Jump to content
E30 COMMUNITY

ragnarm

Foorumikasutaja
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 meeldimist

About ragnarm

 • Rank
  Bemarivend

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Otsin m54b30 mootorist tulnud vänta ja m50b25 mootori plokki. Asukoht pole oluline. Pakkumised teha postkasti. +358466262754
 2. Otsin e30le typ 168 diffrit. ülekanne võiks olla 3.x - 4.x vahel. asukoht harjumaa v läänemaa .
 3. Otsin samasugust halli istet kupeele nagu kundepool. * võib ka pakkuda facelifyile tagatulesi ning ka esitulesi.
 4. ragnarm

  O: m20b20 / b25

  Otsin m20b20 mootorit v siis b25. Asukoht võiks jääda mitte rohkem kui 100km Haapsalust. ehk siis harjumaa/pärnumaa v muu. Peab töötava auto pealt tulnud olema
 5. Ostan pre facelift kupeele küljekarpe,tagapõlle,esistanget. Hind, Asjade olukorradt pilte kindlasti. Värvus ei mängi rolli.
 6. Otsin preface kupeele shadowline liisturingi akende ümber jne. Pluss vaja õõtsasi koos sarniiridega. Ning eesmistele poritiibadele liiste. Ja kui kellegil pakkuda halle esiistmeid oleks ka nendest huvitatud.
 7. pakkuge vahetust isendile bmw 318i 1986 m10 b18 mootoriga. kere edasi viiv 77kw m10b18. möödasõidul hätta ei jää , käike alla ei pea pressima, autol all 4-ne kast, kaasa anda getrag 240. sisu korras , juhiistmel auk väike. sisu on tavaline originaal sinine , peale pandud mtech1 rool, õlid vahetatud, ülevaatus kindlustus 06/2015 probleeme olnud pole autoga, ise kulgend 12000+km , teepeale pole jätnud. kinnikeevitatusd differ 3,64 ülekandega. +kaasa annan m50b20 mootori koos käigukasti , aju , juhtmestiku jne jne. pilte päeva poole. hind 1500. lisaküsimused PS Ragnar.
 8. ragnarm

  O: m50b25

  Pakkuge m50b25 mootoreid. Küljes peavad olema : Aju, Juhtmestik, Käigukast, *kui on tegemist e34-ga siis ka gaasitrossi vaja. *kui on tegemist e36 siis ka radikat vaja. asukoht võiks olla Harjumaal v läänemaal Pakkumised,pildid,hinnad postkasti kuna viibin ise välismaal hetkel.
 9. Kõik juhtmed on õieti veetud. Asja point on selles et säde on totaalselt puudu.
 10. Ostan jämedamaid püstakuid ette ! Hind ja asukoht pm.
 11. Mootor ei taha käivituda. Sädet pole. Käiata saab aga jah aga lutti suhu ei võta rsk.. Oskab keegi aidata ? Vb mõni juhe on kuskikt üh.
 12. Vaja veic abi mootori ühendamisel ja õhulugeja pistikuga. Kes tõesti viitsib aidata , võib teada anda
 13. Otsin esiruledele kapotiall käivaid kaitseplastikuid. Hind ja asukoht pm.
 14. no ei lähe 1:1le see sinna kohe kuidagi, erinevad pikkused juba . mingi vahejupp on puudu minumeelest, sest alla teda küll ei sa panna (latti mõtlen) pumba jätaks , potsik on juba alt ära, õli täis ja pimedaks v ma ei tea peab midagi välja mõtlema. kui mul roolivõimu ei ole siis pole mõtet ka sellel potsikul seal olla. lihtsalt mõtlen et kuidas see lahendada, et potsik ära. pumba jätaks aga siis on küsimus kui seal õli pole siis mis juhtub ? hakkab häält tegema ?
 15. mul ongi ilma võimuta latt, aga mis ma selle potsikuga teen seal ? kui mul niikuinii ei tule e36 võimuga latti ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy