Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    lukku kustutada

    udutulede raamid ja tagastange kinnitused, mis hind oleks?
  2. tagumisi siis äkki kellelgi vedeleb.
  3. Toivoku

    O: 51mm püstakud

    hmm mul üks vedeleb garaazis
  4. endiselt otsin, pidid ühed jõudma aga ei jõudnud. 2 vaja. Sobivad ainult prefacelifti omad.
  5. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    hch autoabi kindlasti aitab
  6. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    Mul pruta sõidab sellega jah vahepeal
  7. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Mul on must kupee
  8. Esiistmetele siis vaja turvavöövastuseid. Äkki kellelgi on mingid räbalad istmed kuskil mille küljest raatsib loovutada.
  9. Toivoku

    M: 55l paak

    kust 170nega saab? ise saan 182 euriga intercarsist leti hind on muidugi veits teine
  10. Toivoku

    O: typ 168 diffri

    2 sellsit lukku keevitatud diffrit mul on mis peaksid 3,6 ja 3,9 vahel olema.
  11. Toivoku

    MÜÜDUD

    Okei, siis ma teen ka ikkagi ise
  12. Kuidas selle esimese preface stange tallinna saaks?

  13. Toivoku

    O: Type 188 diffri

    Mul vedeleb yks differ millest saab teha veel kemppi, lahtisena ragiseb ja koliseb. 10.- tagakaas on e34 oma.
  14. Kuskilt katki ei tundu olevat. Hetkel veel auto küljes. 75.- vist on suht okei hind? Kui mingi oma nägemus hinnast siis võib pakkuda. Üks kehva pilt ka .
  15. Mida õhemad seda parem , harjumaal tuleks sobiva hinna puhul täna järgi.
  16. Toivoku

    MÜÜDUD

    miks ta e21le ei sobinud?
  17. Vaja on siis: Kojameestehoovastik tagaknalaud esiistmete turvavööde vastused tagumine kupee iste, ükskõik milline, pagasniku polstrid esistange nurga liistud, võivad olla defektsed Stangede otsad plastikust. juhi jalge pealne kate esimeste kõlarite katted. vahet pole mis värvi esistange lisa prefacelitile, alpina, mtech hartge mis iganes. võiksid olla replicad kasvõi uued. miljonit maksta ei taha. Võin vahetada Pre pre Facelifti lisa vastu tagastange lisa keskmine osa katuseluugivänt. mööda katuse äärt jooksvad liistud. mustad kupee polstrid . Asukoht vast ei oma tähtsust.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus