Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

extreme327

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 376
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    47

Kõik, mis extreme327 postitas

  1. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    nujh,kui nüüd just väga täpne olla.vedeleb jah hetkel tartus,läeb kaabelusele ja ehk siis varsti on kuula ehk toredaid hääli pealegi talv tulekul,viimane aeg venitada
  2. jäi üle üks käigukangi nupp.uus.kvaliteet on 4+ ja hinda soovin 22euri. 54623959 asub tõrvas,valgamaal,samas kui on veel soovijaid siis leiab mõne sellise veel.
  3. Mul enda 325ix on selle samale poldile,millega keerad selle õli radika adapteri kinni.sinna otsa keevitatud keermestatud liitmik ja keskele auk läbi puuritud.niimoodi on mul lahendatud selline mure ja tagasi vool läeb karteri.
  4. Õli radika adapteri kinnitus öoldile lased keevitada näiteks ühe lisa välja võtte.
  5. ja muidu vända andurid on samad,nii m20b25-m20b20.
  6. extreme327

    E30 pildid internetist.

    Hind on mõistlik vähemalt.ja kui arkis arvele saad siis politseil pole asja.käru tymmi täis toppia,saaks järel veetava disko käru vms suuremale perele sobiks.sõidad nagu mahtuniversaaloga milles 7 vms kohta.osad on autos ja teised käruga järel.
  7. kasutajal JIL on pakkuda sulle klaasplast esi tiibasid,pm kogu ring kui vaja.
  8. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Njaa aga se e30 tuli sinna lihtsalt pm aind näitama.projekt on järgmiseks aastaks auto sõitu paisata.ja ühe korra mis sõitis siis selle kulges vaiksemt raja lihtsalt läbi.
  9. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    igatahes E märgistused asjad kõik ilusti peal jne.nv eesti tulen ehk siis saan tegeleda sellega.
  10. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    uuri uuri,kui eestis olen siis saan tegeleda sellega.tellisin male sealt hella blackid
  11. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    ei ma tea mis toode.klaasist ja samuti läti toode.hind on niuke nagu on mina hinda ei määra,kui saad 5euri tükk siis hea hind ju see.
  12. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    ma saan telida esitule klaase.15euri tk.
  13. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    eile sai soomes kiirendusel käidud,üks super e30 oli
  14. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    põhimõtteliselt saan uduka klaase 15 euri tükk klaasist.samuti lätist.pean üle täpsustama veel et kas on saada vms.
  15. ei oska korralikku teemat üles ehitada
  16. http://www.auto24.ee/used/1507075
  17. üritus oli suht enam vähem.pealt vaatajatele võinuks olla normaalne tribüün ürituse jälgimiseks.mitte et peaks ntx väikse lapsega mööda liiva hunnikuid ronima jne. vahest olid suht pikad pausid vms,võinuks olla mingi show ntx.jne kuid sai käidud ja ja ikkagi positiivne
  18. extreme327

    E30 pildid internetist.

    nägin helsinkis üht cabriot
  19. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    mis see on mingi valgevene tuuning we ja kui eixil pole bmw logoga tunkesid siis peaks kinkima korralik töö ülikond kulub alati marjaks ära.
  20. mul oleks pakkuda sulle m tech2 esimene stange.kuid see on replica,klaasplast toode.kui huvi siis ps
  21. extreme327

    e30 turbo

    Kõige lihtsam,odavam ja töökindlam
  22. extreme327

    e30 turbo

    Pealegi see turbo mõiste on suht lai.omeneb mida ja palju jõudu loodad saada.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus