Hüppa postitusse

kruusmann

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    283
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis kruusmann postitas

  1. kruusmann

    V: 324td 89a.

    Kuidas mootor käitub. Mis pumbaga, el või trossiga. MIda kujutas endast mootori remont. Kus autot näha saab, mis olukkorras kere on, vajab ülevärvimist, palju roostet on.
  2. Ei ole 100% kindel et see täiteaste erinev, Mõõda ära põlemiskambri suurus mõlemal kaanel ja vaata kas on samad. Täiteastme erinevus võib kolvidest ka tulla, kuid ei tea kas need on nendel mootoritel erinevad. Vb on kaaned samad ei tea.
  3. Vaatasin ka neid kataloogi numbreid kuid minu teada peaks turboga mootoritel täiteaste nati väiksem olema kui tava mootoritel.
  4. Minul oli esimeste ja tagumiste istmete nahatamine (nahk hinna sees) umbkaudselt 500Eur. Ja tagemist ei olnud kunst ega tehis nahaga. Esimesed istmed on orig. spordid ja tagumine ilma käsitoeta.
  5. Miks maha müüd oma auto. Uus silmapiiril.
  6. Läti tuuninguga nati liiale mindud.
  7. kruusmann

    Lobamokkade rubriik

    Täna hommikuse seisuga Pärnumaal kusagil 25cm. Päris lõbus. Ajasin mootorsaani ka uuesti välja. Talve tunne kohe.
  8. kruusmann

    BMW Karbussi õhuvõtust

    See jutt juba loogiline.
  9. kruusmann

    BMW Karbussi õhuvõtust

    See ei ole nii, et kui mootori soojaks saad siis keerad selle ringi. Talvel võtab õhku kolde pealt, suvel ahmib niisama.
  10. kruusmann

    mure.e30.324d.kütusekulu

    Kusagil sellest siin juba räägitud ka. Märke kui selliseid ei ole. Vänt fikseeritakse starteri all olevast avast. Nukal on ees otsas nelikant mille küljed risti plokikaanega ja pumba fikseerimiseks pumbarattas ava. Keeruline seletada kuid loodan et saad abi.
  11. Sõgedaga tahaks küll mõne huvitava anekdoodi puhuda. Olen kohal.
  12. See nädala vahetus ei saa kahjuks, auto tüdruku käes.
  13. kruusmann

    324TD-l küttesurvega probleem

    Krt, ma arvan et see klapp kas töötab või ei tööta, mitte ei lase autol 5min töötada ja siis suretab ära. Võid muidugi proovida teisi klappe (peaks ju leidma kusagilt), aga ma ei usu, et selles probleem.
  14. kruusmann

    324TD-l küttesurvega probleem

    Minu omal elektrooniline pump. Ei oska öelda mis heppari omal peal. See talv iga ilmaga käima läinud ilma abivahenditeta. Normaalselt käivituvad jaapani diislid, isegi 20a vanused. Loomulikult on ka erandeid nende pumpadega...äkki sinul üks nendest.
  15. kruusmann

    324TD-l küttesurvega probleem

    Vaata mis seal torus toimub kui auto seisma jätad, ei ole mingit liikumist või mulle. Põhimõtteliselt on nii et umbes 80% nendest 2,4td ja 2,5td kõrgsurvepumpadest on peetis. Sellest pikk käivitus, suur kütusekulu jne jne. Endal ka soojalt pikk käivitus. Selles turbotorus ei tohiks väga palju õli olla, kui turbo puksid läbi siis sealt hakkab õli mootorisse minema. See tingib tumeda suitsu. Kui mootor muidugi kaua seisnud siis võivad tal rõngad ka kinni olla. Mõõda surved ära saad ka nati targemaks mis seal sees toimub.
  16. kruusmann

    324TD-l küttesurvega probleem

    Vabandust väljenduse eest, aga tehke mulle ka selgeks kuidas on seotud vana õli koldes kütte ära kadumise või kütte katkestusega. Need ei ole omavahel mitte kuidagi seotud. Kui turbost meeletult õli mootorisse jõuab siis hakkab mootor suitsema. Kuidas ta sul uuesti peale 5 min seistes käima läheb, kas pead kütte uuesti üles pumpama või lihtsalt seisab ja käivitub uuesti. Kui sul turbost palju õli tuleb siis võta turbo survetoru lahti ja vaata mis ta siis teeb, kas suits alles või kaob ära. Äkki viga selles ei turbost tuleb meeletult õli ja uputab ta lihtsalt selle õliga üle. Kui sealt torust õli pritsib siis turbo vahetus. Kuidas sa aru saad et kütet enam peale ei tule. On sul filtri ja pumba vahel läbipaistev voolik, mis selles toimub, on õhumulle vms. Igatahes turbo kas töötab või ei tööta see mootoril küte etteannet ei takista ega katkesta mitte kuidagi.
  17. Kui mootor töötab siis bensiini vollad need vaevalt on. Äkki on tegemist mingite roolivõimu torudega või midagist. Ega ma nende m10 kapotialustega pole eriti tutvunud.
  18. kruusmann

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    Ei ta öelnud midagist, nuttis seal kõrval.
  19. Tema tehtud e30 istmeid saate näha minu auto teemas. Olen tehtud tööga rahul. Soovitan julgelt.
  20. Härrased vaadake POLSTERDUS TÖÖD. Soovitan julgelt see sama vana kes minu e30 istmed tegi.
  21. kruusmann

    genekarihmaga mingi geiss

    Mul 89a 324td ja mul sama probleem kuid rihm kulub mõne kuuga. Ei tea milles anomaalia. Kasutan continentali rihmu.
  22. Õiget nime ei tea aga tel kontakti nimi Vända Kalle, osadel Jaan Väntvõll jne. Tel nr 5217754. Loodan et ei ole seda muutnud.
  23. kruusmann

    324td elektriskeem

    Seda siin mitmed otsinud, ise kaasaarvatud, kuid tulutult. Bensukate kohta juttu küll aga mitte diislite kohta. Isegi 524 td kohta ple ma netist suurt midagi leidnud. Kere juhtmestik, kuidas tulede juhtmed ja värgid jooksevad, bensukatega enamvähem samad aga mootori juhtmestiku kohta ple mina siit foorumist ja netist mitte midagi leidnud. Teema on üleval olnud mitu korda ja mitmeid kuid tagasi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus