Hüppa postitusse

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Kõik, mis kurikristjan postitas

  1. Ma pead ei anna, et sama auto, aga ehk eelmisel aastal pakuti mulle samasugust 316 automaati. Ajalugu ja auto nägu läheb nagu kokku ja palju neid ikka sel kujul on. Tol ajal olid vist kõpitsemised pooleli, ju siis nüüd valmis saadud. Väideti, et muidu väga vinks-vonks, aga tiiva alumised otsad ja nipetnäpet veel olid töös ja plaan oli auto ära värvida. Kui tööd on korralikult tehtud, siis hind ei tundu kosmos ja pole kordades suurenenud. Positiivne ka, et ei ole tavaline rändkarikas ja loomulikult automaat. 😀
  2. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Margol õigus, 86 ja 87 ehk esimene FL (nn uuem pre) on täitsa eespool kiibiga pulk. Samas alati tasub järele vaadata, millised kellad kasutusel, kuna omavahel saab vahetada.
  3. Soovin osta varurattaks üksiku 15-tollise Style 5 velje. Kapslit ei pea olema ning rehvi seisukord ei ole tähtis. 53858447
  4. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Päris õudsad tagumised koopaääred olid videos. Selliseid rõvedusi tehakse siis ilmselt kerelaiendite alla?
  5. kurikristjan

    O: FL tagastange

    Põltsamaal värvimata stange olemas.
  6. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Kasutatud originaalidel kõigil lõtkud sees. Loomulikult kui esimesega siduripommi lasta või slikiga paigalt võtta, on võlli elu lühike, aga siis tasuks juba mõelda tugevamale alternatiivile ka, kui katki kipuvad minema. Need võiks kesta, nagu originaal:
  7. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Need esimeste nurkade remondipalad tunduvad küll väga mõttetutena seal lehel. Kes tehase specsile ei taasta, neil seda ruutu vaja ei ole sinna alla ja kõik muu on 5 minutit plekki voolida. Kõigil, kel need kohad mädad, on vaja nagunii palju suurem osa plekki välja vahetada. Selle 50 euro eest asja nagu pole üldse.
  8. kurikristjan

    Rehvi mõõdud

    8” laial on minimaalne rehvilaius 215. 225-235 ideaal ja 245 maksimaalne. Sobiv kõrgus otsi järgneva lingi abil, lähtu originaalmõõdust: https://tiresize.com/comparison/ Kuidas sinu velje laius ja ET autole sobivad, ma kommenteerida ei oska.
  9. @m20b20 ei ole õnnestunud veel rahapuud välja aretada, muidu oleks lausa kaks patsienti... lotoga ka kuidagi ei joppa. Huvitav, kus viimased pildid tehtud😀
  10. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Voolu andes ja läbi puhudes ehk?
  11. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    See täisgaasil kindlasti lahti pole. Võib lisaks käivitusele ka aeglustades või tühikäigul perioodiliselt olla, nt e39 535i-l andis tühikäigul vali tigin sellest teada. Millest see info, et täisgaasil õhulugeja enam rolli ei mängi? Tundub ebaloogiline, sest õhu temperatuur, tihedus ja võimalik filtrist läbi imemise maht on ju kõik muutuvad tegurid.
  12. Nähtavasti on talvel liigelnud meil, tuginedes tehnoülevaatuse ajaloole. Kuulutus ei väida ka vastupidist. Hobiautona otsitakse ikka ju libedat pilli, mis on kuivas garaazis talvitunud. Pole seotud autoga ega taha maha teha ise nägemata. Minu seisukoht on, et kel huvi, mingu ja vaadaku. Üldiselt kui E30 kaubaks ei lähe, on lihtsalt hind vale, mitte värv. 😄
  13. kurikristjan

    M42 süütepoolid

    Kataloog nagu lubaks, et disain on vähe muutunud ja suht sama kaup on M50, M52, M54, M60, M62.
  14. Klientuuri on ju. Aeg-ajalt ikka kuulda, kuidas mõni ostab mäda auto sedasi ära, et isegi ei vaata ega kauple. Miks mitte küsida, kui ju makstakse?
  15. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Kodumaine kaupmees tahab ka niigi väikeselt müügilt teenida. 😀
  16. Osta siis UM-ist see tükk, milleks see hala?
  17. Süütepooli kattekumme eri koodidega? M40 oma pakkus r6-tele ka minu meelest. Sobima peaks ju omavahel. Tanel ilmselt vaataski M40 koodiga asja, nagu minagi, see näib kallim.
  18. Mingeid erihindu nägid, mul soodsaim h2 21,30 ja kui soodukaga abilisel tellida lased, saad selle alla 20 euro. Esinduse hinda ei oska kommenteerida. Mõne lammutusspetsi käest võib niisama ka saada. Ei ole E30 spetsiifiline asi isegi mitte, võta sealt, kus on.
  19. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Pooltelg ei olene ju pidurist, vaid sellest, mis auto alt ta tulnud on.
  20. Minu kiitused ka korraldajatele ja tänud mõnusale rahvale. Rõõm oli taas jälle kohale rullida ja näha uusi ja vanu tuttavaid, tunnid lendasid. Minek läks küll kiireks, ehk teinekord saab lebomalt olla. Uus rekord ilmselt oleks tulnud, kui poleks nii palju teisi üritusi samal ajal. Ma usun et niimõnigi rulliomanik oli valiku ees.
  21. kurikristjan

    M40 b18

    M42 nukka ei pane sinna mingi väega, kuna ühel on neid üks ja teisel kaks, hoopis erinevad lahendused. Sisselase ka tänu portide eri kujule ilmselt ei sobi. Ei tea, kust see info üldse, et nii saab. Esimene asi mineku parandamisel oleks veenduda, et sul on kõik korras. Eriti nukk/nookurid, hüdrokad ja jagaja. Tiksuv ja kulunud nukaga mootor ei liigugi. Kõige odavam lisa hp/eur suhe (mootorit vahetamata) on ilmselt turbol, tugevusvaru mootoril päris asjalik. Ka 0,5 bar annab väga tubli lisajõu. Ülevaatusel võib probleeme tulla. Kõige lihtsam viis minekut korrigeerida on ülekannet muuta, mis on samas M40 autodel juba suht suur.
  22. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    M60B30 on ka ennem legaalseks saadud, kunagi oli isegi selline auto siin foorumis müüa.
  23. https://www.soov.ee/12220697-bmw-e30/details.html Ratastel kere müüa, kellelegi projektimaterjal äkki.
  24. kurikristjan

    O: Erinevaid osi

    Up. Tekkis tarve veel mõningatele osadele. 😀
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus