Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

uunp

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

171
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

5

uunp võitis päeva viimati 15. märts 2016

uunp sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

13 meeldimist

Kasutajast uunp

• Tiitel
    Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. uunp

325 ix '89 - Pisike

Huvitav vaadata, kuhu mu vana hobi/jääraja auto jõudnud on. Kuna enam e30 omanik ei ole, siis pole ammu ka foorumisse sattunud.. Esiamortidest- Ees olid minu ajal veel FK motorsport coiloverid- need sai välja vahetatud tutikate vastu ja läbi seal ei tohiks midagi olla, kui just minust järgmine kutt neid alt ära ei keeranud. Võimalik muidugi, et vedrud hakkavad väsima, amort ise peaks küll vägagi ok olema.(arvan et see suvi saab 2a. vanust amordil) Kütusepaak- Minu käes olles samuti ei lekkinud, kas tõesti poole aastaga sai kütusepaagist rooste jagu? Esimesed rooliotsad- saan tellida, kui huvi on, aga see väga defka kaup ja võimalik, et juba tootja laos otsas. Õõtsadega ei tohiks küll midagi viga olla, pigem siis õõtsa välimised puksid, sisemised powerflex ja vaevalt et läbi on. Ujumisest- mina müüsin auto nii, et sild oli reguleerimata, kas see sai tehtud? Kontrollige kõigepealt see üle. Teine asi- tagumised amordikannud peaksite ka üle vaatama- eriti veel kui auto sai selle talve jäärada lisaks. tüüpiline e30 koht. Ja kui mootori kohta küsimusi, pane PS, võin vastata nii palju kui tean. Seda võin öelda, et plokk ja pea oli korralik, Tundub, et uusi esitiibu kaasa ei saanud autoga ning uksi? Need ma omal ajal andsin kaasa auto müügiga.
  2. uunp

Müüdud! LUKKU

Targutada võid kuskil mujal. Müüki läksid seepärast, et sai oma e30ix maha müüdud ja vedelevad garaažis. Kui ostuhuvi pole, siis pole mõtet jama kirjutada. Olgu ma need kasvõi tasuta saanud, see on minu asi, mitte ostja. Makstakse nende eest ikka nii palju kui ostja silmis väärt on. Hetkel bronnis!
  3. uunp

Müüdud!

185/70R14 250€ viimane hind
  4. uunp

Müüdud! LUKKU

Et30, laius 7,5"
  5. uunp

Müüdud!

185/70R15 peaks olema, aga täpsustan lähiajal üle. Minu madaldatud IX alla läks ilusti, ilma koopasse käimata.
  6. uunp

Müüdud!

Kahjustusest ka pilt. Libe juba käes, ideaalne rehv jääle, millest paremat ei leia.
  7. uunp

Müüdud! LUKKU

Müüa pealkirjas nimetatud üsna haruldased veljed. Tegemist 4x100 auguvahega, 7,5" laiade velgedega. Veljed vajaksid natuke tööd (lihv+värv), muidu peaksid eeskujulikud olema. Eelmise omaniku sõnul ka sirged, oma pead pakule ei pane, kuna pole kunagi auto all olnudki.
  8. uunp

Müüdud!

Müüa siis pealkirjas nimetatud veljed+ rehvid. Rehvid väga vähe sõitnud ja korralikud. Ühel on kerge mustri kahjustus, kuid see ei sega sõitmist. Hetkel ainult 1 pilt kaubast: Hind: 280€ Asukoht: Harku vald, Tabasalu. Kontak
  9. uunp

FL udutuled

Led pirn sisse, siis vast saab vabalt kasutada neid hiinakaid ka otstarbeliselt.
  10. uunp

M: e30 325ix stroker müüdud!

2190€ koos talvekatega, ilma suvekateta!
  11. uunp

Ainult see nädalavahetus 2490€ koos talverataste ja borbet b velgedega!
  12. uunp

Link ka: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1668001&rhash=ea28
  13. uunp

M: m50b25 mootori komplektid

ix kkasti hind?
  14. uunp

Müüdud. E30 M Tech 2 Original Full Bodykit

Do you sell front and rear bumper seperately? If so, PM me price.
  15. uunp

M: armatuur jm erinevaid varuosi

Kas kapotti tallinnasse kuidagi ka saaks? Oleks huvi, aga pildilt ei saa aru, kas esimene serv roostes või mitte..

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus