Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    mult saab neid karbi kinnitusi. rummud peaksid kõik samad olema.
  2. ma ei kujuta etteig kui viltu selle kone peab panema,et originaaliga m50 ära mahuks. igatahes e36 käppasid siis ilmselt ei kasutata.
  3. roolivõim kinnitub sinna ja ka õlivarda toru ju
  4. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    mis vist praegu ei julgeks, 2a ikkagi seisnud, aga ilmselt kui olen juba tallinnavahel ringi vuranud siis julgeks ikka, enda e32 mis on keskmisest madalam, käisin palangal riial jne.
  5. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    hmm, facebookis täitsa avalik info ju.
  6. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    minuni jõudis kunagi pill mis põletas jahutusvedelikku, omanik tõi auto et vahetada plokikaanetihend , lõpuks oligi yks jahutusvedeliku volla sinna sõefiltri otsa lükatud
  7. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    seda stiili kohtab üle maailma siiani, olg usee soome eesti läti leedu saks usa misiganes.
  8. Toivoku

    O: tagumine parem support.

    tallinnas olemas 40.-
  9. asjaga veits kiire. Olemas
  10. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    mina kasutan meguiarsi finishing pastat ja seda teevad paljud. kahjuks ei jäta küll kauaks ilgelt kestvat kihti kuid mõneks ajaks ikka.
  11. Toivoku

    Lõdvikud

    ma olen ka asendanud suvalise muu sarnase kujuga vollaga. aga ku itahtmine suur originaali siis 60.- ja kuni 2 nädalat saab minu käest.
  12. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    see seisis eile männiku tee alguses. ma eitajunud üldse ära mis pill on
  13. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    kui ma ei eksi siis seda väntvõlli sealt ikka tahetakse ju.
  14. kuradima informatiivsedpildid kuulutuses sellel
  15. bmw klubi foorumis ju pikk teemagi sellest.
  16. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    oleneb milleks, niiosama hobirinkat on okei paugutada, aga drifti laksat aon ikak veits kehva, mina 110kg ja no rulli ja e34 sportistmedon nii minu p***e järgi parajad kui võimalik
  17. minu rulli esimeste istmete materjali võid mingihetk endale saada, kui kogunud rah ainipalju,et saan lasta ära teha
  18. leketeta. vahet pole kus eestis, postiautod sõidavad.
  19. Toivoku

    O-põlle, bensiinipaagi korgi

    mõtled FL diisli põlle nagu Pähkli autol küljes? kui nii siis Pähkel soetas selle tüki jah minu käest
  20. Toivoku

    O-põlle, bensiinipaagi korgi

    uus b osa põll ka sobiks?
  21. Toivoku

    M54b30 sidur

    veider, olen ise lasknud ka seal omajagu ja pole siduriga kyll hädasid olnud, okei veits nõrgemad autod aga siiski pole häda olnud, samas vbla pole ma nii agresiivse sõidustiiliga. muidu kasutatakse audi korvi ja stance.ee saad 4 labaslise ketta ka sinna ja see võiks kesta, soovitan muidugi minna ikkagi 240 suurusega ketta peale
  22. ei ole väärt minu silmis seda jebla, võta tdsi turbo külmosa ja sisu lajata sinna 2,4td turbo kuumaossa sisse ja on elu ilus jaksab minna okeilt selle konekohta eeldab muidugi,et ka ülejäänd mootor on ok, nukad nookur rõngad silindrid jne.
  23. mis selle pointon? sa ei saa sda geomeetriat õigesti juhtida, saab kyll vaakumiga aga ilmselt võtab miljon aastat aega ennem kui selle normilt toimima saaks. väljalaskekollektor on vaja keevitada jne. õlitus törts ümber teha.
  24. Pakkuda mäealuses umbes 80 ruutu garaaz, üürile koos 2 tõstuki ja kompressori ja veel mõne vidinaga. Hind 700.- . Lisaks on veel umbes 20 ruudune kontoripind koos dussi ja vetsuga.
  25. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Sõber soomes müüb selliseie vidinaid.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus