Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. 300-400ga võiks võtta küll
  2. mul pakkuda kondipump. täiesti töötav asi, annan õllede eest ära kui kindlasti süsteem toimima saab ja saan korra jahedas rullis suvel sõita
  3. Toivoku

    Ostan type 168 diffrit

    tallinnas olemas . 3.91 ja 70.-
  4. Toivoku

    Bmw e30 910ANX

    seeon ühe neiu auto, seal kapoti all 318is e36 pealt. ja noh tänapäeval v ist mõistlik hind enamvähem okei rulli eeston 2k?
  5. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    kui bbs replicatega ja veidikene läriseva sumpsiga siis Taur
  6. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ei ole vahet.
  7. kes ära ostab ja tahab tioksuvaba mootorit siis vedeleb yks
  8. need ei ole nii kadunud,et ei leiaks, mina leidsin kliendi projektile 3 päevaga. Lihtsalt mõned arvavad,et on leidnud kullatüki ja küsivad 100+ euri ise leiane,t 50.- on selline okei hind.
  9. Toivoku

    O: E30 varuosi

    sumps olemas.
  10. võ m50 sisselaset kasutama ja karterituulutus klapi ära kaotama.
  11. ouaaa, ma tuleks ka aga kas pirukaga või e12nega
  12. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    korraliku hermetsi pead panema siis ei jää midagi lekkima.
  13. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Konditsioneeriga sedaan kere veerev , müüjaks Kauri Kuusk feissaris. M: E30 avariiline kere M: E30 PFL avariiline kere Halb: Esiots kõver. Head: Küljes korralik pensiinipaak+kütusepump väline Originaal kliima süsteem, võimalik et kõige kallim ese. 2x el aknad ees Uksed Sinine põhjavaip Juhtmestik Auto vin kood: WBAAD310801411064 Hele lagi 41mm püstakud Taga kere korralik, auto hispaaniast pärit. Sobib ideaalselt driftiks v toruraamile tegemiseks. Hetkel müün ideaalis komplektsena, kui huvi puudub hakkan jupitama. Hind 500.- Asukoht Pärnu
  14. oi sa ei kujuta ettegi kuidas saab olla See nüüd ei käi küll sinu kohta ega ka teiste kohta kes teavad mida nad teevad, aga jutt selline... Üksmees tõi kunagi m30 mootori kaanetihendivahetusse millel oli poolaastat ennem seda tihend vahetatud, lihvimisest ei teadnud mees midagi, ainult uue tihendi pani ja kui kaane maha sain, siis oleks seda nagu betoon garaazi põrandapeal edasi tagasi "lihvitud" Kõik poldid olid täiesti erinevalt kinni plokki rellaka lamellkettaga puhastatud jne. Küsis mu käest veel,et miks nii kalliks see töö läheb, et mõne tunni teema ju, ja ma ütlesin,et vähemalt 2-3 päeva läheb, siis imestas , et kas ikka õigesti teen
  15. veider, kaua kestis? ise kuulen sellest esimestkorda, parail m30nel olen sellepärast küll tihendi ära vahetanud aga on ka kenasti pidama jäänud. plokk ise ei ole kahjustada saanud?
  16. ei ole kursis, et seem20 mingi tyyp mure oleks, tean,et need paljudel mootoritel mureks mis on kuuma saanud või kasutatakse nö sihtotstarbeliselt aga lahenduson uus tihend ja korralik lihv
  17. nagu plokikaane või klapikambrikaane?
  18. aga kuidas sa kujutad ette ,et poed kasumit teenivad kui ei panda vahele mingit raha? arvad,et jaksataks rentida kuskil normaalses keskuses pinda ja pidada normaalseid töötajaid kes asjadest natukene ka teavad kui ei oleks vahel seal 3l eurole seda 10 eurot? maksud ka vaja maksta ju. varuopsadel on eluaeg katet olnud üle100%, mõne asjaga lausa 400%, aga tänu sellele saavad poed eksisteerida, kust saab tooted kohe kätte, ja mis mõttes fixusest ei saa kv aliteetseid asju? lemförder moog on täiesti kohapeal esindatud, filtritest on sul valida hengst, autoekspert samamoodi lemförder trw kõik jutud. Poed üldiselt hoiavadki sees kas head või odavat, keskmisi asju on vähe, vot seda olen täheldanud. Lol ltänapeäva juutluse mentaliteet,et kui mina sain kolmega selle jupi kätte, siis sina üle 4.50 ei maksa. ja aeromotorsis on tänapäevaks juba osad hinnad tõusnud.
  19. Toivoku

    Instagram

    Eks see ole see kui sul on 2 väikest last kes autodes vahel mängivad
  20. Tutvuseid sees ei olnud ja auto sai passi siis diameetrilt ja laiuselt natukene väiksemad rehvid kui siin üleval antud pildil. ja kui seda tahta nüüd muuta, siis öeldaks,et ei saa kuidagi moodi teha, mis kuradima mõttes ei saa, ise kirjutad ju need nrid sinna, umbluu.
  21. Ehk siis lõppkokkuvõtteson see seadus normaalselt mäda igast otsast ja arkis aetakse mingit totrat joru, igal pillil eraldi mõõdud passis aga nemad kräunuvad,et on vaja 14 tolli plaplapla
  22. Toivoku

    m40 to m42

    see mis mootorijaoks on seda pole vaja torkida, aga spidosse minevat on vaja vahetada.
  23. Toivoku

    m40 to m42

    tuleb ka ära vahetada.
  24. Toivoku

    Sahin-Kahin tagasillas

    VÕid kontrollida igaksjuhuks ka kardaani tugilaagrit. Needki vahel teevad naljakaid helisid.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus