Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Martin_L

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

32
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Martin_L

• Tiitel
    Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Martin_L

Auto müüdud Teema lukku.

Lisa on läinud juba, kui soovi saab uut, hind 30€ tarne ca 3-4 päeva.
  2. Martin_L

Auto müüdud Teema lukku.

Mootor 250€, pidurivõimendi 40€
  3. Martin_L

Auto müüdud Teema lukku.

Auto ikkagi alles, läheb jupitamiseks (A)
  4. Martin_L

Auto müüdud Teema lukku.

Tuled bronnitud, põllelisa bronnitud, kast koos juhtmestikuga 300€, tagadiffer 250€ Veljed on eelmise omaniku poolt nati kriipida saanud Homme saan nendest pildid teha ( hind muidu 250€ koos rehvidega 215/45 r17 ( mustrit ca 3-7mm )
  5. Martin_L

Auto müüdud Teema lukku.

Istmed 300€ koos rooliga, el. antenn 50€ Antikas kahjuks juba bronnitud.
  6. Martin_L

Auto müüdud Teema lukku.

Tere Müün enda BMW 325 iX juppideks või tervelt maha. Hind tervelt 1500€ Juppide hinnad kokkuleppel. Tegemist 87a 325 ix automaat ( elektrooniline kast ) Auto hetkel liigub veel omal jõul. Autol all 4.10 Visco diffrid.Hiljuti vahetatud esillas palju juppe. 4x El. aknad ( kõrvalistuja akna mootor katki ). El. katuseluuk. El. antenn uus ( peal olnud ca 1.5 kuud ). Sisu on üle nahatatud sportsisu, tavaline mitte elektriline. Hetkel peast ei oska rohkem juppe nimetada, kui midagi vaja küsige. Lisasin ka mingid pildid. ( kui vaja konkreetsest asjast pilti tahate, andke teada ) Martin
  7. Martin_L

REGISTREERIMISTUNNISTUSELE õiged andmed!!

Ma enda IX sain nii kirja, et võtsin Um-ist vin koodi järgi väljatrüki ja selle järgi tehti mulle ARK-is iis tüübikinnitus, kuhu lasin kirja panna 325 IX ( a tähele väga tähelepanu ei pööranud ) Kusjuures nad pidid tegema minujaoks uue tüübikinnituse, kuna emmem ei olnud automatkasti ja KAT-ita ix arvel olnud. Eix-i jutule lisaks alguses vaidlesid samamoodi, et sul pole seal pirka peal "X" kirjas ja ei tahetud seda passi ka panna. Kui lõpuks ikka sain kirja selle. Imelik asja juures oli veel see et eelmise omaniku passis oli "IX" kirjas, aga minu nimele ümber registreerides suutsid nad selle ära kaodata. E: Mul muudeti tasuta see reg pass ümber ( Ark enda viga )
  8. Martin_L

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

Nu eks ma kulge ka siis läbi sealt )
  9. Martin_L

Kas kellegil sellel neljapäeval 06.01.11 plaanis ka kohale ilmuda? Ise sain lõpuks auto jälle korralikult liikuma ja tulen arvatavasti kohale kui keegi veel tuleb
  10. Martin_L

Kahjuks ei saa ise ka tulla, imelikul kombel suutis käigukasti hoovastiku tross katki minna ja seega ei saa sõita. Tellisin ummist uue aga see jõuab alles jõuludeks
  11. Martin_L

Kas ka kellegil plaanis 16.12.10 kohale ilmuda ? Ise peaks auto taas kätte saama ja siis ikka kohal kah ma arvan.
  12. Martin_L

Kas kellegil täna ka plaanis ka kohale veereda? Ise astun veeren arvatavasti. 8) E: Ei saa kahjuks tulla enam :roll:
  13. Martin_L

Ma ise veel ei ole kindel kuna samal päeval firma uue lao avamis pidu ja ei tea kas jõuan mustikasse kah
  14. Martin_L

Ma liigun ka arvatavasti läbi sealt.
  15. Martin_L

318i touring '91 - tonu26

Nu said ka lõpuks teema tehtud. Autost siis: muidu tundus suht korralik, roostet nagu palju ei leidunud ja külekarbid tundusid ka korralikud. Sisu oli ja suht segamini ( paljud plastikud puudu ja lahti ) Esistangest niipalju, et seal on keegi kaval ise voolinud selle plastiku originaal põlle külge kinni. Aga edu ja jaksu auto tegemisel.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus