Hüppa postitusse

Martin_L

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    32
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Martin_L saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Ma enda IX sain nii kirja, et võtsin Um-ist vin koodi järgi väljatrüki ja selle järgi tehti mulle ARK-is iis tüübikinnitus, kuhu lasin kirja panna 325 IX ( a tähele väga tähelepanu ei pööranud ) Kusjuures nad pidid tegema minujaoks uue tüübikinnituse, kuna emmem ei olnud automatkasti ja KAT-ita ix arvel olnud. Eix-i jutule lisaks alguses vaidlesid samamoodi, et sul pole seal pirka peal "X" kirjas ja ei tahetud seda passi ka panna. Kui lõpuks ikka sain kirja selle. Imelik asja juures oli veel see et eelmise omaniku passis oli "IX" kirjas, aga minu nimele ümber registreerides suutsid nad selle ära kaodata. E: Mul muudeti tasuta see reg pass ümber ( Ark enda viga )
  2. Kas kellegil sellel neljapäeval 06.01.11 plaanis ka kohale ilmuda? Ise sain lõpuks auto jälle korralikult liikuma ja tulen arvatavasti kohale kui keegi veel tuleb
  3. Kahjuks ei saa ise ka tulla, imelikul kombel suutis käigukasti hoovastiku tross katki minna ja seega ei saa sõita. Tellisin ummist uue aga see jõuab alles jõuludeks
  4. Kas ka kellegil plaanis 16.12.10 kohale ilmuda ? Ise peaks auto taas kätte saama ja siis ikka kohal kah ma arvan.
  5. Kas kellegil täna ka plaanis ka kohale veereda? Ise astun veeren arvatavasti. 8) E: Ei saa kahjuks tulla enam :roll:
  6. Ma ise veel ei ole kindel kuna samal päeval firma uue lao avamis pidu ja ei tea kas jõuan mustikasse kah
  7. Kellegil plaanis neljapäeval 21.okt ka kohale veereda? Ise arvatavasti kohal. 8)
  8. Me P2hkliga tegima ca 100-200 pilti eks homme upib
  9. Mõtlesin, et juhul kui sa teemat algusest peale lugenud ei ole siis teaksid, et võid ka teise autoga tulla. Aga mina igatahes kohal, vahet ei ole millise marsruudi kasuks otsutame...
  10. Postitaks siis seekord varakult. Kas kellegil ka sellel ( 16.09. ) neljapäeval plaanis mustika alla tulla?
  11. Juhtus jah nii, et postitasin vanasse teemasse Aga igatahes ma selleaasta cruiisil ka kohal
  12. Ma olen ka arvatavasti kohal, kui midagi vahele ei tule.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus