks kyll eks nende jaoks on hind ka rohkem vastuv6etavam.
  5. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Normalsed multika tegelased ,nagu 6ldud juba klipis a'itah mees et ylles 'aratasid :P
  6. Mis asi see punane on su venna juhiakna peal? Batmani maskid ette!!!
  7. Huvitav et nad aku ette on j'aatnud ning mis selle pagasis oleva k6rgenduse p6hjus on ?
  8. hiis

    O:summuti vitsad (318i Cabrio)

    Kas vaja on 2 komp? 1 Oleks aga pole Eestis praegu ise . 1Komp maksab h2. 27 eur.
  9. hiis

    Lobamokkade rubriik

    H2 ja UM.Minu teada ainult.Mina ostsin 3 a tagasi siis maksid ylle 40 eur 2tk Um. H2 saad aga praegu 12,61 tk. V'alja n'aevad siis sellised alguses . kood on siin siis
  10. Aasta arvuga on küll mingi jama pre. see ju pole.
  11. Siis kui ta seda raha soovib peab veel 1500 sina invest. et see 2400 saada.
  12. Antc sul eestvaatest pole pilti ma sooviks need m6lemad enda kalendrise suuruda .
  13. Esisillatala r6 mis hind? Kapotikate hind?
  14. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Ma nägin ka seda paarpäeva tagasi.Org.Alpine velg oli ka all veel .
  15. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Hind on ka vastav.
  16. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    Männiku karjääri ujumis paigas oli kellegi sinine rull 461 vist oli nr.
  17. Siin siis ehk rohkem sinu autole soobivam summi pilt kui ta on uuem kui 86a.
  18. Mis klambrit sa m66tled ja mis mootoriga autole. Summid ju erinevad .
  19. hiis

    E30 pildid internetist.

    http://www.nettimoto.com/boom-trike/fun/1718798
  20. Mina tean seda kui kylmk'aivitus klappi ,p'oorded v6ivad k6ikuda kyll tyhik'aigul kui see pekkis on .V'alja aga mootorit kindlasti ei sureta kui pistik tagant v6tta.
  21. Hm sellist puutru oma kappoti all küll näha ei tahaks.
  22. hiis

    O: Kõrvalistuja iste

    Pakuda korralik terve kangaga .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus