Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Sest nii on maru äge. saab liputada.
  2. Tere Siuke remont komplekt "roheliste 415" pihustite jaoks. Neid leidub M50B25 peal ja kasutatakse ka M20 peal. Pakis 7me pihusti jagu manti.(filter, tihendid, seib ja ots) 15e per komplekt. Olemas 2 komplekti.
  3. Max.

    E30 õõtsad

    püstak on 30ne oma? sul 5x120polnud ?
  4. Max.

    Lamda skeem

    Kõik motod ei kasutagi lambdat, kuid pistik peaks siiski olemas olema(võin olemasolu puhul eksida). Ei teagi mis versioon sul on. Pistik võib ka aku kohal juhtmestiku kimbu küljes olla, (4pin). Kas sul on üldse e30 juhtmestik, äkki on e34? Kuidas heitgaasidega lood?
  5. Max.

    m40 to m20

    Seda ta ju ütleski
  6. Max.

    M: camberplates

    vähemalt originaaltükk on 28/30/34/24 sama, sõltumata mudelist ja aastast.
  7. Max.

    Müramati eemaldus

    Tutvuste kaudu lihtne tasuta saada küll, mingid piimatööstused jne, kui muidugi on sidemeid. Või siis tõesti osta, aga pole aimugi mis kogustega tegeldakse.
  8. Max.

    Müramati eemaldus

    Kuiv jää rohkem selline tööstuslik aine. Niisama hankida seda igaüks ei viitsi.
  9. pre, kõverate plaststangedega- nö ei teagi nüüd.
  10. Max.

    M20B25 juhtmestik

    http://www.e30zone.net/e30zonewiki/index.php/ECU_Pinouts Mina leidsin vähenalt kahele juhtmele(pin40 ja 42) siit seletuse... rohkem ei süvenenud
  11. "Käredam" sittakanti, nagu rasvaimu oleks motole tehtud . Kiirenduse osas jään vastuse võlgu, pigem psühholoogiline effekt. Oleks sul veel aeglasem ülekanne, siis ei tunneks sa autot vist enam üldse ära.
  12. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kuidas need siis nii silma riivavad
  13. Mul ei toimind ka puhur(samuti peeglid) peale moto vahetust samuse starteriga seotud massipuuduse tõttu. Leidsin otsa kindalaekast ja vedasin starteri peale. Point selles, et käivitamise ajal lükatakse ebamäärane läbi starteri massiga välja.
  14. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Krdi asja ette läinud teenistus ikka mõnel.
  15. On selleks mingeid nippe/trikke? Augud aukudeks, aga kas peaks ka luugi ja lipi vahele mingit keemiat toppima?
  16. Max.

    Tanketoru

    Valtsitud kohad kipuvad mädanema ja siis ka immitsema. Paagi küljes olev kõri võib äärtest läbi olla. Kummitoru paagi ja tanketoru vahel võib vanake olla. Ehk seal polegi midagi kui viska auto alla pikali ja otsi jälgi, mis viitaks mingisugusele vedeliku lekkele.
  17. Max.

    Tanketoru

    Kuidas püstolit hoiad? Kui ma õigesti mäletan, siis pidi püstolit alla suruma. Kui seda ei teinud, siis hakkas vist plaksuma, vähemalt minul oli nii.
  18. Max.

    M10 to m40 swap

    https://foorum.e30.ee/teema/85-e36-roolilati-install-diy/
  19. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Noojah, see küündib juba reissing tasemele ja nii suuremahuliset pole kindlasti plaanis asja ette võtta Lisaks mingisuguse üv läbimise võib juba eos ära unustada. Algatuseks oleks hea kui saaks kubatuuri tõstmisega kolvid ja kaane decent surveastmega klappima.
  20. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Ega ma ei mōtlegi, et suurem alati parem. Potentisaali oleks kindlasti rohkem, aga see eeldab ka muude asjade järele aitamist. Lihtsalt tekkiski küsimus, et kas selline asi on sōidetav ja mõistlik. Või on see igati uimane kooslus.
  21. Max.

    Lobamokkade rubriik

    2.8 m20 stock nukaga full kräpp?
  22. No ilmselget lambi arve ikka tootele ei topita. Ega see 2.7 kolb polegi nagunii 2.5 sisse mõeldud, mis siis et plokid on samad. Raske enda mótet kirjalikult edasi anda. Aga kui neid eta versioone tõesti nii palju, siis arusaadav, et tootja neid jaotab ja see on täiesti õige tegu. Samuti olen B25 8.8 tähisega kolbe näinud. Mina ennem kühveldamist ei jäta kui kindel kivi ette tuleb, mis tõesti end of the road on
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus