Jump to content
E30 COMMUNITY

mmadis

Foorumikasutaja
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mmadis last won the day on January 18

mmadis had the most liked content!

Community Reputation

7 meeldimist

About mmadis

 • Rank
  Mininokk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kere nr vahetasin ise mõned aastad tagasi, autol oli 3 vin koodi kui soomest tõin ja arkis saadeti pikalt kui arvele tahtsin võtta. Tol hetkel tundus ainuke mõistlik lahendus vin koodid vahetada, kohe oli võtta ka touring ixi dokid. Muidu aus pill, sillad ja mootor väga head, kere ka suht ok, va tagaluuk . Vahekast ei toimi.
 2. Mina müüsin valge ixi, seda raha mis küsitakse pole kindlasti väärt. Ostja väitis, et taastab ja jätab endale, aga tundub, et on ikka tüüpiline rondiärikas.
 3. Mina müün, eelmine kord kui müüsin polnud tegu komplektse ja sõitva autoga. Hind foorumis 1500 mis on ka räägitav🙂
 4. Ostan m20b25 125kw aju, õhulugeja, summuti täispikkuses koos katiga hea kui oleks lambda ka koos pistikuga. radikas ja paisupaak.
 5. mmadis

  M: 325ix touring

  Mõned detailid eemaldatud aga kõik olemas. kere rahuldavas seisus aga vajab kindlasti üle värvimist. kapoti alt veidi põlenud aga midagi hullu pole ja käivitub. plokikaas remonditud, hammasrihm vahetatud, torukolle. esisillas kõik jubinad vahetatud(sarniirid, rooliotsad,kondid, stabika puksid, pooltelgedel uus määre ja kummid..) Dokid olemas. Asukoht: valgamaa Hind:1500 (paku hind) Kontakt: 56122518
 6. Osatn originaal suumuti lõpupüti, r6 mootorile.
 7. Aknalaud võib olla kõlari aukudega, kuigi ilma oleks parem. vedrud peavad olema r6le, coile võib ka pakkuda. 56122518 Madis
 8. Vean ka ennast kohale, kui tagasild alt ei kao, toimub ju pm kodu ukse ees. Nädal oli vaba aega, et autot korrastada, aga ei viitsinud isegi pesta autot. Vanaks hakkan vist jääma.
 9. Kas ixi tagasild istub 1:1 320 kupeele? hakkan enda silda veits tuunima, viskaks ajutiselt ixi silla alla, koos diffrite ja juttudega.
 10. Seal ma pesitsen jah.
 11. Võibolla sobib ideaalselt bmw mootorratta tubotamiseks , auto jaoks on see ikka väga väike.
 12. Pakkuge m52b28, m21, või m20b27 väntvõlli. 56122518
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy