Hüppa postitusse

Matu90

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    170
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Matu90 postitas

  1. Ma ütlesin et sa vilunud mees juba head mõtted tulevad.
  2. Pähkel vilunud mees nüüd korraldab ühe talvel ka siis plekkvelje vennad kohal Kuid arvan, et siis autosid tunduvalt vähem sest kõik ei sõida talvel e30mnega.
  3. Nii minu poolt suured vabandused selle pudeliga pildi pärast võtsin paar sõpra kaasa kellel endal ka e30 või need olnud. Ka neile meeldis üritus väga aga hakkasid viina jooma siis läks asi tõesti ülekäte ja kohati oli ebaviisakat käitumist ka minu autost. Kui keegi nii vihane pole, et mulle edaspidi need üritused ära keelab siis garanteerin, et see jäi esimeseks ja viimaseks korraks. Vabandan väga omalgi tuju halb sellepärast
  4. Käisid Rakveres ameerika raua kruiisi vaatamas ?
  5. Aga mis kaugtuledust saanud on Kuule aga kui väga tüli ei tee ülte mis sa põhja peale mastiksite veel panid kas põhjamatid ja miskid helisummuts matid ka. Mul omal suht sama töö ees Aga niipalju bassi ma ei pane ette iika "tuled" ;D
  6. Kõlarid tule asemel w turbiin mis nalja sa teed krt
  7. Sai ka korra seal käidud. Autosid oli päris palju. Kuid jah eelkõnelejatega sama meelt, et nii omaette ollakse
  8. Pane kõigile nähtavale kohale parem. Igale huvilisele tüütu eraldi maili ka saata ju. Ning siis foorumis näha kohe milline see tulemus olema saab.
  9. Vot selline töö mulle juba meeldib.
  10. Kelle oma see kolme tulega on ja mille jaoks see hea on. Mingi projekt ?
  11. Endal pole seekord kahjuks võimalik tulla kuid klõpsake kindlasti pilte siis ma saan vaadata millest ilma jäin
  12. Sellist kuupäeva mis kõigile sobiks on raske leida igastahes kui võimalik on siis olen kohal :wink:
  13. Üldiselt mulle sobiks hästi kui see toimuks järgmise kuu lõpu poole...
  14. Oleks vägagi huitatud kuid tahaks plaanidest ajast ja kohast täpsemat informaatsiooni saada
  15. Matu90

    Simply the bEST

    Ja sedaan
  16. See peaks tähendama, et aeg on auto üle vaadata, kontrollida klapid reguleerida jne. INSPECTION = ülevaatus, kontrollimine
  17. Arvan, et lööks ka kampa aga aja ja koha suhtes ei oska midagi õelda. Hea oleks kui see jääks NV sisse.....
  18. Siit on küll midagi ülekinat tulemas. Jõudu ja jaksu selle suure ettevõtmise puhul.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus